Сладкарничка за книги - тема 36

  • 29 831
  • 763
# 375
А, Нели, тъкмо гледах снимките и се чудех какво ти е пратила Мариета и идвах да питам  Simple Smile
Честити обувки, да са удобни и да те разхождат на хубави места.

Скарамуш, аз бях много доволна, че по моя път нямаше много магазини Simple Smile удържах се да не вляза в Генезис, ама той и без това е скъп Simple Smile
Аз ако не си купя нещо на момента, рядко се ходя пак. Но често съжалявам, че не съм го купила
Виж целия пост
# 376
 Joy Joy Joy Joy Joy Абе, Вени, спука ме от смях!
А, ти затова днес беше такава обветрена в косата, от гонитбата ще да е било.  Mr. Green
За днешната гонитба да ти бях оставила пръчката на Хърмаяни.  hahaha
Виж целия пост
# 377
Ами ще го броим, Вени, потичай и тази нощ, ама нека да не е след гущер  Joy
Виж целия пост
# 378
Абе не е от гущера обветрянето, специално се суших с обемчИ, да съм фешън!

Ама вие се смеете, обаче на мен ми беше много гадно! В предаването обясняваха как се прави меч, как му се калява острието, пък задната част, за да е гъвкава, как се гравира под дръжката какво посича - китки, лакти и крака били лесни, гръден кош - труден. Същинска наука, образовах се! И кво, вместо да гоня лошите монголи ми се паднА гущер, истинско разочарование  Joy.
Виж целия пост
# 379
Ха, Нел затруднявам се да ги опиша Thinking Абе трябва да се опитат Wink


П.П. А Нара къде се изгуби newsm78
Виж целия пост
# 380
Нарчето беше споделила, че я чака тежка програма покрай следването и работата за едно известно време.

Лека нощ, момичета  Hug.
Виж целия пост
# 381
Нели,

Скрит текст:



Лека и от мен  Hug
Виж целия пост
# 382
Ех, ама сте писали...Няма насмогване.
Първо, радвам се, че сте си изкарали приятно на срещата. Не съм се и съмнявала, де  Laughing
Вени***, ти поне гущер си гонила... Да не разправям аз някои мои сънища... Човек ще рече че психопат и сериен убиец са се вселили в мен... Whistling
Аз си почетох малко. Сте неща захващам да чета напоследък и нищо не довършвам. Но тази вечер като се хванах и на един дъх изчетох "Гордост" на Джудит Макнот. Добре ми се отрази, поотпусна ме, понасълзиха ми се очите /аз съм си ревла, та рева на всичко мило и романтично Blush /
Сега мисля да се метна в леглото, но като се сетя че почти целият ми ден мина в дремане и спане, ще е цяло чудо ако заспа...
Виж целия пост
# 383
Вени, МП и той сънувал мечове, ама него са го гонили с такъв през гората  Joy
Виж целия пост
# 384
Ули, радвам се аз, не можеш да си представиш колко!  Crazy Hug

Нелка, честити обувчици, както и нещица от Мариет Simple Smile  Crazy  Аз отворих "Северозападен романь" в Хеликон, докато чаках за интервюто - ами то ужасно трудно се чете това, нищичко не разбрах ...  ooooh! Как се справяш?

Ууу "Викинги"! Слив, ще го имам предвид този сериал, благодаря ти, че ме посъветва тъй през масата ... след "Тюдорите" ще е той!  Hug Peace

Камиче, следващия път те чакаме!  Peace Hug
Както и всички останали!  Crazy

Петяя, много се радвам за хубавия ви ден Simple Smile  Peace

Таз идеЯ за баджове с име-ник е много .. .идейна!  Mr. Green Следващ път сме така!  Peace

Венка, чувствай се свободна да дариш ТМ с моя Кинг. Той е прекрасен и трябва да стига до тези, които го оценяват!  Peace Hug Той харесва Кинг, а?  Crazy
А съня ти, нямам думи! Голям шемет си и ти  Mr. Green Mr. Green Не успях да те видя подобаващо, но съм спокойна, защото винаги има и следващ път  Hug

Аз като се прибрах почетох малко и ми се приспа ...легнах и преди 1 час ме събуди МП, че дойде при мен да спи. А той толкова изморен, че веднага заспа ..  #Crazy Какво са го мъчили днес, не знам. Утре ще разбера  Rolling Eyes Rolling Eyes

Сега да взема да си дочета "Отминали времена" най-накрая и да си избера някоя книжка от дадените ми(благодаря ви Вени, Мери, Ули), че да продължавам. Не знам обаче кога ще мога да ги върна на всички ви, покрай започването на работата и лекциите, имам да пиша и доста неща, няма да имам много време за четене, предполагаемо и за форум, но ще се опитвам и в двете да съм максимално в час  Peace Peace
Виж целия пост
# 385
Мария Ч., ти получи ли си картичката?  Hug
За огромно съжаление - нищо не съм получила, Маришка  Heart Eyes Кога я пусна? Дай повече инфо,з а да търся в понеделник, мила  Hug
Бъбълче, какво става с теб, с новата работа?
Уаууу за срещата  Hug Hug Hug Благородно завиждам  Heart Eyes Толкова хубаво разказвате, сякаш и аз съм била там  Hug
Нелии, честити обувки  Hug
Виж целия пост
# 386
Мария Ч., във вторник започвам, в 8.30 сутринта  Shocked
Ще разказвам за работата, не се притеснявай, ще бъдете надлежно информирани и досадени ...  Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 387
Добро утро!  Hug

 Май съм първа. Пих вече две кафета, но хич ме няма, времето е такова облачно, че приспива. И бутерки правих, и на терасата стоях, да се охладя малко, нищо не помага, главата ми спи, като с изтощени батерии съм днес. А е моят ден - 15-ти.

 Бъбълче, книгата е писана на диалект, но по време на четене се свиква, просто чета по-бавно. А отзад са обяснени значенията на всички думи и изрази. Ама то все такива думи, дето значат оназ работа.  Laughing

 А ти намирай покрай ангажиментите си време и за нас. Няма такова нещо нямам време. Който иска, намира време. Не вярвам, че човек не може да дойде и да се обади за минута с някое Здравейте, добре съм, ..... Понякога заетостта, но крайната, ми изглежда като поза. Съжалявам, така го чувствам.

 Хубав да е денят ви!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 388
ДУ!
Личи си,че всички сте били емоционално заредени след срещата-много сте писали!  Hug
 Миле,моля те не казвай на мен коя книга ми пробута,че мА е срам. Бабите четат ли такива книги,хм!   ooooh!
Венка,само така-първо насън,да видиш как е и после наяве. И ще оправиш стойката!  Joy
Мери,чудесна идея за кръглата маса!  Hug
Нели,честити обувки! А другите неща какви са? Аз ,както знаеш,съм много любопитна на тая тема.  Wink
Скарамушче,и аз съм така- нерешителна много пъти  в покупките и после ума ми е все там. И вече се виждам само с тая дреха и установявам колко много ми трябва точно тя ,и умирам от нетърпение да отида да си я купя.
 Laughing
Хубава неделя на всички!   Hug
И аз днес мисля да почета.
Виж целия пост
# 389
Хех, момичета, от 19-та до 26 страница  Flutter  Heart Eyes но с кеф ви изчетох. Гривнички, а? И яйчица, а? И план-баджове име - ник, а? Оооо  Grinning  Heart Eyes
Аз се надявах да имам обедна почивка и да дойда за едно кафе при вас, ама то не се оказа възможно. Иначе от новата работа впечатленията са ми противоречиви - очаквах бързо да навляза, с желание (хубаво предложение като административни параметри, и работа, която ми е на сърце - рядък кеф) обаче вчера се сблъсках със съдби, които ме захлупиха с неизбежността си. Мислех си, че съм по-опитна, зряла, обръгнала на сивото и злото, но не ми се получи баш така ... Та не знам какво да ви кажа.
Много се радвам за срещата ви, почти преживях удоволствието с вас от разказите.  Flutter Айде да си направим още Идна скоро?  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия