Баба Марта , закичи ни сега с Октомврийски туптящи сърчица! - Тема 2

  • 27 558
  • 724
# 585
Много ви благодаря, момичета!
rosito_m_m , благодаря за съветите! Със сигурност не съм от мамите във "топ форма"  Wink , затова ще изчакам със спортуването. Отказах цигарите преди два месеца и естествено това си каза думата откъм дупето, но ще почакам малко с опитите да поддържам форма чрез спорт. Вкъщи си имам един батко на 13, който също контролира положението и не дава да мърдам, така че мързел ще е в близките седмици, а после, каквото доктора каже.. Wink
Към момичетата, които раничко ни напуснаха - милички, аз декември бях във вашата ситуация,а преди това много дълги години се надявахме на бебче, затова само ще ви пожелая вяра и търпение! Simple Smile  Hug
Прегръщам ви силно всички!   bouquet
Виж целия пост
# 586
mecani & Миминко - мерси за информацията!
Виж целия пост
# 587
Здравейте, момичета Simple Smile

Много благодаря за стиснатите палчета, обаче пак се оказа кухо яйце, вчера бях в майчин дом и днес ме изписаха, направиха абразио и пуснах днес генетични изследвания за тромбофолии, трима лекари гледаха и тримата казаха, че е кухо яйце, но понеже се повтаря трябваше да пусна тези изследвания и сега ще чакам две седмици за резултати.

Много ревах, ама пък ми олекна, че онова чакане до следващия и следвашия преглед и дали ще се покаже или не направо ме убиваше.

Пак много благодаря на всички и ви желая лека бременност и пухкави, розови и здрави бебета на финала  Hug Много прегръдки на всички и да се пазите много!!!
Виж целия пост
# 588
Добре дошла Кити  Hug .Момичета къде си,как сте Шмокси никаква те няма как са близнаците?Предполагам коремчето вече личи.Слънчогледчо,Рокси,Pcelichka и вие никакви не се обаждате.Прегледът ми е на 24.03-стискайте ми палци момичета всичко да е наред,след това на 31.03 пак имам,но при друг доктор.Направо съм нетърпелива Grinning и дано това гадене премине скоро,че да успея да се нахраня,като човек Sad.Прегръщам ви всички момичета и давайте отчет как сте :*
Блaгодaря ти, че ме мислиш  Hug Aз кaкво дa ви кaжa момичетa, вече незнaм кaкво стaвa Sad явно е вярно поверието, че всичко трябвa дa се объркa зa дa се подреди нaново. Вторник ме изписaхa от болницaтa, вече си мислех, че нямa дa имaм повече сътресения и в срядa починa дядо ми  Cry От притеснение и търчaне по трaурни aгенции естествено вечертa пaк ми зaцaпa. Сегa е много леко... Гледaм дa не мисля много зaтовa, зaщото бебетaтa сa нaй-вaжни в моментa. Инaче коремчето си личи вече и му се рaдвaм много Simple Smile
Ще стискaме пaлци рaзбирa се всички зa прегледите  Hug
Виж целия пост
# 589
Ех,Слънчогледчееее,  Tired Hug
От третия път ще стане Peace Hug Hug
А уж, навсякъде пишат, че  почти не се повтаряло кухо яйце  Crossing Arms

Fairy_Mairy, искаш да кажеш,че и ти си имала кюретаж декември и сега пак си бременна?
Или аз нещо не разбрах  Blush
Виж целия пост
# 590
Шмокси, моите съболезнования, много съжалявам за дядо ти Sad
Не знам дали ще те утеша, обаче моята баба все казва, че е добре, когато хората си заминават по реда си, гледай си сега тумбака, това е най-важното, опитай да си спокойна, колкото можеш повече  Hug
Виж целия пост
# 591
Да, Поли и аз така съм чела, че рядко повтаря, ама при мен даже не бяха сигурни миналия път какво е било точно, ама аз като връщам лентата мисля, че е било кухо яйце, то беше една патардия около мене миналия път...много дълга история... но доки каза, че е задължитело да направя изследванията, понеже са две несполучливи бременности една след друга, оххх ще видим какво ще излезе, хич не знам как ще изкарам тия две седмици Sad
Виж целия пост
# 592
Слънчоглед, чaкaхме дa се рaзпишеш. Прегръщaм те и ти пожелaвaм товa дa не се потретя! Бързо възстaновявaне и много скоро успешнa бременност до термин!
Бaбa ти е прaвa! Дядо ми беше нa 92 години, поживя си. Очaквaхме го, че беше нa легло от три месецa. Aз се рaзстроих от фaктa, че три чaсa преди дa почине бях при него и когaто си тръгвaх имaх усещaнето, че го виждaм жив зa последен път  Cry подобно усещaне имaх и преди 19 години, когaто починa прaбaбa ми... Вече съм по-добре, кaто мине погребението ще се опрaвя изцяло...
Виж целия пост
# 593
здр.мамчетаа аз съм добре кюуртажа мина добре без болки и сега вече съм по спокойна че след вчерашният ужас Simple Smile сега вече мисля за другият път доки ми каза че след 2м може пак да се пробва вие имате ли идея колко време е ако някой е изживявал това моля за мнения и ви оставям нама да ви занимавам да си пишете весели неща Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Мами,добре съм,бях на пазар за роклички и клинчета
Ех слънчогледче ,гушкам те.УТре ще ви обърна внимание  Hug
Виж целия пост
# 595
Здравейте! Аз съм нова тук и реших да се включа в темата, даже това е първата тема, в която се включвам. Бременна съм с първо дете и термина ми е за 18 октомври  Simple Smile
Виж целия пост
# 596
kittykiller и durdji, добре дошли!  Hug

Fairy_Mairy, честито сърчице! Нека все така да тупти   bouquet

soclosebutsofar, болничните, които се полагат не са 220, а са 180 и то за всякакво заболяване общо за една календарна година. Имаш право на 180 дни до 45 дни преди раждане. Казваш на гинеколога си, че имаш нужда от болнични, той те завежда под диагноза "заплашващ аборт" (в повечето случаи). Като свърши първия болничен се минава комисия (не всички се срещат с тази прословута комисия), за да се продължат болничните. Мен лично за първия болничен ме водиха 4 дни в болницата и автоматично получих още 30 за домашно лечение.

Софи
, радвам се, че прегледа е минал добре. Било е голяма емоция по време на прегледа Simple Smile А аз нищо не мога да видя на ехографа на моята, защото екрана е обърнат към нея  Sad За сега се задоволявам само със снимки.

Шмокси, моите съболезнования! Тежко е и определено емоциите по време на бременност могат да дойдат в повече, били те лоши или добри.

Милена, мисля, че е най-добре да послушаш доктора си, но аз лично съм чувала, че най-малко 4-6 месеца се чака след кюртаж. Просто да се възстанови тялото, а и психиката. Въпреки, че лично мен чакането повече би ме напрегнало.

Аз пък цял ден съм с главоболие и се чувствам ужасно. На косъм съм да пия Парацетамол, но ще се помъча още малко. Преди поне 1-2 дни в месеца ме болеше глава и си мислех като забременея как ще се справям с това главоболие....Но ето, че за 2 месеца и половина, днес за първи път ме заболя. Но аз май прекалявам със съня и може това да е причината. Banghead
Виж целия пост
# 597
Шмокси, съжалявам за дядо ти! Но гледай си коремчето сега. Тъжно е, но живота е такъв....
Слънчогледче,  жалко че пак така се е получило... Пак ще се случи и тогава всичко ще е ок!
Миленка явно доктора е преценил ,че всичко е минало добре и след два месеца може да започнете пак с опитите. Това е хубаво!
Зърнах няколко Казанлъшки мами, аз съм от Шипка. Имам от предната бребенност мами, с които се събираме като се прибирам.
Виж целия пост
# 598
rosito_m_m Изпълни ми душата с твоите сладури!Толкова мили и грижовни!Ще са повече от прекрасни батковци! Heart Eyes
Дано и моите дечица така хубаво се разбират,много ще съм щастлива  Simple Smile
Софи ,браво за прегледа!
Слънчогледче Пращам ти силни прегръдки и дано  от изследванията стане ясно какъв е проблема и не се случва никога повече  Hug
shmoksi Моите съболезнования  Sad
Добре дошли на новите момичета,лека и безпроблемна Simple Smile))
Виж целия пост
# 599
Момичета, вие имате ли котка? Сигурно всички сме чували за токсоплазмозата и начините на заразяване...Аз имам котарак и въпреки "съветите" да го махна, нямам такова намерение  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия