ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ! Какво сме направили до сега?

  • 621 175
  • 2 452
# 1 455
Нели, за първа консултация изследванията ти са достатъчни, но трябва да са с давност не по-стари от 3 месеца. Ти нямаш тръби, така че цветна снимка не виждам защо трябва да правиш. Най-добре изчакай прегледа за да ти назначат изследвания.

Светулка_13, въпрос на доверие е между лекаря и пациента. След два неуспешни опита се насочих към Свети Лазар и сега съм бременна, но това е моята история.
Това, което мога да кажа е, че болницата покрива много високи стандарти, а отношението на Лачев и Клисурска  досега е безупречно. Разполагат и с най-модерната апаратура, което при мъжки фактор си е плюс.   


Виж целия пост
# 1 456
Благодаря ти! Събирам в момента информация и от януари тръгвам по срещи. Не мога повече да вися по 3 часа, за да вляза на преглед и да ми обясняват как имало къде къде по-тежки случаи. За Свети Лазар не бях и чувала.
Леко бременеене на теб, мила!
Виж целия пост
# 1 457
Здравейте момичета,
Искам да попитам тези от вас които са си правили трансвагинална лапароскопия - имахте ли нарушения в цикъла след това. Ето при мен как беше - първия цикъл ми дойде точно на 28 ден както обикновено. Цикъла по принцип ми е много редовен, почти винаги на 28 ден. Втория цикъл ми дойде на 30 тия ден. А сега чакам трети и вече ми е 32 ри ден. Дали е норамално това, при положение, че вече са минали 3 месеца от операцията?
Виж целия пост
# 1 458
Здравейте момичета,
Искам да попитам тези от вас които са си правили трансвагинална лапароскопия - имахте ли нарушения в цикъла след това. Ето при мен как беше - първия цикъл ми дойде точно на 28 ден както обикновено. Цикъла по принцип ми е много редовен, почти винаги на 28 ден. Втория цикъл ми дойде на 30 тия ден. А сега чакам трети и вече ми е 32 ри ден. Дали е норамално това, при положение, че вече са минали 3 месеца от операцията?
И в другата тема ти се отговори, че е нормално. Все пак е имало оперативна намеса. Аз също имах промяна в МЦ. Щом толкова се притесняваш посети АГ. Успех Hug
Виж целия пост
# 1 459
Здравейте, не знам дали това е темата, но имам нужда да споделя.  Третият ми опит се оказа успешен, радостта е голяма, но днес бях на преглед заради болки и се установи, развиваща се едноплодна бременност в матката и плоден сак в интерстициалната част на дясната маточна тръба. Предстои ми  оперативна лапароскопия на маточната тръба и не съм на себе си от притеснение как ще се развият нещата.
Виж целия пост
# 1 460
Криси  Hug Честито  bouquet
И бъди спокойна, лекарите си знаят работата.  Всичко ще бъде наред, сама мисли позитивно  Peace
Виж целия пост
# 1 461
Здравейте, на мен ми предстои пункция и ако всичко е както рябва, надявам се трансфер. Преживях една биохимична бременност, сега ми е втори опит и около Коледа, казват, че се случват чудеса.
Krisy89, не мога да си представя как се чувстваш, стискам палци да има щастлив край.  Praynig
Успех на всички!  Hug
Виж целия пост
# 1 462
Здравейте, при мен операцията мина успешно и сега се надявам на лека и спокойна бременност.
През какви ли не изпитания минаваме, и физически и психически, но радостта да носиш живот е толкова голяма, че всичко си заслужава.
Успех и топлина в домовете ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 1 463
мили момичета, не гледайте назад, а само напред! нека Новата година ви донесе здраве, любов и така заветните за всички тук две чертички. имайте вяра, бъдете силни и последователни и помнете, че всички усилия си заслужават!
Виж целия пост
# 1 464
Здравейте момичета някой може ли да ми каже какво означават тези резултати
ПОЛОВИ ХОРМОНИ
Име на теста (изследване)   Резултат   Единици Референтни стойности Метод

FSH   8.58     mIU/ml  фоликуларна фаза-3.85-8.78, овулация-4.54-22.51, лутеална фаза-1.79-5.12, постменопауза-16.74-113.59, мъже-1.27-19.26     
 

LH   2.34     mlU/ml  фоликуларна фаза-2.12-10.89, овулация-19.18-103.3, лутеална фаза-1.20-12.86, постменопауза-10.87-58.64, мъже-1.24-8.62     
 

Estradiol (Е2)   44     pg/ml  фоликуларна фаза-24-114, овулация-62-534, лутеална фаза-80-273, постменопауза-20-88, мъже-20-75     
 

Prolactin   10.86     ng/ml  3,34 - 26,72     
 



Виж целия пост
# 1 465
Здравейте момичета някой може ли да ми каже какво означават тези резултати
ПОЛОВИ ХОРМОНИ
Име на теста (изследване)   Резултат   Единици Референтни стойности Метод

FSH   8.58     mIU/ml  фоликуларна фаза-3.85-8.78, овулация-4.54-22.51, лутеална фаза-1.79-5.12, постменопауза-16.74-113.59, мъже-1.27-19.26     
 

LH   2.34     mlU/ml  фоликуларна фаза-2.12-10.89, овулация-19.18-103.3, лутеална фаза-1.20-12.86, постменопауза-10.87-58.64, мъже-1.24-8.62     
 

Estradiol (Е2)   44     pg/ml  фоликуларна фаза-24-114, овулация-62-534, лутеална фаза-80-273, постменопауза-20-88, мъже-20-75     
 

Prolactin   10.86     ng/ml  3,34 - 26,72     
 




Здравей, попитай в тази тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=930950;topicrefid=4
Виж целия пост
# 1 466
Здравейте, боря се за второ дете и се готвя за ЗЕТ, но този месец грипът беше препъни камъка.
Не ми е за първи път , но имам чувството, че се въртя в омагьосан кръг, не знам как да се справя с проблемите, които не зависят от нас.
Виж целия пост
# 1 467
МамаИва, успех! Дано скоро стартирате и е успешно!

И ние се готвим за втори опит лятото и всичко ми е свито. Дано е успешно отново  Praynig
Виж целия пост
# 1 468
МамаИва, успех! Дано скоро стартирате и е успешно!

И ние се готвим за втори опит лятото и всичко ми е свито. Дано е успешно отново  Praynig

И ние сме за втори опит май или юни месец, вълнувам се! И при нас се моля отново да е успешен!
Момичета, горе главата! Всичко ще се случи така, както е наредено, няма полза от много мислене, от опит го казвам  Hug гледайте да сте максимално спокойни, това има значение  bouquet
Виж целия пост
# 1 469
Здравейте отново Stuck Out Tongue Тъй като от последния цикъл минават 50 дни, реших да отида вече на гинекологичен преглед (даже много дни изчаках )

Това са резултатите:

Анамнеза
Редовен менструален цикъл
ПРМ 05.12.2016 г
На 26.12  за един ден оскъдно кафеникаво прокървяване
Тест за бременност (-)


Обективно състояние
Нормален статус
Тв ехография матка с р-ри 50/55/65
Ендометриум 12 мм
ДЯ 27/23мм
ЛЯ 22/26мм фоликул 18мм
кавум Дугласи- свободен

Поздрави от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия