Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 390
Да, с нов превод на Адриан Лазаровски. Излиза няма и месец след смъртта му.
Виж целия пост
# 391
Привет!
Отдавна не съм чела нищо Кинговско, нещо си бях дала почивка.
Приготвила съм си Мистър Мерцедес и Възкресяване.
Със съжаление прочетох новината за Лазаровски  Sad
Нещо ново ще излиза ли скоро?
Виж целия пост
# 392
На 3 ноември излиза сборникът The Bazaar of Bad Dreams в САЩ, а у нас по Коледа трябва да излезе Finders Keepers, продължението на Мистър Мерцедес. Изтръпвам при мисълта за евентуалния превод на заглавието и корицата Sick
Редакция: Извинявам се, че съм ви заблудила. Новото издание на Сияние не е с нов превод. Не знам как си бях наумила, че преводът ще е друг Confused
Виж целия пост
# 393
На 3 ноември излиза сборникът The Bazaar of Bad Dreams в САЩ, а у нас по Коледа трябва да излезе Finders Keepers, продължението на Мистър Мерцедес. Изтръпвам при мисълта за евентуалния превод на заглавието и корицата Sick
Редакция: Извинявам се, че съм ви заблудила. Новото издание на Сияние не е с нов превод. Не знам как си бях наумила, че преводът ще е друг Confused

Само да кажа, че лятото като ходих в офиса на Плеяда да си купя няколко неща на Кинг и продавачката ми каза, че организират конкурс за превод на името на български на Finders Keepers измежду феновете. Наградата май беше самата книга, не помня. Ще видим какво се е получило.
Аз да дам отзиви за "Възкресение" и "Огън" - "Възкресението" много обещаващо започна в типичния стил на Кинг  Heart Eyes, но към средата беше почти на път да ме изгуби. Е, дочетох я, но не съм възхитена, някак претупан и изсмукан от пръстите ми се стори краят и не знам защо, но по някакъв начин ми напомни "Роуз Мадър"  Shocked, която няма нищо общо като тематика (и която също не харесвам особено). "Огън" е приятна книжка, чете се бързо, но и към нея съм със смесени чувства, явно и от двете книги очаквах повече.
ПП: И аз тъгувам за Лазаровски  Sad . Някой чел ли е нещо негово?
Виж целия пост
# 394
Аз понапреднах в Сиянието, и взе да ми харесва
Виж целия пост
# 395
"Очите на дракона" ми се стори доста детска, но пък за сметка на това е доста не натоварваща.  Simple Smile
+1.
Виж целия пост
# 396
Аз понапреднах в Сиянието, и взе да ми харесва

Аз също я чета в момента и най-после започна да ме грабва Peace
Добре, че бяха коментарите тук иначе щях да я оставя в режим на изчакване Whistling
Виж целия пост
# 397
Някой чел ли е "Огън"? Така и не се появи за свободно сваляне, обмислям дали да не си я закупя. Ще се радвам да споделите впечатления.  bouquet
Виж целия пост
# 398
За мен е най-тежката книга на Кинг, която съм чела, и единствената, която не мога да повторя. Но това е субективно мнение, все пак.
Виж целия пост
# 399
Книгата е много хубава, като единствено за края имам забележки. На мен не ми беше чак толкова тежка, далеч по-тежки ми бяха Зеленият път и Мъртвата зона. Води се криминален роман и много хора казват, че криминалните романи не са му силната страна, но специално този е изключение. Разбира се, не съм чела Мистър Мерцедес.
Аз пък съм горд притежател на Долорес, Гняв и Бягащият човек. За Огън и Буик 8 още се дърпам, но май ще се предам hahaha Но пък пусто "Момичето, което обичаше Том Гордън", никъде я няма, а дори и да я има, струва маса пари Sad
Виж целия пост
# 400
Някой чел ли е "Огън"? Така и не се появи за свободно сваляне, обмислям дали да не си я закупя. Ще се радвам да споделите впечатления.  bouquet
Аз я четох, но си я купих на хартия. на мен лично много ми хареса.  bouquet
Виж целия пост
# 401
Но пък пусто "Момичето, което обичаше Том Гордън", никъде я няма, а дори и да я има, струва маса пари Sad
http://olx.bg/ad/stivan-king-ID25psw.html#92a6bfeae5 тук намирам, ако вече не е купена (е, не е нова, 10 лв+доставка, но ако толкова държиш на хартия...), но нормално да я няма, като гледам изданието е 2000година.
Виж целия пост
# 402
Мини-сериал по 22/11/63 се очаква през февруари  Wink
Виж целия пост
# 403
Мда, аз много си го чакам, точно преди ден-два и аз отчетох в темата за сериалите, че вече му излезе  премиерната датата 15 февруари Simple Smile Дано не окепазят нещата като с under the dome. Снимките изглеждат добре Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Аз свърших Сиянието, хубава книга, но края доста ме разочарова...
Втора книга хубава ли е, и къде я има  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия