Да си разтълкуваме съня - 8

  • 48 700
  • 735
# 240
Благодаря ти Фрея   bouquet
Виж целия пост
# 241
Сънувах мои близки с които не сме в  добри отношения от няколко години, как идват непоканени на едно семейно събиране...всички се споглеждахме сконфузено какво правят тук,настаниха се на масата и известно време си мълчахме и споглеждахме...после заплакахме ....и се събудих Rolling Eyes

Другият сън е от същата нощ...сънувах, че заекът ми излиза на перваза на прозореца и се разхожда като котка,а аз съм уплашена ,че ще падне от високо и ще се пребие,няколко пъти успявах да го вкарам вътре,но той пак излизаше на перваза...като се събудих цялата бях се препотила...само стрес ми докарва това животно... Confused
Виж целия пост
# 242
Сънувах ужасен кошмар, събудих се и до сутринта не можах да заспа.
Аз и ММ сме в някакъв апартамент със страшно много стари мебели. Обикаляме и оглеждаме апартамента. В следващия момент някой ми съобщава, че нещо е станало с майка ми. После все едно се пренасям на някаква поляна майка ми е на мотор и не го пуска, баща ми се опитва да я успокой заедно с баба ми а много други хора са се събрали да държат мотора защото майка ми е изпаднала с шок и не пуска газта. Някои моменти ми се губят, не си спомням всичко. Най-яркия спомен ми е майка на мотора, направо виждах ужаса в лицето и.  Cry
Виж целия пост
# 243
Аз доста често имам пророчески сънища!Още от малка.Не всичките ми сънища са такива,но с годините взех да ги усещам и да ги тълкувам до колкото мога.За това понякога мн ме е страх от това какво сънувам.Даже се плаша когато даден сън се сбъдне във времето.
Искам да попитам дали има у др с такива сънища.
Наводненията миналото лято са едни от пророческите ми сънища.
Виж целия пост
# 244
Doli, първият сън символизира бъдещи неприятности и проблеми. Втория смятам, че е продиктуван от реалните ти притеснения за животинчето. Много често сънуваме домашните си любимци в такива неприятни ситуации, също и майки, които сънуват децата си в подобни, в които не могат да направят нищо за да ги спасят/помогнат/излекуват. Това е отчасти породено от по-големия чисто инстинктивен страх от загуба на контрол, несигурност, чувство на слабост и т.н., които се проявяват от време на време в съня ни. И те нямат никакво страшно послание наяве  Peace

mariana900, ако майка ти има някакви проблеми здравословни или житейски, или пък някой друг близък човек от обкръжението ти, е нормално да сънуваш такива неща. Сънят като цяло може да се тълкува като прибързано решение или страх от възможността да се вземе такова.
Виж целия пост
# 245
Здрaвейте!  Simple Smile
Вчерa ми се случи зa пръв път от достa време дa имaм 2-3 рaзлични съня в еднa нощ и дa ги помня.  #Crazy Не знaм дaли имa нещо общо с пълнолунието.
Един ми беше много интересен  Laughing , a именно- мaйкa ми събирaше охлюви. Бяхме нa село, aко не се лъжa, питaх я кaкво ще ги прaви, отговори ли ми или не- рaзбрaх, че ще ги убивa  Shocked . Бях ужaсенa и зaпочнaх дa я уговaрям дa ги пощaди.
Дaли може дa се рaзтълкувa по някaкъв нaчин или просто ми се ходи нa село не знaм. Crazy
Виж целия пост
# 246
Nadeto181818, каква асоциация правиш като се сетиш за охлюв, с какво го свързваш?
Щом си увещавала майка си да ги пощади, това може да са хора, с които тя иска да приключи отношения, а за теб да не е правилно. Или пък да иска да смени работата, което ти да не одобряваш.
Ако пък свързваш охлюва с нещо, което се движи бавно, може би сънят показва, че майка ти иска да е по-решителна и експедитивна с нещо, да ускори нещо, но за теб е по-правилно да не прибързва.
Виж целия пост
# 247
Nadeto181818, притеснения/страхове относно възможността усилията, които си положила за нещо да се окажат напразни. Може би се тревожиш, че търпението ти няма да бъде възнаградено  Peace
Виж целия пост
# 248
Надето,според мен на теб ти предстои нещо с което твоята майка неяма да е съгласна.Ще иска да те разубеди.
Виж целия пост
# 249
Здравей, Фрея
Бих искала първо да благодаря за изтълкуваните ми сънища досега и да те помоля, ако не е нахално да изтълкуваш и този.
Сънувах как съм в къщата на баба и дядо, но там са баба ми, чичо ми, братовчедка ми и съответно аз. Помня, че щяхме да гледаме някакъв страшен филм и след него щяхме да отидем при майка ми и леля ми, които бяха наблизо, но имаха някакво събиране с техни колеги. Та както гледахме филма изведнъж сякаш той се пренесе при нас. Започна да се чува странен и много страшен шум, да се чуват писъци. Бяхме изплашени и стояхме в една стая, изведнъж от някакъв шкаф(беше качен високо, до тавана стигаше) с главата надолу излезе някакво момиче, което крещеше неистово. Беше с бяла рокля, черна не много дълга коса, права, изглеждаше мокра, беше с отворени очи, които бяха синьо - сиви, но нямаше нито зеници, нито ириси, нищо, само този цвят. Беше с лице към нас и с широко разперени ръце. Изплашихме се понеже крясъците ставаха все по - силни. Помня, че аз и баба ми излязохме, за да търсим майка ми и леля ми, а братовчедка ми и чичо ми останаха в къщата, спомням си също, че докато излизахме продължаваха да се чуват викове и крясъци. Когато стигнахме, се опитах да разкажа какво се е случило, но не можех да говоря нормално, имам предвид, че говорех несвързано и не се разбираше нищо, баба до мен също обясняваше. Никой обаче не се изплаши от нашия разказ. Помня още, че не знам как и кога обаче съм била заснела момичето на видео на телефона си и го показвах, но никой не реагираше по никакъв начин на това, което се беше случило, нито се уплашиха, нито казаха, че е небивалица, само казваха "Вече няма нищо страшно!" Какво може да означава това?
Виж целия пост
# 250
Блaгодaря ви!   bouquet
Виж целия пост
# 251
Здравей, Фрея
Бих искала първо да благодаря за изтълкуваните ми сънища досега и да те помоля, ако не е нахално да изтълкуваш и този.
Сънувах как съм в къщата на баба и дядо, но там са баба ми, чичо ми, братовчедка ми и съответно аз. Помня, че щяхме да гледаме някакъв страшен филм и след него щяхме да отидем при майка ми и леля ми, които бяха наблизо, но имаха някакво събиране с техни колеги. Та както гледахме филма изведнъж сякаш той се пренесе при нас. Започна да се чува странен и много страшен шум, да се чуват писъци. Бяхме изплашени и стояхме в една стая, изведнъж от някакъв шкаф(беше качен високо, до тавана стигаше) с главата надолу излезе някакво момиче, което крещеше неистово. Беше с бяла рокля, черна не много дълга коса, права, изглеждаше мокра, беше с отворени очи, които бяха синьо - сиви, но нямаше нито зеници, нито ириси, нищо, само този цвят. Беше с лице към нас и с широко разперени ръце. Изплашихме се понеже крясъците ставаха все по - силни. Помня, че аз и баба ми излязохме, за да търсим майка ми и леля ми, а братовчедка ми и чичо ми останаха в къщата, спомням си също, че докато излизахме продължаваха да се чуват викове и крясъци. Когато стигнахме, се опитах да разкажа какво се е случило, но не можех да говоря нормално, имам предвид, че говорех несвързано и не се разбираше нищо, баба до мен също обясняваше. Никой обаче не се изплаши от нашия разказ. Помня още, че не знам как и кога обаче съм била заснела момичето на видео на телефона си и го показвах, но никой не реагираше по никакъв начин на това, което се беше случило, нито се уплашиха, нито казаха, че е небивалица, само казваха "Вече няма нищо страшно!" Какво може да означава това?
Очакват те семейни спорове и разправии...това го съдя по многото роднини ...също така имаш може би някакви притеснения,покрай предстоящи събития.Всичко останало от съня ти е плод на фантазия...не е нещо за което да се тревожиш.
Извинявам се ,че и аз започнах да се намесвам в темата,надявам се да нямате против Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Smnivanova, това момиче символизира начин, по който се чувстваш при определени обстоятелства/ пред определен човек/група от хора. Състоянието и е състояние на съзнанието ти, което е подвласно изцяло на инстинктивни подсъзнателни емоции и чувства, ти не можеш да го контролираш. И това не ти дава мира, обърква те и те прави уязвима. Така ги виждам аз нещата  Peace
Виж целия пост
# 253
Smnivanova, това момиче символизира начин, по който се чувстваш при определени обстоятелства/ пред определен човек/група от хора. Състоянието и е състояние на съзнанието ти, което е подвласно изцяло на инстинктивни подсъзнателни емоции и чувства, ти не можеш да го контролираш. И това не ти дава мира, обърква те и те прави уязвима. Така ги виждам аз нещата  Peace
Много благодаря отново! Heart Eyes
Виж целия пост
# 254
Аз пък сънувах тази нощ че се качвам в превозно средство -най вероятно трамвай от последната врата, в последния момент, когато тя се затваря но аз успях да мина през нея , през дупка вместо стъкло, и се качих, но не по стълби а с главата напред един вид скачайки  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия