Сладкарничка за книги - тема 36

  • 29 831
  • 763
# 330
Завид благородно за прекрасната ви среща, момичета Hug
Много ви се радвам и искам и аз, но някой път ще дойда, ще видите Whistling
Виж целия пост
# 331
Ето ме, Вени, чета и ми се пълнят очите със сълзи!  Hug
Толкова мило разказвате, така сте въодушевени, как няма да ни завиждат на темата, такива приятелства се завързаха тук. А аз не познавам всички ви, но ви чувствам толкова близки, така познати. Ако бях по-близо, нямаше да пропускам среща.
 Радвам се, че вече и от по-новите момичета се присъединяват, че се адаптират към сектата, че не са ухапани и наранени от вас, лошите. Нека да ни  е лошо, просто ни изписаха вежди с миналата случка.
 
 Познавам и Марти,  и Тони, прекрасни момчета са, невероятно красиви  и магнетични деца. А какви мъже ще станат, да му мислят майките им.  Heart Eyes Heart Eyes

 Подаръчета си имате. Симпатяги! Как ми е хубаво да ви чета.

 Кали много изчерпателно е описала всичко.  Heart Eyes А Лу съм я виждала на снимка, голяма красавица е, мадама  и половина.  Heart Eyes Жалко, че не остана тук.

 Пишете, хубаво ми е да ви чета!
Виж целия пост
# 332
Ей, Нели, днес те споменах! Нали си избра 15-то число за този месец, а аз съм решила, че на тази дата и през този месец имаш и РД. Но Мижи и Кали са по-паметливи от мен и веднага ме поправиха  Laughing Hug.
Виж целия пост
# 333
Ей, Нели, днес те споменах! Нали си избра 15-то число за този месец, а аз съм решила, че на тази дата и през този месец имаш и РД. Но Мижи и Кали са по-паметливи от мен и веднага ме поправиха  Laughing Hug.

  Laughing Браво на Мижжи и на Кали.  Heart Eyes Heart Eyes Ама и ти си паметлива, я виж ка помниш коя дата съм си избрала. И като гледам времето, яд ме хваща. Ама пък това е знак, че ще ми върви по вода. Не знам как да го разчета по друг начин.

 Обичам ви, бе!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 334
Няма нищо по-хубаво от лошото време  Wink - аз си повтарям това, като ми писне от студа и дъжда, че дори започнах да си вярвам, та и ти така Simple Smile.

Кали, сега виждам, че си ме питала дали съм успяла да натоваря всичко - дааа, даже на идване бях с повече багаж отколкото на тръгване. Само Мери ми се губи, дойдохме заедно, но после я оставих самичка да се прибира с куфар, по-голям от нея. Мери, извинявай, че те зарязах така, трябваше да те изпратя поне до спирката!
Виж целия пост
# 335
Защо те хваща яд, бе Нели?  newsm78
Аз си бях избрала днешния ден и имах от всичко - и снежец сутринта, после дъжд, а и слънце просветна по едно време  Laughing
Да не говорим, че като цяло денят ми беше супер!!!  Heart Eyes Такава ще ми е и годината  Mr. Green

Вени, ММ преполови книгата  Laughing Другата седмица мога да ти я дам. Харесва му  Simple Smile
В ГР гледах, че са 8 части.,Чудя се дали ще ги издават всичките?  Thinking
Аз гледам Викинги първи сезон  Laughing
Виж целия пост
# 336
Вени, ММ преполови книгата  Laughing Другата седмица мога да ти я дам. Харесва му  Simple Smile
В ГР гледах, че са 8 части.,Чудя се дали ще ги издават всичките?  Thinking
Аз гледам Викинги първи сезон  Laughing
Браво! Явно наистина му харесва, щом така го е грабнала! Хм, осем части не са ли много? Авторът да не е стигнал до наши дни  Grinning? Аз останах с впечатление, че е трилогия, но в ГР предполагам информацията е по-адекватна от моите представи  Grinning.
Виж целия пост
# 337
Защо те хваща яд, бе Нели?  newsm78
Аз си бях избрала днешния ден и имах от всичко - и снежец сутринта, после дъжд, а и слънце просветна по едно време  Laughing
Да не говорим, че като цяло денят ми беше супер!!!  Heart Eyes Такава ще ми е и годината  Mr. Green



 Ами, Мижжи, аз обичам слънцето и светлината. И някак дъжд не ми отива, а и не го обичам. Но пък не е лошо да ти върви по вода, тъй си пожелавам. Утре пак ще е такова времето, ясно е. А твоят ден  ебил чуден, няма две мнения.  Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Нелка  Hug

Моето дете откачИ, танцува от половин час, не се е спрял. Само ме врънка за още и още песни от ю-туб. Откъде таз енергия  #Crazy Няма да се заспи скоро  hahaha
Виж целия пост
# 339
Кали, махни му батериите  Joy! Ние знам ли децата какво консумираха, докато се подвизаваха по съседните маси  Mr. Green?

Миж, и по поредицата на Корнуол ще снимат сериал (даже дали не са почнали вече), ако не бъркам, на ББС ще е.
Виж целия пост
# 340
Вени, и аз това го питах - какво е ял.
Сега ако Слив се включи със същия казус при Марти, ще е ясно, че е от пържените картофи  hahaha
Виж целия пост
# 341
По-скоро какво е пил  hahaha?
Виж целия пост
# 342
Не,Марти е гроги,защото ходи в комшийте уж да играе,пък те го хванали да боядисва коридора.Но поне е научил от къде се хваща четката. Hug
Чак сега като ви зачетох се сетих,че и аз бях заплюла 14 март.То как беше днес-тичане,сняг,среща с приятели,слънце.
Променлив.Като самата мен.
Виж целия пост
# 343
Радвам се, че сте изкарали добре!
Духом бях с вас  Laughing
Виж целия пост
# 344
Нели, 15-ти ли си избра? И аз. Мислим еднакво, за кой ли път Heart Eyes.
И ако някой знае откъде се махат батериите на набор 2007-ма, много моля веднага да ме светне  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия