Да си разтълкуваме съня - 8

  • 48 700
  • 735
# 300
Здравей Фрея! Сънувах, че имам дете момченце и казвам на мъжъ ми как да му запише имената. Името сме го обсъждали за евентулно дете, не видях детето във сънят и не съм бременна, но много искам.
Възможно е сънят ти да се сбъдне,аз сънувах преди години ,че моята приятелка ще има момче ,а аз момиче.И така и стана.Сънувах преди да разбера ,пола едно русо момиченце да тича и да вика Мамо..мамо и дъщеря ми е руса.
Щом като искаш бебе,значи си го видяла. :*
Виж целия пост
# 301
Сънувах маса отрупана с торти. Но не опитах много. Трябваше да пътувам за някъде и хванах автобус. Ама и на моменти летях.  newsm78 Какво значи това?
Иначе честичко сънувам тортички  Rolling Eyes Какво значи? Че ми се яде или нещо други?
Виж целия пост
# 302
Благодаря ти! Дано да стане  Heart Eyes
Виж целия пост
# 303
Благодаря за бързия отговор ! Надявам се да е така . Днес пак сънувах разни животинки и като прочетох в съновника , пак е на неприятности . . . То човек да го е страх да заспи значи . . . Sad

Dados, успех в търсенето, наистина много неприятно! Сънят смятам, че символизира подценяването на обстоятелствата от твоя гледна точка по даден въпрос/ситуация/проблем.

mimi i alex, най-общо сънят говори за премеждия, неприятности, тревоги. Виж на първа страница краткото описание за зъби, може да ти подскаже нещо. Не мисля, че е нещо страшно, а по-скоро знак да внимаваш и да действаш предпазливо.  Peace
Виж целия пост
# 304
Сънувах ,че с няколко приятелки се на една площатка и си говорим.  Дойде един мъж и ни каза че предния ден са снимани гущер и змия.В този момент станах и гущера беше под мен ,а змията се оказа в панталоните ми. Мъжът ,ми помогна да я извадя ,той я издърпа ...събудих се тук.
Виж целия пост
# 305
Аз пък сънувах пътуване, не помня превозно средство, седях с гръб към шофьора , после спряхме и се качиха 2 жени , който седнаха най отпред на първата врата, след това сънувах че вървя в населено място, в топло време с друга жена, мисля че отивах на някаква срещаи подобно , а аз предварително знаех мястото, беше тихо наоколо - имаше жилищни сгради , предварително бях ходила, после влязохме в сграда с много хора, чуваха се гласове, но бяхме само на входа на сградата, малко като в театър  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
Сънувах ,че с няколко приятелки се на една площатка и си говорим.  Дойде един мъж и ни каза че предния ден са снимани гущер и змия.В този момент станах и гущера беше под мен ,а змията се оказа в панталоните ми. Мъжът ,ми помогна да я извадя ,той я издърпа ...събудих се тук.
Има човек,който ти се представя за приятел или от близкото ти обкръжение,който не е искрен с теб ,лицемерничи и др.Мъж ще ти помогне да съзреш истината.Или ще ти помогне да се справиш в дадена ситуация.
Виж целия пост
# 307
МеждУ-зWeзд0-Бр0ец, плод на желанието ти, съвсем нормално е, често сънуваме това, което искаме. Аз ти пожелавам да се случи  Hug

Elora Danan, тортите могат да са противопоставени на пътуването. Казваш, че често ги сънуваш, ако те означават почивка, спокойствие, свободно време, то пътуването да символизира ангажименти, работа, някакви отговорности, които трябва да се занимаваш. Или обратното, ти си знаеш как е  Peace

mimi i alex, няма страшно  Hug не чети съновника, питай мене  Grinning

323, внимавай с лицемерите и прикритите неприятели около себе си. Животните могат и да символизират просто някакви неприятности, проблеми и досади. Но това, че са толкова близо до теб означава, че ще ги видиш пред свършен факт и засега са ти неизвестни.

Dados, може би ще преживееш подобна ситуация, която вече ти се е случвала и настоящата прилича на нея.  Peace
Виж целия пост
# 308
Мерси Фрея. Аз скоро ще пътувам. На море ще ходя. Значи е за това било Laughing
Виж целия пост
# 309
Благодаря Фрея аз също се надявам да ми се случи скоро  Hug
Виж целия пост
# 310
Сънувах маса отрупана с торти. Но не опитах много. Трябваше да пътувам за някъде и хванах автобус. Ама и на моменти летях.  newsm78 Какво значи това?
Иначе честичко сънувам тортички  Rolling Eyes Какво значи? Че ми се яде или нещо други?
Според мен или спазваш диета и ти се хапва сладичко или си поставена пред ситуация,от която се изкушаваш .
Виж целия пост
# 311
Здравейте,
Идвам тук с надеждата да ми разтълкувате няколко съня. Първият е от снощи..
1.Сънувах, че сме се преместили в нов апартамент (или къща, не си спомням). Имах змия за домашен любимец, но не искаше да ме нарани, напротив - бяхме много близки. След като я разходих, чух за някакъв метод с който можеш отново да направиш змията си мъничка. Понеже моята беше вече много голяма, реших да го направя. Някак си я срязах и тя остана малка и гола (без кожа), като червей. Отвратих се отначало, но си казах, че ще порасне. Малко по-късно баба ми дойде на гости, легна на дивана и без да иска я стъпка/смаза. Много ѝ се ядосах, казах ѝ "Ти уби домашния ми любимец"..
2. (отпреди година-две) Събуждам се /в съня си/ от странен шум. Ставам и виждам, че мама и баба слизат по стълбите и се качват, вдигат ужасен шум. Попитах баба какво правят, а тя отговори "Не виждаш ли, копая си гроба."
3. Първо да поясня, че преди години леля ми почина от диабет, и съпругът ѝ не ни позволяваше да разговаряме със синът му (братовчед ми) и баба много трудно понесе това. Сънят ми беше следният:
Аз, баба, мама и татко седим на една пейка. След няколко минути някакво малко момче бяга отсреща и баба каза "Това не е ли Кристиянчо?". Отговорих, че не е, но в следващия момент видях как духът на баба излиза от тялото ѝ, и тръгва да бяга към момчето...
   Баба не е починала.
Виж целия пост
# 312
elie789, много интересни сънища, действително.
За първия. За мен ключови са няколко неща - какво е за теб змия по принцип, какво е червей по принцип, какви са отношенията ти с баба ти (прави ми впечатление, че присъства във всичките ти сънища), семейна/обвързана ли си.
Ако съдя по стандартните асоциации и отношения респективно, за мен новият дом символизира обвързването ти с някого, този някого е змията в съня ти; неслучайно си го видяла като змия - най-вероятно този човек те мами или има идея да те измами (асоциация със змията в Библията примерно). Прилагането на метода за смаляване вероятно наяве са някакви опити да отслабиш влиянието на човека върху себе си, но резултатът не ти е харесал; въпреки това явно обичаш човека, защото си готова да проявиш търпение. А баба ти като човек, който те обича, се е опитала или ще се опита по някакъв начин да те отърве от този вреден за теб човек.
За третия. Този сън е по-директен, според мен. Вероятно хората, които сте били на пейката, сте именно тези, на които ви е било забранено да се виждате с братовчед ти. Духът на баба ти е последвал момчето, което сте видели, заради силното ѝ желание да е с внука си и явно тя вижда във всяко малко момче него. Но именно поради забраната, тя го е последвала само мислено, не и физически.
За втория сън нямам никаква интуиция, затова ще се въздържа от коментар.
Виж целия пост
# 313
Здравейте,
Идвам тук с надеждата да ми разтълкувате няколко съня. Първият е от снощи..
1.Сънувах, че сме се преместили в нов апартамент (или къща, не си спомням). Имах змия за домашен любимец, но не искаше да ме нарани, напротив - бяхме много близки. След като я разходих, чух за някакъв метод с който можеш отново да направиш змията си мъничка. Понеже моята беше вече много голяма, реших да го направя. Някак си я срязах и тя остана малка и гола (без кожа), като червей. Отвратих се отначало, но си казах, че ще порасне. Малко по-късно баба ми дойде на гости, легна на дивана и без да иска я стъпка/смаза. Много ѝ се ядосах, казах ѝ "Ти уби домашния ми любимец"..
2. (отпреди година-две) Събуждам се /в съня си/ от странен шум. Ставам и виждам, че мама и баба слизат по стълбите и се качват, вдигат ужасен шум. Попитах баба какво правят, а тя отговори "Не виждаш ли, копая си гроба."
3. Първо да поясня, че преди години леля ми почина от диабет, и съпругът ѝ не ни позволяваше да разговаряме със синът му (братовчед ми) и баба много трудно понесе това. Сънят ми беше следният:
Аз, баба, мама и татко седим на една пейка. След няколко минути някакво малко момче бяга отсреща и баба каза "Това не е ли Кристиянчо?". Отговорих, че не е, но в следващия момент видях как духът на баба излиза от тялото ѝ, и тръгва да бяга към момчето...
   Баба не е починала.
Много мислиш и се притесняваш за баба си и за това я сънуваш често.
За 1-ви сън ,познаваш човек за когото вътрешно знаеш,че не е толкова добър,но все пак си го приела близо до себе си.Възможно е и да разкриеш неискреност или дадена лъжа от някого.
За сънят с братовчед ти,на теб ти влияе
Това,че баба ти страда за внука си.Жената мисли за него и се притеснява.Това ти го знаеш и присъства в съня ти.
Виж целия пост
# 314
Фрея,отдавна не бях сънувала..та от снищи-сънувах,че гледам рибари някакви,не бях аз,как вадят мрежа за риба,ама вътре освен риби имаше и крави,телета и др.животни newsm78 Кво беше туй нещо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия