Нони?

  • 52 227
  • 92
# 60
Нещо почнаха да му вдигат цената, да не ни четат форума ? Simple Smile
Тихомълком май навсякъде му сложиха по лев и нещо отгоре .
Виж целия пост
# 61
Аз си го взимам от тук http://www.zdravemarket.com/bg/ezine/show/-10366.php - няма промяна

имат и промоция на 6броя, едно подарък, но за момента не съм си намерила с кой да се комбинирам, иначе си заслужава http://www.zdravemarket.com/bg/ezine/show/-10448.php
Виж целия пост
# 62
В Ремедуим-а са го намалили на 11.45лв. Аз вече от 3 седмици го пия, не мога да кажа че има някакъв ефект при мен.
Виж целия пост
# 63
Видях го за 10лв.и ст. ...в новата аптека на Пиротска и Хр.Ботев Money
Виж целия пост
# 64
Пия Нони от месец и две седмици. Забелязвам, че заспивам по лесно и по време на месечен цикъл нямам такава силна болка както обикновено.Не съм отслабнала, но всъщност аз и не искам даже в момента се опитван да напълнея.
 
Виж целия пост
# 65
Момичета, а колко време смятате да го пиете? Една позната ми каза, че лекарката й препоръчала да изпие шест шишета.
Виж целия пост
# 66
Момичета, за деца от колкото години става?
Виж целия пост
# 67
Момичета, за деца от колкото години става?


На сайта им пише над 3г - ето линк http://nonibio.bg/faqs-noni/
Виж целия пост
# 68
Аз си го взимам от тук http://www.zdravemarket.com/bg/ezine/show/-10366.php - няма промяна

имат и промоция на 6броя, едно подарък, но за момента не съм си намерила с кой да се комбинирам, иначе си заслужава http://www.zdravemarket.com/bg/ezine/show/-10448.php

Ами за да е възможна такава промоция с 1 подарък това показва колко са му надули цената
Виж целия пост
# 69
и аз си поръчвам от онлайн магазина на здравемаркет. Цената не е мръднала поне оттакто си взимам/от миналата година/.
Виж целия пост
# 70
Аз го купувам с карта за намаление от аптека Ceibа za 10,65 лв./ от 12 лв. и някакви ст./
Виж целия пост
# 71
Здравейте,

Прочетох отзивите, които сте написали. Имам няколко въпроса, бих се радвала да ми отговорите като "напреднали: Simple Smile
1. Има ли схема на приема като да се започне през есенния сезон (като повечето имуностимулиращи) или е все едно?
2. Прочетох, че повечето бяхте решили да го пиете по 3 месеца. Може ли да споделите ефекта върну имунната система.
3. Давали ли сте го на деца и има ли ефект при тях?
Виж целия пост
# 72
В друга тема имаше мнение от жена,която го е пила 3мес.и никакъв ефект не е забелязала.
Виж целия пост
# 73
Аз го пия вече от 3 месеца. От както го пия в лицето съм като пъпчив тинейджър. Не съм на 100% сигурна, че е от нонито. Аз го пия за цистит, бъбреци и имунна система. Не съм забелязала да има ефект върху имунната ми система, продължавам да си боледувам както и преди. Мисля да го пия още месец или два и да спирам.
Виж целия пост
# 74
Пих го 3 месеца, не видях ефект. Нито отслабнах, нито за имунитета виждам да влияе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия