Снощи сънувах сън, който много ме плаши.
Сънувах, че аз и семейството ми сме в хола и там има няколко трупа. В следващия момент помолих майка ми, преди да тръгне(знаех, че ще ходи някъде), да ги погребе. Тя взе труповете и точно в центъра на стаята видях една кръгла дупка, в която не погледнах. Майка ми започна да хвърля труповете вътре и каза - "Ще ги слагам по няколко в ковчег, че няма да се съберат. И тук идва най-страшната и притеснителна част - аз се обърнах към сестра ми и и казах: " А ти няма ли да ходиш там?", а тя ми отговори :" Ние с теб нали си запазихме място на гробищата." Тогава аз поисках да дойде поп и да опее погребаните, но сестра ми отново каза:"Най-добре попа да дойде в детската стая." - тоест нашата стая, със сестра ми. След това трите започнахме да посипваме пръст, върху мястото, където майка ми беше хвърлила труповете. Спомените ми са, че пръстта не достигаше и имаше много камъни - големи.
След това се събудих с ужасно чувство и усещах така, че това не е било сън, а съм била в друга реалност. Всичко в този сън беше мого реално.
Въпросът ми е - дали този сън предвещава опасност ири дори смърт..

Извинявам се за дългия посг, но мното се страхувам...
Саво да онбележа, че майка ми и сестра ми живеят заедно, а аз отделно, в друг град.
Много ще съм благодарна на коментарите ви

и край събудих се 