ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ! Какво сме направили до сега?

  • 621 178
  • 2 452
# 1 425
Извинявам се най вероятно станах доадна вече но ми излиза че имат и в Бургас или аз бъркам клиниката
Виж целия пост
# 1 426
Има посочен адрес в Б-с , така е
Да си призная, не знам къде се намира точно, но и да я бях открила ...все тая защото пак в Пловдив щях да отида. Важно е кой ще направи изследвания. Д-р Даскалова от форума на Зачатие е сред предпочитаните.
Елинор , и до къде сте ? Има ли добри новини ....говоря за   EFP
Виж целия пост
# 1 427
Благодаря за отделеното време и насоките които ми дадохте сега ще потърся координати и да видя кога ще си запазя час !Желая от сърце на всички късмет и скоро радостни резултати
Виж целия пост
# 1 428
Нашата история е дълга, Скъпи няма да ви отекчавам с цялата. Сега топката е в моето поле. Naughty
Правихме имунологични и генетични изследвания на двама ни, при него всичко е наред. При мен НК завишени и правя вливания на интралипид на всеки два месеца. др Калчев в Малинов при първи преглед ми откри поликистоза на яйчниците, това е причината за 5г да имам едно спонтанно забременяване завършило неуспешно. Обясниха ми, че със СПКЯ се забременява трудно.

За това и ви съветвам да не губите време с клиники, които изобщо не са наясно какво правят!

Следващата стъпка е трансвагинална лапароскопия, която ще правя на 14.11.
Между другото да помоля да ми стискате палци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 429
Задължително!   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Нека всичко мине нормално Praynig
Дитка , да ни държиш в течение  Peace
Виж целия пост
# 1 430
Задължително ще ви държа какво се случва и вие също отново успех на всички
Виж целия пост
# 1 431
Здравейте, да се похваля, в събота ми беше трансфера. От шесте, четири се развиха,  два ми трансферираха и два замразихме и започва дългото чакане.
Стискайте палци!  Praynig
Успех на всички!  Hug
Виж целия пост
# 1 432
Чудесна новина Simple Smile Нека всичко да бъде нормално Криси  Hug
Успееххххх  Praynig
Виж целия пост
# 1 433
Много хубава новина.  Успех Криси
Виж целия пост
# 1 434
Успех и от мен!
Виж целия пост
# 1 435
Благодаря ви момичета, то няма лесно при нас, но чакането на резултат ми е много стресиращ. Емоциите си играят както искат и ме заливат на вълни...
Ще следя как се рзвиват при вас нещата.  Hug
Виж целия пост
# 1 436
Здравейте, идвам и аз да се похваля с добра новина. След дълго отлагане, най-накрая започнах стимулация. Ние сме с мъжки фактор, но и с намаляващ яйчников резерв. Надявам се да ми понесе стимулацията и да даде резултати.
Успех  на всички и поводи за  усмивки!  Hug
Виж целия пост
# 1 437
Привет, да споделя и тук, за да ви вдъхна малко кураж.   
Моят трети опит е успешен. Първо видях двете черти, на кръвния ЧХГ 324 и в понеделник съм на преглед.
Успех, мили момичета!  Hug
Виж целия пост
# 1 438
Krisy89, ех, че прекрасна новина! Честито!  Hug bouquet
Лека бременност! Стискам палци всичко да е наред до края  Praynig
Виж целия пост
# 1 439
Криси, честито  Hug Леко бременеене и пухкав финал  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия