Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 73 172
  • 1 943
# 1 185
Нино, радвам се за вас, че сте попаднали на съкровище! Hug

Белла, не сме се виждали с Лил. Аз не идвам много често тук.

ЕлиТ, родена съм и съм живяла 18 години в Ямбол. От там нататък - столичанка в повече. hahaha
Виж целия пост
# 1 186
Белла, ти си била много малка тогава. Аз го помня, щото сутринта бях на училище, коремът ме болеше зверски, а автобусът така и не успя да тръгне от спирката. Цялата тумба съученички от нашия квартал ходихме до там пеша. Доста време ни отне докато изгазим снега. За такова нещо тук във Варна биха обявили бедствено положение и никой няма да се занимава. То тука и такъв сняг няма де.
Виж целия пост
# 1 187
Къде са сега тези снегове (въздишка)?
Виж целия пост
# 1 188
Искам да кажа, че и аз бях на 8мо мартенско тържество на първокласничката.
Много приятно и мило беше, просто нямам думи.
Тя участваше в една пиеска, с главна роля. Беше комична пиеската и бяха много забавни.
И много песнички бяха научили, много думички и стихчета.
Подариха ни картички със стих и тяхна снимка, направени професионално. Подариха на всички майки по едно цвете. Имаше игра с майките. Бяха ни нарисували и портрети и трябваше да се разпознаем. Изобщо, ужасно много неща, ужасно. И аз не съм разбрала кога се подготвя.
И учителката им, как е смогнала с всичко. Просто нямам думи!
Но това, което истински ме трогна беше представянето на детенцето с аутизъм. Той е напълно социализиран. Имаше солова песничка! Изпълни я чудесно и няма да ви казвам как пее и колко правилно!
Вярвам, че ако има някой свише, то той ще се отблагодари за огромните усилия на учителката на Кристина, защото това, което днес видях е, че освен, че ги учи да пишат, да четат и да смятат, тя ги учи и да бъдат хора! Да си помагат, да се движат като едно цяло и да са индивидуалисти в същото време! Да се приемат такива каквито са, да чувстват и да обичат. Няма какво повече да искам от това. И децата как я прегръщат, как я целуват! Обожават я и в същото време си личи уважението и респектът, който имат към нея.

За баба няма нови неща. Не е добре. От частната болница са я препратили към Белодробна. Няма кислород, може да се наложи реанимация. Но докторите там са били чудесни, мили, отзивчиви и най-вече професионалисти. В по-добри ръце няма как да е. У нас няма кой да й помогне.

 Hug за всички ви!

Толкова ми липсва това...... Няма тържества, няма програма, няма и план.....Ако има такъв той се променя в движение заради много "болнави" всеки ден... Детето ми не е ходило в българска детска градина но, аз съм и знам какво пропускаме....
Виж целия пост
# 1 189
а вътре - "калии" - от сламка, памучен тампон и клечка за уши.  Laughing Клечката за уши боядисана в жълто (за това средното на калата), ама изглежда леко като ползвана по предназначение.  Laughing
Ха-ха, това да не им е "спуснато" на детските градини, защото и моята картичка е със същата апликация, и аз като тебе се загледах в клечката Joy
Виж целия пост
# 1 190
Гледам Бърдмен и се чудя как можаха да дадат оскара точно пък на този филм Rolling Eyes Не че е лош, но сложен до Все още Алис или Юношество, е просто поредният истеричен разказ за холивудско-бродуейските неволи.
Има си разните чисто кинаджийски достойнства. Аз лично не възразявам срещу Оскара му, много добър филм е, макар и на мен да не ми стана любим. Любим от него ми е само Едуард Нортън- голям актьор!

Много съм доволна, че седмицата най-сетне приключи. Под прозорците на лабито ни има строеж, тъкмо забиват металните подпори на скелето и цяла седмица всичко се тресе- ужасно е! Поне уикенда да не ме цепи постоянно глава Tired
Виж целия пост
# 1 191
Ами Бърдмен няма как да се хареса на всеки ,но е и до настроение .  В даден момент ми беше станал досаден , но като го изгледах до край / и даже не правих пауза - ах какъв съм герой Grinning/  - та филма си ми хареса и си заслужава Оскара.
  Най -вече пък дъщеря му като му подари букет с моя любим люляк и останах очарована Grinning
 Да каже ,че дъщеря ми спи мъртвешки сън и някой й/гаджето й е/ звъни на телефона и ме нервира - и  я бутам да се събуди и тя ми говори на 3 езика Grinning
  Ама  и тоз не се отказа ,чу му звъннах  от моя телефон и му казах ,че спи - телефона издава всевъзможни звуци от чатове и тям подобни и го бях евакуирала   надалеч ама пак го чувам .
  И настана тишина ....... може да не е очаквал да му се обадя Grinning
Виж целия пост
# 1 192
а вътре - "калии" - от сламка, памучен тампон и клечка за уши.  Laughing Клечката за уши боядисана в жълто (за това средното на калата), ама изглежда леко като ползвана по предназначение.  Laughing
Ха-ха, това да не им е "спуснато" на детските градини, защото и моята картичка е със същата апликация, и аз като тебе се загледах в клечката Joy
Ако сте по една и съща програма - затова са ви еднакви картичките.
Виж целия пост
# 1 193
Искам да кажа,че сестра ми,с която много се обичаме,афектирана от нещо си,си го изкара на мен и ме обиди... Cry Хубавото е,че от друга страна започвам нова работа в понеделник  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 194
Да, голям сняг на 8 март 1993 г беше, точно тогава разбрах, че съм бременна....та го помня.... Embarassed
В Бургас, продължава да вали дъжд, около 5 гр е
Виж целия пост
# 1 195
Искам да кажа,че сестра ми,с която много се обичаме,афектирана от нещо си,си го изкара на мен и ме обиди... Cry Хубавото е,че от друга страна започвам нова работа в понеделник  Simple Smile

Много гадно! Дано не го е мислила. Успех на новата работа  Peace
Виж целия пост
# 1 196
Жади, имах прозрение, че ще родиш на 8ми  Mr. Green Цвети ми помогна да стигна до това прозрение  Hug
Виж целия пост
# 1 197
Хахахаха  Joy е, много си мила. Само тогава да не е  Praynig
Виж целия пост
# 1 198
Хахахаха  Joy е, много си мила. Само тогава да не е  Praynig
Ти свърши каквото си говорихме утре, пък, ще го видим. Ние мислим с г-ца Хепбърн, че ще е 7 или 8.
Виж целия пост
# 1 199
И накрая бебето като си избере една дата, на която никой не е заложил...  Joy
Освен да взема да събирам залозите, така де, аз не съм се включила в залаганията, пък нали някой трябва да държи парите  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия