MasterChef България, Тема 1

  • 49 096
  • 775
# 165
Ее и аз симпатизирам на Ейдриан.
Виж целия пост
# 166
5-ти сезон изгледах аз в YouTube. От самото начало симпатизирах на две дами и точно те бяха на финал.
Чакам и аз с интерес днешното предаване.
Виж целия пост
# 167
Скучничко ми беше снощи на моменти доста, ама пусто любопитство ще го гледам и днес.
Виж целия пост
# 168
На мен снощи не ми беше скучно! Много динамично го бяха подбрали. Доволна съм.
Нямам търпение за тази вечер.
Журито ми липсва. Wink
Виж целия пост
# 169
 Flutter Ееех,за Ейдриън бях и аз....
Виж целия пост
# 170
Ще има предложение за брак в този епизод!
Виж целия пост
# 171
Нещо много слабо тръгна предаването.  Тримата така яко имитираха колегите си от американския Мастър шеф, особено с това опитване на храната, поглеждане подозрително участника в очите и никакъв коментар. Освен това пуснаха хора, които се издъниха за сметка на други.  Да пресечеш сметановия сос или да пуснеш рибата в студеното още олио са си груби грешки. И как се заядоха с момчето,  което готви октопод в мида сен жак. Бил ги подвел. Че с какво?  Той не каза, че готви миди сен жак, а че ще поднесе яденето в черупка от сен жак. Че вече излиза единия шеф пред участниците отвън да им се кара какви ястия искали,  иначе я пуснаха онази с пресечения сос.
Виж целия пост
# 172
За съжаление изпуснах финала,  някой знае ли дали го има качен някъде преведен, както и епизода с отпадането на Сузи?
Ейдриън е голям сладур, но и Дженифър ми харесва, е на това му се казва уверена жена.
Виж целия пост
# 173
Абе, ако отидеш в ресторант където в рецептата  и в заглавието пише трюфели..... и цената е като за трюфели, а вътре неги откриваш, а си искал да ги опиташ....
 Аз съм реагирала много по бурно.  newsm78
Виж целия пост
# 174
Виетнамчето ми е втори фаворит.
Книжен кебап ...ааааааа! Не мога просто.
Ами зеления хайвер, който АЗ си го наричам хайвер.
Виж целия пост
# 175
Каза миди Сен Жак, чак после, когато го попита къде е мидата, каза черупка от мида ...
Виж целия пост
# 176
Тия от Варна много готвят беййй..Много са забавни.
А индийчето извади тежката артилерия!
Виж целия пост
# 177
Днес Петър явно го играе лошото ченге.
Виж целия пост
# 178
Ако наистина има съфорумка/и сред участниците, дори и само сред тези 80 кандидат-участници, ще ми е много любопитно да сподели нещо "от кухнята" на шоуто.
Нещо за екипа, за организацията на снимките.

От видяното досега оставам с впечатление, че донякъде бастунското поведение на журито се дължи на "инструкции" от продуцентите / освен нормалната мисля скованост от необиграността пред камера. (Но пък има уловени моменти, когато си говорят само тримата - и звучат нормално и човешки.)
За кандидат-участниците приемам преиграването за нормално. Хората, които не се притесняват от камера, си личат и стават симпатични за зрителите на секундата... като виетнамеца и индиеца от тази вечер, примерно.


Обаче ужасно ме дразнят тези "драматични паузи" преди решаващото второ ДА, когато има едно ДА и едно НЕ.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 179
Виетнамчето много ми хареса.  Mr. Green
Заради такива като него ще гледам.
Интересно ми е готвачите вегетарианци какво ще готвят по-натам, само вегетариански манджи ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия