и 3 пъти заспа без биба и без проблем
Много хора имаше и там в парка, хубаво време, нормално си е. Миа заспа днес два пъти без биба, чак не можах да повярвам. Друг е въпросът, че пък иначе вкъщи по цял ден е мрънкане. Не знам зъби ли са, корем ли е, каприз ли е... Е, и това ще мине.

почти като 1 година
хахах Ще видим дали другия месец ще мисля още така като моя бебо стане на 7 
Много избирах, но в крайна сметка взех този. Бях в още няколко магазина за килими - Килимия и Карпетмакс. В първия имаше нелоши варианти, но това което харесах трябваше да го чакам за доставка месец почти. В Карпетмакс ми бяха неприятни на допир. Все пак, съветвам те да погледнеш в Килимията (на К. Величков и Т. Александров, имат и сайт) - има избор.

Като направи малкия 7 месеца (като че не е след 3 седмицци
) ще съм точно на половината на майчинството и тогава ще започна да сдухвам, че остава повечето е минало 
Определено е голяма игра в него

. И аз да отдъхна малко.
. И аз реших да не чета много за ползи и вреди, защото със сигурност пише, че е много вредно, както всичко друго, свързано с бебета 
но той го е напраевил с цел - да има енергия да ме тормози цяла сутрин. Само мрънка диването, не ще на ръце, не ще в кошницата, не ще в шезлонга, само да мрънка иска явно... Вече не е толкова болен, но май и зъби доста го мъчат. Да излизат вече, че ще се гътна. 

Препоръчани теми