Октомври 2015 е много далече, в очакване да затупти сърце е мама вече! - Тема 1

  • 35 588
  • 696
# 330
И на мен ми се гади, явно в тези седмици се изостря неразположението  Sick
Опитвам се да се сетя за нещо, което обичам, за да го сготвя, но нищо не ми идва наум ... Така нямам и желание да готвя. Майка беше направила баница, тя поне ми се ослади  yes

Гаденето не е от Дуфастона според мен, защото аз го пия откакто разбрах, че съм бременна и в началото се чувствах добре, а от една седмица ми се гади...
Виж целия пост
# 331
За боядисването аз лично през предната си бременност от от 4-та седмица започнах с разни бурни реакции- подуване на уста, очи, език... След като родих никога повече не съм имала подобна реакция. Та искам да кажа, че тялото през бременността може да реагира на някоя химия по начин, по който не реагира иначе. Аз ще си спестя боядисването, след като ме предупредиха, защото ново подуване и инжекции ,за да ме спасяват не ми трябват. Та кое колко и на кого вреди е много индивидуално.
Като гледам всички почти са на Дуфастон и но шпа....  Shocked
Виж целия пост
# 332
Благодаря ви за мненията.
За гадене - предните две бременност ми помагаха едни таблетки "Емил".
За киселини-пиех малко топло прясно мляко.

 Peace
Виж целия пост
# 333
  Я да ви разсея от болежките, Чипче, гледам две от децата ти са с малка разлика, как беше? В една стая ли спят, ползвахте ли количка за породени?
Виж целия пост
# 334
A тaкa, слънчицето мен ме подсети дa попитaм мaйките с две (или повече) дечицa вече: aко сa спaли в еднa стaя бебето будело ли е с плaч бaткото/кaкaтa? Синa ни спи сaмостоятелно от ден първи, тaкa искaме и сегa с близнaците дa процедирaме. Т.е. близнaците и бaткото ще сa в еднa стaя. Тa си зaдaвaм въпросa те кaто се рaзплaчaт през нощтa зa ядене дaли ще се буди бaтко им  Thinking
Виж целия пост
# 335
Шмокси, според мен ще го будят. Или поне моят спи леко и си мисля, че и в съседната стая може да се буди. Той още спи при нас. Буди се нощем за вода, за биба... Tired Но смятаме да му правим вече негова стая и на пролет да е там, а живот и здраве бебето в неговата кошара при нас.
Аз за количка се чудя. За породени са ми много огромни, а баткото ще е вече на 2 год. Мисля за някоя с прагче за второ дете. Нашата лятна е такава (PegPerego), но докато стигнем до нея...
Абе живот и здраве да я избутаме до там. Все се моля да минат първите 3 месеца без проблеми  Praynig Малко се шашнах с тези мисети в 11 г.с.   Confused
Виж целия пост
# 336
Здравейте Simple Smile Приемате ли нови попълнения?
Вчера направих положителния тест (по-скоро 3 положителни теста  Rolling Eyes )
Според калкулаторите термина ми е 28.10.Все още не съм ходила на преглед,ще почакам.
И както се вижда от лентичката ми ,вече имам бебенце на 5 месеца,та се очертава интересно бъдеще при нас  baby_neutral
Виж целия пост
# 337
Добро утро мами  Simple Smile Мале мислех си, че само аз съм била зле вчера, но явно не. Имах страшно главоболие. Освен това и вечер съм постоянно с запушен нос, но си имам синузит и без това. Днес влизам в 7г.с. иначе не ми се гади за сега, понякога имам леки киселини.Пия единствено фолиева, но при мен няма някакви страшни болки в корема, а на моменти и за много кратко.  Sunglasses Да ви се похваля, с таткото ще правим сватба през Април и от сега се развълнувах.  Laughing  Дано ни чакат само хубави моменти  Grinning Grinning Hug
Виж целия пост
# 338
Добро утро, дами!
малък зъл киборг , добре дошла! Страшен купон ще е при вас Simple Smile
Аз все още съм без никакви "стандартни" признаци, само гърдите. Но се чуствам много....тежка - и краката, и ръцете, направо ми е трудно да ги повдигна понякога...много странно.
Suzy10, честито! Все хубави неща да ви следват по петите  Hug
Ние (за огромно недоволство на голяма част от роднините) сватба няма да правим, не сме имали и намерение, когато почвахме опитите, но родата явно е решила, че сме чакали да забременея - голям смях  Grinning Хем много отдавна бях казала за нежеланието ни да се женим, явно няма кой да ме слуша Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Добре утро и от мен   bouquet

малък зъл киборг  Добре дошла и от мен  Hug няма спор , ще в весело при вас  Mr. Green
Suzy10 Пожелавам ви само хубави моменти  Hug  А за сватбата ... нормално да се вълнуваш Simple Smile Това са незабравими мигове  Heart Eyes
Тиата  Hug Hug Радвам се , че се записа при нас  Heart Eyes  HugДраго ми е да те видя и тук

Аз днес също влизам в 7г.с и съм на преглед при доки която ще ми води ЖК . Така , че ако може отново да ми стиснете едни палчета  Hug
Виж целия пост
# 340
Никанка - много стиснати палчета от мен за прегледа.  Wink
Зачетох се ,че при някой вече е започнало гаденето.На мен малко ми помагаше само вода с лимон ,но само следобед,сутрешното си го търпях до 5 месец ,всяка сутрин.Дано този път поне това ми се размине ,че като си спомня какво беше  Crazy
Иначе при мен е раничко за неразположения ,въпреки че от скоро много ми причернява като се прибирам с количката (живеем на страшен баир и с количката е мъка).Даже изобщо не вярвам все още ,че съм бременна  ooooh!
Виж целия пост
# 341
и аз още не мога да го повярвам,че в мен расте новият живот.
Suzy10 Честито хубави новини Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Здравейте Simple Smile Приемате ли нови попълнения?
Вчера направих положителния тест (по-скоро 3 положителни теста  Rolling Eyes )
Според калкулаторите термина ми е 28.10.Все още не съм ходила на преглед,ще почакам.
И както се вижда от лентичката ми ,вече имам бебенце на 5 месеца,та се очертава интересно бъдеще при нас  baby_neutral
Ооо, не съм само аз 😄 Моето бебче е почти на 7 месеца 😄
Виж целия пост
# 343
Добро утро, прекрасни   bouquet

Добре дошли на новите попълнения!. Киборг-че, голям купон ви чака  Wink
Сузи, честито за сватбата! Със сигурност те чакат незабравими моменти. Ние сме решили да не бързаме със сватбата и да я организираме по-натам, за да може да ни е по-спокойно и да можем да имаме по-голям избор (за което роднините ни изобщо не са доволни, но все пак това си е нашата сватба). Иначе сме канени на сватба на едни приятели през август.... Как ли ще изглеждам  Rolling Eyes
Нианка, стискам палци  Peace

Аз съм на преглед в петък, би трябвало да съм в 8 г.с. вече.

Хубава и слънчева седмица и без никакви оплаквания  Heart Eyes
Виж целия пост
# 344
МАЙЧЕТА, НЕ ИЗДЪРЖАХ И ОТИДОХ НА ПРЕГЛЕД ТУК. ВИДЯ СЕ ЕМБРИОНЧЕ, И ЛЕКИ ПУЛСАЦИИИИИ Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
ГЛЕДА МЕ НА КОРЕМЕН, ТАКА ЧЕ В ЧЕТВЪРТЪК КАТО ОТИДА В ЩЕРЕВ ЩЕ ЧУЯ СЪРЧИЦЕТО МНОГО ЯСНО/ МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА. ДОКТОРКАТА КАЗА, ЧЕ НАЙ ВЕРОЯТНО МИ СТАВА ЛОШО ОТ ДУФАСТОНА И ЗА ТОВА СЕ ЧУВСТВАМ ТОЛКОВА ПОДУТА. В ЧЕТВЪРТЪК ЩЕ ПИТАМ АЛЕКСАНДРОВ ДА ГО СПРА. ИНАЧЕ ТУКАШНАТА ГИНЕКОЛОЖНА МИ КАЗА, ЧЕ АКО ТОЛКООООВА МНОГО СЪМ ЗЛЕ ДА ОТИДА ДА МИ ВКАРА НЯКОЯ СИСТЕМА, НО ЗА СЕГА ЩЕ СЕ ДЪРЖА.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия