Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 286
  • 737
# 285

В чети ме гледах в електронен вид , че уж има Възкресяване - обаче как точно става от там номера с тегленето, че не мога да включа...

Дай мейл, ще ти я пратя, ако ти върши работа в epub.
Виж целия пост
# 286
Иначе от промотата най-любим ми е Сблъсък.
Всичко без "Сблъсък"имам. Нямам коя трета книга да избера.
Здравейте,
някой знае ли къде мого да намеря онлайн "Доктор сън"?
В epub или  PDF я искаш?
И в двата Simple Smile
Благодаря ти
Виж целия пост
# 287
Иначе от промотата най-любим ми е Сблъсък.
Всичко без "Сблъсък"имам. Нямам коя трета книга да избера.
Здравейте,
някой знае ли къде мого да намеря онлайн "Доктор сън"?
В epub или  PDF я искаш?

И в двата Simple Smile
Благодаря ти
Дай мейл, за да ти я пратя.
Виж целия пост
# 288
dkd@abv.bg
Виж целия пост
# 289
На Пловдив чете Бард имаха кош с книги по 5лв /2бр за 10лв/, откъдето си взех 5 книги на Стивън Кинг... и разни други неща и от там, и от другите шатри, които също бяха отпуснали страхотни неща на страхотни цени. Книгите на Кинг, които си взех за без пари, са "Кошмари и съновидения", "Пътна мрежа", "Роуз Мадър", "Библиотечна полиция, Слънчевото куче" и "Торба с кости"  Heart Eyes

Аз лично по-добри попадения на Пловдив чете досега не съм имала  Flutter

 newsm68

Освен това се възползвах от сиелската -50% промоция за "Възкресяване" и от колибренската, от която си поръчах "Шадоу стрийт 77" и "Лицето" на Кунц  Heart Eyes

Като добавя и всички останали книги, които купих последните две седмици, равносметката е, че счупих доста пари за сметка на удоволствието... и мястото вкъщи  Mr. Green
Виж целия пост
# 290
На Пловдив чете Бард имаха кош с книги по 5лв /2бр за 10лв/, откъдето си взех 5 книги на Стивън Кинг... и разни други неща и от там, и от другите шатри, които също бяха отпуснали страхотни неща на страхотни цени. Книгите на Кинг, които си взех за без пари, са "Кошмари и съновидения", "Пътна мрежа", "Роуз Мадър", "Библиотечна полиция, Слънчевото куче" и "Торба с кости"  Heart Eyes

Аз лично по-добри попадения на Пловдив чете досега не съм имала  Flutter

 newsm68

Освен това се възползвах от сиелската -50% промоция за "Възкресяване" и от колибренската, от която си поръчах "Шадоу стрийт 77" и "Лицето" на Кунц  Heart Eyes

Като добавя и всички останали книги, които купих последните две седмици, равносметката е, че счупих доста пари за сметка на удоволствието... и мястото вкъщи  Mr. Green
Завид!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 291
Здравейте! От миналата година не съм хващала книга на Кинг и ми се дочете нещо от него. Бях почнала книгите да ги чета подред, но нещо съм се объркала с реда Simple Smile. Чета " Играта на Джералд", а беше на ред "Сияние", снощи се зачудих как така се получи, има нещо тука Simple Smile)) Все още съм в началото на книгата, малко брутална ми идва и с кучето ме хвана шубе, та се ослушвах, като шумне нещо в коридора Simple Smile . Днес се зачудих, дали да продължа да я чета, но реших че трябва да и дам шанс, та да видим Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Здравейте,
И аз като diana lobodova от близо година не бях чела нищо на Кинг, не знам каква е причината - дали се пренаситих от многото четене наведнъж или просто реших да започна си "пестя" оставащите неизчетени произведения...

Както и да е, днес ме хвана глада за любимия автор и в изблик на умопомрачение си купих цели 4 книги - последно издаваните у нас (без Джойленд). Ще ви помоля за малко информация, за да знам коя от тях да започна първа.

И така, Сиянието не ми е топ фаворит на Кинг и искам да знам дали Доктор сън ще ми създаде същото усещане или е различна и дали мога да се надявам Възкресението да има поне малко от атмосферата на любимото ми Гробище (за тематиката съдя само по заглавието, умишлено избягвах каквито и да било спойлери досега). Също така, знаете ли дали е излязла за сваляне в електронен формат Джойленд на български или на английски език или е много рано?
Благодаря ви!   bouquet
Скрит текст:
ПП: В офиса на Плеяда на площад Славейков в София има намаление с  30 %, а продавачката се оказа запален и сладкодумен фен на Краля, който почти ме разори  Laughing.
Виж целия пост
# 293

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1442389648?tag=simonsayscom

Можете да си свалите Drunken Fireworks от форума на Тъмната кула  Peace
Виж целия пост
# 294
А аз малко нахално да те питам, "Хладна кожа" на Пиньол в ел. формат ли си я чел или книжен? Много ми хареса "Пандора в Конго" и вече втора година се опитвам да издиря и другата ама нямаааа... Даже и втора ръка.
Виж целия пост
# 295
Джойленд - има я в ел. формат и то не от съвсем скоро, на бг.
Д-р Сън за мен е доста по-различна от Сиянието като усещане, хареса ми.
Сега чета зъл мрак, угаснали звезди, доста мрачна, но много добра. Някак ми напомня по-старите му книги. След като се сдобих с нея на хартия по темите мернах, че вече я имало и в ел.формат.
Кои са другите 2 книги Simple Smile
Виж целия пост
# 296
http://www.blastr.com/2015-7-11/stephen-kings-long-gestating-dar … ally-has-director
Stephen King's long-gestating Dark Tower film officially has a director

*

А аз малко нахално да те питам, "Хладна кожа" на Пиньол в ел. формат ли си я чел или книжен? Много ми хареса "Пандора в Конго" и вече втора година се опитвам да издиря и другата ама нямаааа... Даже и втора ръка.
В книжен
Виж целия пост
# 297
Джойленд - има я в ел. формат и то не от съвсем скоро, на бг.
Д-р Сън за мен е доста по-различна от Сиянието като усещане, хареса ми.
Сега чета зъл мрак, угаснали звезди, доста мрачна, но много добра. Някак ми напомня по-старите му книги. След като се сдобих с нея на хартия по темите мернах, че вече я имало и в ел.формат.
Кои са другите 2 книги Simple Smile

Благодаря за информацията, Angel_Dustbouquet
Радвам се на споделеното от теб за Д-р Сън. Между другото, като спомена Зъл мрак, угаснали звезди (която издирвах безуспешно много време), направи ми впечатление, че изглежда наскоро някои произведения на Кинг са били преиздавани у нас и са налични на хартия, включително и това. Аз, обаче, за момента ще се въздържа, защото не съм на вълна разкази.

ПП: Ако въпросът е към мен - другите книги са Мистър М. и Огън (на Бакман). В тази връзка, някой с отзиви за Огън (жената от Плеяда много, ама много ми я похвали, та като си завърша текущото четиво май първо към нея ще се ориентирам...)?

Хубаво лято и приятно четене на всички!

Скрит текст:
А за Джойленд, може ли повече информация от къде да я дръпна в електронен вариант? Не се справям с намирането й. Blush
Виж целия пост
# 298

Да, зъл мрак и аз миналото лято я търсех и никъде я нямаше, сега навсякъде си е налична...
Мистър М също много ми хареса... не очаквах кримка от Кинг Simple Smile
Огън ми предстои, но първо имам 2 други книжки да глътна и тогава е тя.
Виж целия пост
# 299
Огън напомня на За мишките и хората на Стайнбек - нещо, което самият Кинг не крие. Хубава е, на мен много ми беше харесала; чете се бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия