Великобритания - тема 57 Пролетно Великденска

  • 83 151
  • 730
# 375
Мерси за бързото включване, М@я Simple Smile
Да, такъв формуляр попълних за всички ни, предадох на регистратурата, лекарката ни измери и изпрати по живо, по здраво. Да разбирам, че аз нищо не правя повече?
Виж целия пост
# 376
Това е формуляр за в училището. Предполагам, че това искат от там.
При личния лекар дадох само информация за ваксините до сега.
В училището ми искаха nhs номер и звънях специално да попитам при лекаря. Не бяха ни го дали преди това.
Виж целия пост
# 377
Pampers, дано попаднете на по-разбран служител и не ви мотаят.
Като чета за паспорта се сетих, че преди 2 -3 месеца у нас звъня 1 униформен.
Показа ми снимка на съседче от етажа, 2 годишно и пита тук ли живее. Подтвърдих, познавам по физиономия детето и родителите. После ме пита как се казват майката и бащата - ми аз не знам, само се поздравяваме в асансьора. Той обясни, че така проверявали да не стане отвличане на дете с ваденето на паспорт. Замислих се, ако беше попаднал на съседи, които не ги познават - детето без паспорт ли ще остане.
Виж целия пост
# 378
Това е формуляр за в училището.....
И евентуално от там ще го пратят в училището, така ли?
Виж целия пост
# 379
Не, попълва се в училището с документите за записване.
Виж целия пост
# 380
Явно трябва да се върна при ДжиПи-то и после обратно в училището.
Мерси отново  bouquet
Виж целия пост
# 381
Явно трябва да се върна при ДжиПи-то и после обратно в училището.
Мерси отново  bouquet

Няма за какво да се връщаш до GP.,в училището поискай формуляра. Той няма нищо общо с ГП.
Виж целия пост
# 382
Здравейте дами, отдавна ви чета и даже един път вече задавах въпрос в темата, но сега вече се включвам официално Grinning.
Ние сме семейство с момиченце на 4,5 г. Нашият татко работи от скоро в Англия и се надявам скоро и ние с малката да отидем при него.За сега в началото на другия месец ще му отидем на гости за кратко малко на опознавателно пътешествие, макар че от десетина години аз и мъжът ми сме посещавали няколко пъти този град- имаме приятели там, но малката мисля че трябва да свикне с идеята, че ще сменя мястото където ще живее.
Много сте полезни момичета, чета ви с интерес!
Виж целия пост
# 383

Няма за какво да се връщаш до GP.,в училището поискай формуляра. Той няма нищо общо с ГП.
Чудесно! Едно ходене поне си спестявам Simple Smile
Благодаря, Ave!  bouquet
Виж целия пост
# 384
Замислих се, ако беше попаднал на съседи, които не ги познават - детето без паспорт ли ще остане.

Доколкото четох из форуми, викат родителите в районното и от там вече се изискват доказателства, свидетели и т.н.
Виж целия пост
# 385
момичета, дайте малко инфо за приравняването на дипломите, трябва ли да се прави ззадължително, ако не кога е нужно, какви са цените?
Виж целия пост
# 386
момичета, дайте малко инфо за приравняването на дипломите, трябва ли да се прави ззадължително, ако не кога е нужно, какви са цените?

Абсолютно не за повечето специалности.

Виж целия пост
# 387
ясно, а за кои специалности е нужно?
Виж целия пост
# 388
момичета, дайте малко инфо за приравняването на дипломите, трябва ли да се прави ззадължително, ако не кога е нужно, какви са цените?
Цената не е ли единна, нали за Нарик става въпрос? 50-70 паунда, нещо такова пишеше там.
Ще пращаме документите на мъжа ми, но при него става въпрос за курсове и сертификати за проф. квалификация и правоспособност, не за дипломи от средно или висше. И аз четох тук из темите, че май няма много смисъл от това.
Благодаря за отговорите за актовете за раждане   bouquet
Виж целия пост
# 389
момичета, дайте малко инфо за приравняването на дипломите, трябва ли да се прави ззадължително, ако не кога е нужно, какви са цените?
Цената не е ли единна, нали за Нарик става въпрос? 50-70 паунда, нещо такова пишеше там.
Ще пращаме документите на мъжа ми, но при него става въпрос за курсове и сертификати за проф. квалификация и правоспособност, не за дипломи от средно или висше. И аз четох тук из темите, че май няма много смисъл от това.
Благодаря за отговорите за актовете за раждане   bouquet

Зависи какви сертификати и тн.....може и на нищо да не ги приравнят ако нямат еквивалент или нещо приблизително......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия