Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 29

  • 86 490
  • 776
# 195
Аз и мъжа ми сме със сключен граждански брак, детето е записано на моя адрес. Актът за раждане се издава от града, в който е родено детето. Но документите за еднократна помощ при раждане и детски се подава по постоянен адрес. Няма значение къде е адресната регистрация.
Виж целия пост
# 196
Аз и мъжа ми сме със сключен граждански брак, детето е записано на моя адрес. Актът за раждане се издава от града, в който е родено детето. Но документите за еднократна помощ при раждане и детски се подава по постоянен адрес. Няма значение къде е адресната регистрация.

В какъв срок се подават документите за еднократната помощ при раждане. Просто ми се струва много трудно с новородено бебе да пътувам..
И може ли някой друг да ги подаде, например майка ми?  bouquet
Виж целия пост
# 197
Тук вече да не те излъжа, защото не съм сигурна, но зная, че срокът е голям, може би шест месеца. Искат лично да се случват нещата и да, неприятно е, защото все те връщат за нещо и е голяма хамалогия. Мисля, че със заверено пълномощно от нотариус ще стане майка ти да подаде документите.
Виж целия пост
# 198
Благодаря ти. Като наближи време, живот и здраве, ще се обадя да питам как стоят нещата.
 Wink
Виж целия пост
# 199
Срокът за еднократна помощ за раждане,ако не се лъжа е 3 години.На мен майка ми ми подаде документите.Не са и правили проблем,но това преди 9 години.Сега може и да не стане.
Виж целия пост
# 200
За срокът не съм сигурна, но моите документи също ги подаде майка ми без заверено пълномощно и т.н.
Виж целия пост
# 201
Може ли да обясните за еднократната помощ,как стоят нещата къде се ходи за подаване на докоменти,какви са те..?Не знам нищо,а скоро ще трябва да оправям това..
Виж целия пост
# 202
Може ли да обясните за еднократната помощ,как стоят нещата къде се ходи за подаване на докоменти,какви са те..?Не знам нищо,а скоро ще трябва да оправям това..

Попълва се молба - декларация като тази


За останалите документи виж тук

Виж целия пост
# 203
Може ли да обясните за еднократната помощ,как стоят нещата къде се ходи за подаване на докоменти,какви са те..?Не знам нищо,а скоро ще трябва да оправям това..

Попълва се молба - декларация като тази


За останалите документи виж тук

благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 204
Супер сте.
Виж целия пост
# 205
Аз влизам с въпроса дали сте ползвали Аугмнтин понеже аз от днес го пия на 8часа по 1 заради това, че ме боли гърлото и ми се надуват с ливиците в 9тия месец съм личната ми го предписа, но аз паниката трябва да се доинформирам, че термина ми наближава на 29ти е ??? newsm78 #Crazy


Някой използвал това лекарство ????????????
Виж целия пост
# 206
С предишната бременност съм пила Аугментин в 9 месец. Няма страшно.
Виж целия пост
# 207
Честно много ме успокои благодаря тиии Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 208
Няма защо Simple Smile На мен АГ ми го изписа тогава, че трябваше да борим стрептококи. И добре, че го пих Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Аз пих Аугументин още в 4ти Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия