Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 72 824
  • 1 943
# 765
И като сме тръгнали да се оплакваме от мъжове, да споделя, че откакто се върнах от работа, не съм седнала - сварих пиле, разделих го на порции, опекох част с ориз, другото прибрах, от бульона правих супа. Нищо особено, ама като си почнал в 6 и то времето си върви, а и не е като цял ден да съм седяла крак връз крак. И като се размрънка малкият преди малко, че е гладен, а мъж ми си седи на дивана с лаптопа и въобще не го отразява, ми кипна Close Абе, стани сипи на детето, егати...Ааааа Crossing Arms

Валери, аз не разбрах какво питаш ФДТ Rolling Eyes Снимки не качвам, знаеш, но ако имаш нужда от съвет при избор и т.н., питай, да помагаме. Аз откак има ББ кремове, ФДТ спрях да ползвам. Имам там един за "повод", но в ежедневието си слагам само крем.
Виж целия пост
# 766
Kакво е ББ?
Виж целия пост
# 767
Има такива кремове Нино, които са с цвят, подобно на ФДТ. Също сега има и мултиколор, които са уж прозрачни и, о чудо, като го сложиш на кожата си става точно твоя цвят.
Виж целия пост
# 768
Има такива кремове Нино, които са с цвят, подобно на ФДТ. Също сега има и мултиколор, които са уж прозрачни и, о чудо, като го сложиш на кожата си става точно твоя цвят.

Благодаря  Blush 
Виж целия пост
# 769
Направих татарското кюфте по рецепта на Лиляна, сега го метнах да се пече. Simple Smile Да видим в къщи дали ще одобрят.
Даже настъргах и малко картофи. Simple Smile

Виж целия пост
# 770
Без грим най-ми харесваш  Hug
Виж целия пост
# 771
Без грим най-ми харесваш  Hug

Хаха, приличам малко на измита чиния. Simple Smile но онзи си е професионален и яко си личеше, че съм с грим. Нарочно сложих такава снимка обаче....щото нали се изтъква, че щом професионално бил нанесен, то не личи. Simple Smile
Виж целия пост
# 772
белинда, на мен ми изглежда принципно като сякаш човек се променя с ФДТ Не че имам нужда от съвет за избор, аз не ползвам по принцип.
Но ми стана странно, че  в една тема пишат, че е съвсем нормално тринайсетгодишни момичета да ходят всеки ден на училище с ФДТ и си стояло момичешко.
П
п.п сега видях Мирама. Много е хубаво. Не си личи изобщо, че има грим
Виж целия пост
# 773
Без грим най-ми харесваш  Hug

Хаха, приличам малко на измита чиния. Simple Smile но онзи си е професионален и яко си личеше, че съм с грим. Нарочно сложих такава снимка обаче....щото нали се изтъква, че щом професионално бил нанесен, то не личи. Simple Smile
Фдт няма как да не личи. Не знам Адел кого се опитва да убеди нас или себе си. И е нормално да се отрази на кожата ако го.ползва всеки ден, както тя каза.
Виж целия пост
# 774
На мен пък крем супата от леща ми стана сууупер, фръц-фръц!

По-интересната новина е, че вече си имам научен ръководител и тема за тезата, още преди от катедрата да са обявили списъците, бърза съм този път  Mr. Green Ама то като обстоятелствата ме налягат... С предишната магистърска беше - о, не тази дата, че е след сесията, о, тази пък е точно по време на лятната почивка, о, ама аз тогава ще съм заета да си планирам сватбата... да видите как се взима последната дата, защото в правилника пише, че ако изпусна и 4-тата дата прекъсвам за срок от 99 години. И сега, нали се сещате, че то да си ползвам дипломата при св. Петър не си е оферта, та този път ще се натисна за първата дата още.

Оф, а помня колкото кокошка - стана 7, мъжът ми го няма, стана 7:30 и аз вече на пожар ще звъня, хубаво че ми блесна нещо в акъла, човекът е на футбол днес, нищо че ми каза поне 100 пъти, аз пък що да го помня.

А да не забравя - моля ви утре за много стиснати палчета, защото цял ден ще съм в тенджера под налягане... в добрия случай  Praynig

А ФДТ се отразява на кожата при ежедневна употреба и още как, твърдя го от личен опит и като човек, който има добра кожа, която обаче след ежедневно третиране с ФДТ не остана добра, спрях - изчисти се. Сега само по поводи.
Виж целия пост
# 775
Мър, стискам отсега  Peace

Вал, много яки очи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 776
валери, много си красива. Simple Smile

Мър, хайде честито. Ако искаш, сподели, интересно ми е какво си избрала. (нали беше Финанси магистратура, пък това си е моята специалност).
Виж целия пост
# 777
Благодаря Laughing
Според мен на живо винаги се разбира дали лицето е естествено или гримирано, независимо колко дискретно е поставено.
Мър, действай възможно най-бързо и не отлагай.
Аз непрекъснато сънувам, че не съм си защитила дипломната работа при положение, че никога не съм отлагала. А веднъж сънувах, че ще я защитавам пред стадион .
Виж целия пост
# 778
Сесили, твой ли беше коментарът за обезкосмяването и свирките в другата тема?
Много неприятно ми стана, но може би не съм разбрала правилно.
Виж целия пост
# 779
Ох, ровя се из подфорума за здравни специалисти. Половината теми са от 2007, 2009. Що не ги заключват?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия