Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 195
Сраааааашно много ми хареса корицата  Heart Eyes
Откъси умишлено няма да чета. Ще си чакам пълното удоволствие и мирисът на прясно издадена книга  Flutter
На 02.06. ли излиза? То не останало  Party
"Възкресяване" излиза сега, за пролетния панаир. На 2-ри юни излиза "Finders Keepers", която ще се появи у нас чак по Коледа, затова ще я четем в оригинал Peace После чакаме разказа "Drunken Fireworks" в аудио формат (30-ти юни) и сборника "The Bazaar of Bad Dreams" (3-ти ноември), който ще излезе на бг през следващия май. А през юни 2016 - третата част на ММ "The Suicide Prince", която съответно ще видим у нас по-следваща Коледа.
И по-добре побързай с "Възкресяване", че след нея се задава една стара, но неиздавана на бг книга на Кинг :р
Виж целия пост
# 196
Юхуууу! Страхотни новини, Deadface  Party  Hug Усмихна ме рано-рано  Grinning
Виж целия пост
# 197
Чудесни новини,Deadface, чудесни.
Виж целия пост
# 198
 Grinning Супер новини - ще чакам с нетърпение Simple Smile
Виж целия пост
# 199


http://www.ew.com/article/2015/05/13/stephen-king-finders-keepers-excerpt
Откъс от "Finders Keepers" за четене онлайн
Виж целия пост
# 200
Честно казано, иска ми се малко да спре да пише Кинг, че вече не смогвам.  Crossing Arms Но: отметнах "Мистър Мерцедес", която адски ми хареса. Едно такова мило е как Кинг пише кримка, съвсем по кингски.  Mr. Green Сега действам по третата Кула.
Виж целия пост
# 201
Хахахаха има нещо вярно, но нека пише...малко по малко ще наваксваме Simple Smile Представяш ли си какво ще е наистина когато спре да пише...

Свърших първата част от Сърца в Атлантида и много, много  ми хареса. По принцип са ми много странни връзките с кулата, които прави в други книги, но от тази направо ми се дочете отново Тъмната кула. Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Когато спре да пише, сигурно ще имам още да наваксвам непрочетени неща.  Laughing Сериозно, изумявам се колко е продуктивен. И му се радвам, разбира се.  Grinning

"Сърца в Атлантида" е прекрасна, прекрасна книга.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
Силно се надявам да не спира да пише скоро!
По-скоро, тези които имат проблем с наваксването да се научат да четат по-бърже, хахахаха. Да спрял да пише, абе, еййй, алонкоолу, утре ще ти се ще да прочетеш нещо от Кинг!
Да не говорим, че след Катастрофата доста по-малко пише!!!!!
Виж целия пост
# 204
Някой да е поръчал "Възкресяване" от Ozone. Има отстъпка за книгата която става ясна след завършване на поръчката. Интересува ме колко процента е. В Плеяда също е  намалена с 30%, но откакто веднъж ми взеха почти 8 лева за доставка, нищо не поръчвам повече от тях.
Виж целия пост
# 205
Някой да е поръчал "Възкресяване" от Ozone. Има отстъпка за книгата която става ясна след завършване на поръчката. Интересува ме колко процента е. В Плеяда също е  намалена с 30%, но откакто веднъж ми взеха почти 8 лева за доставка, нищо не поръчвам повече от тях.

Не смятам да я поръчам от тях, но Ozone обявиха, че е 10% отстъпката:

"10% отстъпка, като ползвате кода REVIVAL при завършване на поръчката"

Виж целия пост
# 206
Някой да е поръчал "Възкресяване" от Ozone. Има отстъпка за книгата която става ясна след завършване на поръчката. Интересува ме колко процента е. В Плеяда също е  намалена с 30%, но откакто веднъж ми взеха почти 8 лева за доставка, нищо не поръчвам повече от тях.

Не смятам да я поръчам от тях, но Ozone обявиха, че е 10% отстъпката:

"10% отстъпка, като ползвате кода REVIVAL при завършване на поръчката"


Ще изчакам за по- голяма отстъпка. Благодаря.
Виж целия пост
# 207
В НДК на Панаира на книгата "Възкресяване" е 20 лв.
Бяха всички издателства като на предишните изложения. Аз обаче никъде нищо не си харесах. Чак се изненадах, защото обикновено похарчвам всичко до стотинка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 208
Дочетох Тъмната кула и смилам финала от няколко дни....Ума ми взе този човек! Бравурен, майсторски финал от творец с бездънен талант!

Чета Кинг откакто излезе Мъртва зона, мисля, че беше 90та година. Книгата беше с лоша изработка, със зелени картонени корици, но веднага направих връзка с името на автора- Джеймс Хетфилд от Металика я беше посочил като любима в някакво интервю, и аз като верен фен си я купих от любопитство.
Кинг ме омагьоса при пръв прочит и дебнех всяка нова излязла книга, и не само аз, но и цялата ми тайфа. Всяка нова купена книга за мен беше съкровище, нищо че спях на светнато и с Библия под възглавницата след Сейлъм'с лот. След 2003 направих голяма пауза, и на рождения ми ден- ноември 2014 се върнах към Кинг с Revival/ Възкресяване, а след нея започнах Тъмната кула.

Ще прочета поредицата отново, то се е видяло, мисля че все още съм в шок. Не очаквах да ме изненада, не очаквах, че идеята ще се окаже дълбоко духовна, не очаквах, че ще остана без дъх от последната станца на поемата на Браунинг. Разтърси ме из основи този човек. И съм благодарна, че го има.

Остава ми Вятъра през ключалката, а след нея планирам Мистър Мерцедес. Заради коментара на Пуцбърг (bouquet) след това ще прочета Сърца в Атлантида.
Засега си давам малка пауза от Кинг за отдих, и ще се разведрявам с Тери Прачет. Блазе ми.  Grinning
Виж целия пост
# 209
Аз си мисля сега да подхвана Вятъра през ключалката Simple Smile
После евентуално ще търся сред останалите нещо с настроението на Сърца в Атлантида...  оказа се, че моята почивка преди нея всъщност е била съвсем тематична (чиста случайност), преди нея четох други 2 книги за виетнамската война....
За мен пък финала на ТК беше абсолютно предвидим, банален и... абе разочарова ме, но всяка страница преди последната глава ми донесе пълна наслада Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия