Донорски яйцеклетки - група на мами, които са заченали и родили с ДЯ

  • 492 365
  • 4 804
# 4 800
Тук в групата има и забременели със замразени яйцеклетки само да вметна. Не сме правили вътрешна статистика,според мен е 20/80 в полза на свежите
Виж целия пост
# 4 801
Гледах официалните статистики по темата
По скоро 10 /90 средно .
Реално гледайки клиниките по света и техния пример е пресния донор.
Те не работят със замразени.
Много объркващо е всичко.  Реалро една ли не ние и Макенония сме основните ползватели
Тук в групата има и забременели със замразени яйцеклетки само да вметна. Не сме правили вътрешна статистика,според мен е 20/80 в полза на свежите
Виж целия пост
# 4 802
От моя опит повече успех имах с замразените  Я, от свежите- много зле беше резултата.
Но и аз не мисля, че избрах правилната клиника за свежи Я.
Но и аз, чета че по- принцип свежите са за предпочитане, при възможност. В противен случай са нужни 2/3 програми поне
Виж целия пост
# 4 803
Темата е вече на 10г.
Моля пуснете нова.
Виж целия пост
# 4 804
Нова тема
https://bg-mamma.com/?topic=1745994
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия