Октомври 2015 е много далече, в очакване да затупти сърце е мама вече! - Тема 1

  • 35 588
  • 696
# 450
ShikeR и аз имам на пъпа и мисля да взема тези издължените за бременни. Не знам колко ще са удобни, но не ми се иска да я махам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Някои ползват подобни, понеже са по-дълги и са силиконови

А бях чела и за медицински конец, колкото да не се запуши дупката  newsm78
Виж целия пост
# 452
За обицата на пъпа да кажа само, че с предната ми бременност си я махнах към 5 мес. някъде и след раждането си я сложих почти веднага. Не се беше запушила дупката Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Супер  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 454
Shikerche, аз също имам обица и си я свалих към 7-ми месец, когато ми се обърна пъпчето, но си сложих един червен конец, хем против запушване, хем против уроки!
Ивка, мисля че няма проблем да се правят външни промивки със смрадлика!
Виж целия пост
# 455
Здравейте и от мен , казвам се Йони Георгиева на 26 г. от гр. Добрич  и чакам нашата втора радост . Имам момиченце на 2 годинки , вече съм в 9 седмица и си имаме туптящо сърчице   Kissing Heart  термина ми е на 9.10.2015 , ще се радвам да съм сред вас и да споделяме само хубави неща за нашите бебоци . Желая на всички лека и безпроблемна бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Ivkapivka1аз имам същия проблем ,правя си бани със смрадлика и едно кремче билково ползвам ,то като че ли ме облекчи Pilex- мисля ,че е хомеопатично и е евтино !Дано съм ти била полезна ....Тази екстра я получих късничко след първото раждане ....
Добре дошли на всички нови мами ,успех ,лека бременност и живи и здрави бебочета накрая !
Опитвам се да пия кафе ,за да ми се вдигне малко кръвното ....но не ми се получава особено Sick
Хубав ден ,момичета ,дано поне изпече слънчице !
Виж целия пост
# 457
Ivkapivka1аз имам същия проблем ,правя си бани със смрадлика и едно кремче билково ползвам ,то като че ли ме облекчи Pilex- мисля ,че е хомеопатично и е евтино !Дано съм ти била полезна ....Тази екстра я получих късничко след първото раждане ....
Добре дошли на всички нови мами ,успех ,лека бременност и живи и здрави бебочета накрая !
Опитвам се да пия кафе ,за да ми се вдигне малко кръвното ....но не ми се получава особено Sick
Хубав ден ,момичета ,дано поне изпече слънчице !
Много ти благодаря за споделената информация.
Виж целия пост
# 458
Здравейте мамчета ,как сте в този мрачен ден.Боже сега се събуждам,а как ми се спи.
Виж целия пост
# 459
Значи работа и бременност не са съвместими. Незнам дали ще издържа до август.
Виж целия пост
# 460
Момичета, да ви кажа, че явно по цял ден ми е лошо от този Дуфастон. Тази сутрин не изпих и ми е супер! Реших да пия вечер преди лягане и през нощта. Утре ще докладвам за резултата.
Виж целия пост
# 461
Здравейте, момичета!
Аз от днес съм 2 седмици болничен. През нощта ми се появи зацапване, сутринта веднага при лекарката - оказа се леко отлепване на сака. Сега и аз съм на Дуфастон и почивка. Много ми е притеснено, дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 462
Да ви се оплача.... не намерих сили да стана, да си заведа детето на ясла Cry Cry Cry Cry
Виеше ми се свят, лошо и така. Сега на обяд ще я пратя малко при майка ми
Виж целия пост
# 463
goldilocks, стискам палци всичко да отмине и да нямаш повече проблеми  Hug
И аз едва изкарвам на работа, много ми се спи, много ми се гади, като парцал съм.
Някой беше питал за обеца на корема - аз имам и при двете си бременности я махам и след това нямам проблем да си я сложа отново, като първия път дори не беше минала година откакто я бях сложила и дупката си стоеше. Сега отново ще я мчахна и докато сме на тази вълна - за мамите, които са бременни за първи път, да мат предвид, че пръстите много се подуват, следете се и махайте пръстените докато е време.
Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 464
Здравейте момичета Simple Smile Преди няколко дни видях така чаканите две чертички Simple Smile Термин според калкулаторите 31.10.2015 г. Чувствата са смесени - много съм щастлива, но и много изплашена.. Но виждам, че обстановката тук е много приятна, радвам се, че ги има тези групички Simple Smile Четох назад в темата, че евентуално при двуседмично закъснение може да се чуе сърчице - така ли е? Ако е така ще чакам средата на Март за посещение при лекар. За сега нямам кой знае какви оплаквания и мисля да устискам  Blush две седмици за първо посещение, въпреки, че много ме сърбят пръстите Simple Smile Радвам се, че ви има, дано всички останем в групичката докрая и гушнем сладките бебоци  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия