Октомври 2015 е много далече, в очакване да затупти сърце е мама вече! - Тема 1

  • 35 588
  • 696
# 405
Здравейте и от мен. Колкото и смешно да звучи спах до сега от снощи. Сутринта в 7 и 30 се чувствах ужасно само оправих детенце и ММ я заведе на ясла, а аз продължих да лежа и да спа. Сега едвам станах кръвно 90 на 50, ако е верен апарата от електронните е. ужасссссс искам да минават тези дни с това неразположение, не издържам вече.
Виж целия пост
# 406
Ох, аз снощи половин час преди да вечерям пих Gaviskon. Изписаха ми го за стомаха, защото много ме боли след ядене. После реших,че ще ям, това което ми се беше прияло и за първи път от много време се наядох добре. Очаквах после да съжалявам адски и цяла нощ да ме мори стомаха ама не. Даже късно ставах и бисквити да си търся.  Mr. Green Май ще взема да го пия преди всяко ядене,че то иначе не се издържа. Иаз нямам търпение да мине това гадене, болки..... С минала бременност пак ме боля стомаха ама този път и ми се гади. Детето вече само баща си търси, защото той си играе с него , излизат, пък аз само гледам как да легна. Горкото, чак ми е жал,че от умора и болки не мога да му обръщам достатъчно внимание . Sad Дано втория триместър вече да не е така.  Praynig
Виж целия пост
# 407
Мили майчета, бъдещи и настоящи,
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много съм щастлива,че станах част от вашите редици!
Бременна съм в 5-та седмица. Бях на лекар, видяха плодното сакче и каза, че всичко е наред. Не ми се гади(поне все още) Thinking
Страхотен ден от мен !!!! И само усмивки на лицата ви !!!
Виж целия пост
# 408
Elinchka честито и при мен го няма този симптом Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Привет и  от мен Simple Smile Хубави новина чета само днес, което много ме радва. А да знаете как Ви завиждам, че   
спите до къснооооо  ooooh! аз ходя на работа и ставам в 6:30 всеки ден Sad не ме питайте как дремя следобед на бюрото  Tired
Полинче, честито ти рожденичка  smile3525
Виж целия пост
# 410
Здравейте! Правя едно тихичко промъкване при вас. Надявам се да ме приемете. Аз си ви чета от първа тема още. Много се радвам, че групата на октомврийските мами 2015 вече е толкова голяма и задружна. Виждам и момичета, които познавам от друга тема.
Малко инфо за мен - На 31, от София, имам дъщеря, която през май ще навърши 6.
Миналата година преживях един спонтанен аборт и поради тази причина не посмях да се запиша веднага след като видях двете чертички. До момента бях на един извънреден преглед заради болки, видя се много ранна бременност и за мое съжаление доста по-голяма киста. Изписаха ми утрогестан и сега на 26-ти съм отново с надежда за сърчице. Термин по калкулаторите в нета 20-21.10.2015.  Освен това ме накараха да пускам и няколко контролни ЧХГ, та чак вече ми се смеят в лабораторията, че съм развила влечение към игли.
Симптомите при мен са много объркани и постоянно съм си в напрежение. Ту ме болят гърдите, ту ми се гади, ту ми се спи, но най-вече ми се вие свят, но смятам, че това е от хапчетата.
Надявам се всички да имаме лека бременност и през октомври да гушкаме малките розови и сини топчици.
Виж целия пост
# 411
malachika надявам се всичко да се оправи и скоро да ни зарадваш с добри новини, нека лошото е останало зад гърба ти, успех Simple Smile
Виж целия пост
# 412
malachika, ЧХГ-то и утрогестана заради кистата ли? И на мен ми откри 3 см киста, но освен да поспрем секса, друго не ми е казвала.
Виж целия пост
# 413
с първата бременност имах киста маха се до 3 месец, така че спокойно и по лекичко. Много е опасно да не я спукате сами от натоварване/
добре дошли от мен аз събирам сили да стана, да се изкапя за да ида да си взема детенцето от ясла #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 414
Здравейте,
Добре дошли на новите мами Hug Очертава се голяма група Simple Smile Много сте изписали, трудно се следи Simple Smile
Аз днес ходих за първи път на доки, видяхме пулсацията Simple Smile Терминът ми го сметна около 17 окт. Голямата ми кака е на 16-ти Simple Smile Все ми се иска да е друга зодия, но каквото стане, живо и здраво да е Simple Smile
След Великден ще правим БХС и ще ходя после до Майчин дом за кръв. Видях, че коментирате това изследване. И с предните ми 2 бременности го правих, с втората ми излезе висок риск, но то си е по-скоро статистическо и от годините ми скочи, а сега като съм на 38 не ми се мисли. Но ще го пусна да видим какво ще стане. За тези, които се притесняват се прави амниоцентеза, но аз не знам дали ще се навия на това...
Слънчев ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 415
Goldi, утрогестана ми е изписан за кистата, а чхг-то го правя контролно защото предния път беше спряло да се удвоява и стана ясно на къде отиват нещата. Иначе за кистата и на мен ми казаха, че най-вероятно ще изчезне, но да съм по-внимателна с натоварванията, без резки движения и секс.
Виж целия пост
# 416
Каква козметика против стрии мислите да използвате? Аз не съм прочела още нищо по този въпрос. Ако някой има инфо за предлаганите продукти на пазара, нека сподели мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Аз съм си харесала това (от четене, не от опит):

Скрит текст:

Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да сподели  Hug
Виж целия пост
# 418
 Момичета чувам много хубави отзиви за козметиката на Palmers Simple Smile
Виж целия пост
# 419
за тази марка съм чувала само хубави отзиви, въпреки това, една приятелка  ползва козметиката и сподели, че са се появили стрии  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия