За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 649
  • 755
# 300
Как се сваля обица на хрущяла , въртя я но няма отвъртане   ? Cry
Виж целия пост
# 301
Значи, много са ви хубави татуировките на всички пу-пу, със здраве да си ги носите Simple Smile
Искам само да кажа на тези, които обмислят да направят първата си, имайте предвид, че това е зависимост, започнеш ли веднъж- няма спиране! Аз започнах преди 10г с една мъничка на глезена...ето, че към днешна дата съм с 8 татуировки и 9 пиърсинга...Някои от вас ще си кажат "Ще мине и после ще съжаляваш" , но отдавна съм излезнала от пубертета...вече съм на 30г и обмислям къде ще бъде следващия ми татус. #Crazy Въпроса е в това къде се правят. Всичките ми пиърсинги и татуси са са места, които мога да скрия, повечето хора около мен дори не знаят за тях.С обиците е лесно, винаги можеш да ги махнеш, но татуировките остават за цял живот...така, че умната Wink
Виж целия пост
# 302
На мен пък, странно защо, ми мина. След (чакай да преброя) 5 сесии в рамките на година и половина, желанието ми се изпари. А имах толкова много идеи! Просто сякаш се наситих и не ме бута вече отвътре да се дупча...а очаквах да съм като другите - да няма спиране.
Виж целия пост
# 303
OnDiNe, най-вероятно се е получило пресищане, както ти самата казваш  Hug Има време, може пак да ти дойде мерака  Wink Въпреки че и при мене май се получи нещо такова, след седем татуировки нещо не ми идва желанието да продължавам, поне засега. Предполагам, че е защото преди като съм ги правила винаги е имало нещо, с което съм ги свързвала, дали събитие в живота ми, дали някаква емоция..., а сега просто не изпитвам нужда по този начин да отбелязвам важните за мене неща. Може би в някакъв момент пак ще се почна, но още не ми е дошло вдъхновението.
Виж целия пост
# 304
Днес се появи в протфолиото на популярен татуист в България, и направо съм влюбена  Heart Eyes Heart Eyes, не мога да спря да я гледам
Дълго обмислях и дори си изградих модел в главата какво точно да е за незаетият ми крак, но само като зърнах това всичките ми идеи се изпариха.
Жалко, че толкова исках бъдещият ми татус да е цветен, но този дизайн и изпълнение направо избиват рибата.
Виж целия пост
# 305
Момичета, препоръчайте ми студио за пиърсинг в София.
Не ми трябва за пробиване, а да си купя обица от тях, и най-вече да ми я сменят, не ми се занимава сама.
Става въпрос за нос.  bouquet
Виж целия пост
# 306
Момичета, препоръчайте ми студио за пиърсинг в София.
Не ми трябва за пробиване, а да си купя обица от тях, и най-вече да ми я сменят, не ми се занимава сама.
Става въпрос за нос.  bouquet
Trip house там има избор.Не си ли я сменяш сама?Аз имам и си ги сменям сама
Виж целия пост
# 307
Здравейте момичета,много отдавна искам татус,и вече мисля,че съм готова да го направя(имам едно дяволче на гърба,от което почти нищо не е останало  на цели 17 години е,направих го в много раннна възраст,явно в момент на умопомрачение,ще го покривам вероятно)
Сега искам надпис,и по точно имената на децата ми с датите за раждане.Имам няколко идеи,но ще помоля и вас за помощ,като хора с повече опит в татуирането.
Идеята ми е надписа да е на китката,но се чудя дали едното дете да бъде на едната ръка,а другото на другата ръка,всеки да си има своето място.Другата ми идея е да са и двамата на дясната китка,но да има и други елементи,малки пеперуди,или птички,нещо такова.
Харесах много и едно сърце,което в началото си е обикновенно,но после се продължава в надпис,но не знам дали имената са подходящи да се изкривят така,и нещо не мога да си го представя.
По отношение на татуиста,от Пловдив съм и съм се ориентирала към Георги Димов,разгледах някой негови неща във фейсбук,и смятам тези дни да му се обадя,ако някой има някаква информация за него моля да ми пише.
Доста дълго стана,но ще съм благодарна,ако се включите с коментар.
Виж целия пост
# 308
Здравейте момичета,много отдавна искам татус,и вече мисля,че съм готова да го направя(имам едно дяволче на гърба,от което почти нищо не е останало  на цели 17 години е,направих го в много раннна възраст,явно в момент на умопомрачение,ще го покривам вероятно)
Сега искам надпис,и по точно имената на децата ми с датите за раждане.Имам няколко идеи,но ще помоля и вас за помощ,като хора с повече опит в татуирането.
Идеята ми е надписа да е на китката,но се чудя дали едното дете да бъде на едната ръка,а другото на другата ръка,всеки да си има своето място.Другата ми идея е да са и двамата на дясната китка,но да има и други елементи,малки пеперуди,или птички,нещо такова.
Харесах много и едно сърце,което в началото си е обикновенно,но после се продължава в надпис,но не знам дали имената са подходящи да се изкривят така,и нещо не мога да си го представя.
По отношение на татуиста,от Пловдив съм и съм се ориентирала към Георги Димов,разгледах някой негови неща във фейсбук,и смятам тези дни да му се обадя,ако някой има някаква информация за него моля да ми пише.
Доста дълго стана,но ще съм благодарна,ако се включите с коментар.
Здравей,и аз мисля да си правя татус с име и според мен стои много красиво този татус

https://lh5.googleusercontent.com/-LYaa4sMQkAo/VJsoo9v-nKI/AAAAA … 20%25281%2529.jpg

така можеш да изпишеш 2те имена и ще означава безкрайна любов (нали е знака на безкрайност) , надявам се да съм помогнала
Виж целия пост
# 309
И аз щях да давам точно тази идея с безкрайността, стои семпло и в същото време много красиво. Бих я направила на лявата ръка обаче. При здрависване подавате дясна и често се вижда татуировката а в нашата държавица хората още не са започнали да разбират всички нашарени страшни хора и при евентуална сериозна работа някои работодатели не обичат да имат татуирани на видни места служители. А и на лявата ръка ми харесва повече, защото е от страната на сърцето
Виж целия пост
# 310
Благодаря ви момичета,идеята ми харесва,разгледах много неща и си харесах знака на безкрайността но с перо,което се разпръсква,като птички(какво обяснение направих само:))
Виж целия пост
# 311
Споко, всички сме виждали тази татуировка. Peace

Не ми се сърди, но това е най-тъпото, което можеш да си татуираш.
Виж целия пост
# 312
Минавам с навярно доста глупав въпрос и аз.
Нещо ме е хванала вълната пак и искам да си направя пиърсинг - или ще е на устната, или на носа. Клоня към устната на този етап, долната, страничен лабрет. Още се чудя дали да е халка или топченце, но това ще го реша в последния момент навярно.
Та, въпросът ми към тези, които вече са си продупчили устната е - има ли някакви по-специални грижи, които трябва да се полагат, извън тези, които са необходими за пиърсинг на ушите например? Струва ми се, че би трябвало една идея по-често да се чисти например, а и може би някакви други неща за дезифенцкия, но май говоря доста наизуст и е вероятно повечето да са глупости, та ще се радвам на реално мнение от първа ръка. Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Здравей Oniyuri,аз нямам обица на устната имам на носа и езика,но просто искам да ти дам съвет имам няколко приятелки с обица там и вече съжаляват,че са си я сложили,защото остава белег и не се скрива с времето.Предполагам,че ще трябва да се мажеш с гентамицин това е паста с антибиотик,с която аз си почиствах обицата на носа 3 пъти дневно както и с кислородна вода.
Виж целия пост
# 314
Споко, всички сме виждали тази татуировка. Peace

Не ми се сърди, но това е най-тъпото, което можеш да си татуираш.
Благодаря ти,че изказа мнение,не се сърдя,даже напротив,татуса с перото и т.н ми харесва,но ме притеснява,че е много масов,а на мен идеята ми беше да направя нещо,което си е само мое.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия