аз давах лютеница. На коричка хляб гребвам и тя осмуква само лютеницата
по омаза се малко, понеже още не знае как да облизва с език , но пък ако нещо й пречи, бързо размазва с ръка 




Навсякъде ходят с анцунг, дори и на ресторант. Още не мога да свикна как не се поддържат и как ходят. Има хубави и поддържани жени, но много рядко виждам такива. А в БГ и до магазина да идат дет се вика ще се и нагримират.
Дежурящи има ли

Та след вторият ден ММ ме закара в спешното(беше към 23 часа). Отиваме и лекарят ме пита какво става, аз му казвам че сърцето ми ще изхвръкне и че ми е много зле,пита какво ми е, и ММ казва на диета е
Казах му какво съм яла и той ме пита учуден "АМА ЗАЩО, кой ти каза да си на диета"
Тук ако си дебела си дебела, не им пука. За сравнение, братовчедка ми, за да иде на кафе през деня с приятелки си слага екстеншъни, мигли и грим
Като видях щях да падна, викам и отиваме на кафе, и тя "да, де да, отиваме на кафе"


. И се почнаха едни приказки за едно време как не знам си какво яли
. И после ми викат, да съм я им оставяла за лятото по тре месеца
. И така, набързо се оплаках, аман от едно време, направо ме е страх да я оставя на бабите и дядовците
.

Палачинке, то хубавото си е хубаво, пък и с някое друго кило отгоре, няма да се кахърим тука я, хората какви проблеми имат, ние сме живи и здрави пък +,- някое кило голям праз.
(ще ме помислят за пеперуда) 
.

но реших да създам албум март 2015 -в него да качваме снимки с мартенички или въобще от този месец ...
От вчера сме в болницата с малката ,ужас е тук.Рая вдигна 39,7 т. Сутринта и направо по пижами бяхме в детско отделение с гнойна ангина сме.Милата много рева докато я на бодът за абукат да и сложат,но за щастие стана от 2 път..Тук е някаква мизерия добре,че сме в бокс за кърмачета и сме по две в стая.Замисли ме майчето,което е тук при нас,че е с дете на 10 месеца,но това дете яде солети,крекери,царевични пречки,предлага на Рая,но тя не проявява интерес(по принцип нито играчки нито нещо друго пъха в устата),бебето на това майче е от 2месец на кисело мляко,а като я погледнеш е точно от накипрените мами..
с килограмите нямам проблем,качих само 12, и от 44кг. Станах 56кг,сега съм 50кг,но аз до WC не мога да отида,а камо ли на разкрасителни процедури то трябва да е в ръцете ми постояно хихихиПрепоръчани теми