Да си разтълкуваме съня - 8

  • 48 695
  • 735
# 600
Уф, че странен сън.
Сънувах баба ми, която почина преди година и нещо. От дълго боледуване. Сънувах я още жива, лежеше си болна на леглото. Изведнъж изчезна и друга жена /някаква бабка/ ми каза, че са я отвели в болницата защото имала запушване на кр. съд. След това таза бабка возеше в количка малки котенца - две или май бяха три.
Фрея, въобще не ми идва нищо наум за тълкуване.  Laughing
Виж целия пост
# 601
Сънувах, че вървя по коридор на сграда, която познавах много добре, някъде на 2 етаж, с още 2 деца, но аз съм много висока на ръст, че едвам минавам през вратата, в края на коридора, трябваше да се наведа за да мина, едно от децата ми каза че иска да се помоли за майка си - явно е починала, но и казвало Джина , аз пък се опитах да прегърна и двете дечица, момиче и момче , но те тръгнаха да бягат зад мен , все едно са се уплашили, едното по малкото, можеше да седи право под прозореца, отгоре имаше широк перваз.

Бях в някакво странно помещение с плочки на пода, отивах на среща с друго момиче, приятелка, рядко се виждаме, вдигах от пода някакви неща, не бяха тежки, аз бях на токчета, сини обувки, поизносени , дори на токчетата, бяха паднали капачките, после си спомням че седях на люлка, лятна люлка близо до вратата , люлеех се, мисля че си говорих с други хора.
Виж целия пост
# 602
Преди два дни загубих близък човек и много страдам. А тази нощ сънувах, че пея и то много силно и хубаво и после ,че тичам ама много бързо (за кратко).
Това пък какво ще означава?
Виж целия пост
# 603
Преди два дни загубих близък човек и много страдам. А тази нощ сънувах, че пея и то много силно и хубаво и после ,че тичам ама много бързо (за кратко).
Това пък какво ще означава?
Твоят близък,който си загубила ти казва да продължиш да живееш,да не страдаш и да бъдеш щастлива.
Виж целия пост
# 604
Преди два дни загубих близък човек и много страдам. А тази нощ сънувах, че пея и то много силно и хубаво и после ,че тичам ама много бързо (за кратко).
Това пък какво ще означава?
Твоят близък,който си загубила ти казва да продължиш да живееш,да не страдаш и да бъдеш щастлива.
Много обичах и обичам тази жена и съм сигурна, че ми желае само доброто.
Благодаря ти Лудетинке  Hug
Виж целия пост
# 605
Нормално е да сънуваме близки, които са починали. Аз кучето съм си сънувала, пък какво остава за останалите ми починали близки роднини.

Фрея, още един сън. Да ти плащат за нещо какво означава?
Сънувах, че си работя май по специалността за която уча в момента.
За някаква работа един човек ми плати и ми се усмихваше- май бяха 7 лева или пък 9  newsm78 Едно пет и банкнота от 2 или две банкноти от два.
Виж целия пост
# 606
Dados, първият сън е идентичен с другите по-често сънувани. Тази жена е възможно да символизира твоите желания и шанс, който искаш да получиш.
Познатата сграда/обстановка може да означава, че наяве се намираш в позната ситуация, преживяваш нещо отново и си придобила опит с даденото нещо. Високият ръст може да се свърже с горделивост, високо самочувствие дори арогантност, които ти пречат и тежат. Може да се касае и до претенции, каприз, изискване. Децата сякаш се явяват антипод на всичко това. Те са ниски, малки и незрели, нямат нито опит нито качества за успех. Според мен цялостното значение на съня е борбата за надмощие в емоциите и чувствата ти. Сблъскват се големите очаквания с нищожните възможности и т.н.
Люлката символизира безгрижие и лекота.

ludetina85, не мисля, че е страшно значението на съня. По-скоро го приемаш като страшно заради подсъзнателните връзки наяве. Притеснението за дъщеря ти е довело до проекцията на този сън.

МеждУ-зWeзд0-Бр0ец, в зависимост от това какво означава това за теб наяве, сънят може да е плод на желание или страх. Може и да символизира положителен отговор за нещо друго, което чакаш наяве.

Elora Danan, сънят с баба ти най-вероятно е плод на тревоги, притеснения, стрес наяве. Другият може да е неочаквано или очаквано възнаграждение и наяве. Собствено удовлетворение също.

★★★amore★★★, съгласна съм с ludetina85 с уточнението, че не твоя близък, а самото ти подсъзнание те подтиква да се радваш на живота, отчитайки случилото се  Peace Моите съболезнования  Hug  Sad
Виж целия пост
# 607
Фрея, благодаря ти миличка. Сънувам вече какви ли не цветни и емоционални сънища, но на сутринта нищо не помня. Оххх, гадна мъка Sad
Виж целия пост
# 608
Иска ми се да се самобичувам Simple Smile предната вечер сънувах 3 съня, които щях да си запиша, но уви не го направих и сега вече не ги помня, а ми бяха направили впечатление ...

Помня обаче откъс от снощния си сън, който все още не съм забравила ...
Сънувах, че гледм фейсбук профила на бивш приятел (реално не го правя) и оттам разбирам, че той се е премстил в нов град (Созопол - никога не съм била там) с родителите си и си е намерил половинка/партньорка. Беше сменил профилната си снимка и корицата си с тяхна обща снимка. А тя на нейния профил не беше ги сложила двамата.

Каква би могла да е причината да сънувам някакви личности от миналото?  newsm78
Виж целия пост
# 609
Какво значи, като сънуваш, че ядеш на сън. Преди години много често го сънувах това. После бяха спрели тези сънища. Сега пак се почна.
Виж целия пост
# 610
Хей Simple Smile
За четвърти път сънувах, че правим, обзавеждаме, строим нова къща за баба. Много ми е странен съня, защото, както казах, за четвърти път сънувам това и къщата е все за баба.  Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Здравей, Фрея.
Искам да те попитам за един сън който ме мъчи и се повтаря вече два пъти. Сънувам едно русо момиче което не го познавам но  в двата съня е една и съща. С няе сме в една къща голяма и хубава излизаме на една поляна градина ходим говорим. Момичето е жена с руса коса, бяла и красива на моменти е до мен като приятелка която не познавам на моменти е като един дух.  newsm78
Виж целия пост
# 612
Какво значи, като сънуваш, че ядеш на сън. Преди години много често го сънувах това. После бяха спрели тези сънища. Сега пак се почна.
Да не си на диета? Често сънувах че пуша, когато спрях цигарите.


Как да разтълкувам съня на приятелка, която ме е сънувала, че печеля от лотария определена сума?
Виж целия пост
# 613
Още един сън от мен ...

Снощи сънувам, че пътувам в кола с някакви хора. Спираме пред сграда, в която има нотариус. Запътвам се към сградата, а отвън виждам малко коте. Един комшия (не знам какво правеше там) му свирка в същия момент, в който и аз го извиках (котето де). И двамата се доближаваме до котето и започваме да му се радваме, а то милото се обръща по гръбче и си показва коремчето. Казвам аз, че сигурно има бълхи, но продължавам да му се радвам. После се изправям и виждам няколко бълхи на дънките си. Махам ги. Правя крачка назад и виждам как черен облак от бълхи, намиращи се на тревата се втурва към мен. Имаше и един или повече кърлежи, на които не обърнах особено внимание. Избягах от стотиците бълхи и отидох на асфалта - паркинг с коли. Казах на комшията, че ще трябва да пръскам с Райд на следващия ден, за всеки случай. Предложих и на него да напръска.
Виж целия пост
# 614
Говоря с човек познаваме се, даже е близък, скарал се с леля ми, а тя след това каране е починала, това е за 1 път  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия