София, жк Младост - тема 24

  • 77 811
  • 738
# 480

Благодаря!  bouquet
Тъкмо им разглеждах страницата.  Peace
Виж целия пост
# 481
Много са вкусни! Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Значи там ще поръчам.  Peace
Виж целия пост
# 483
Хайде честито, от 15.08 до 30.08 без вода в Младост #Cussing out , даже в бл. 39 крио терапията започва от 02.08.
Виж целия пост
# 484
Хайде честито, от 15.08 до 30.08 без вода в Младост #Cussing out , даже в бл. 39 крио терапията започва от 02.08.

Идва ми да:   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 485
Е ако пак я пуснат по-рано няма да е лошо. Laughing
Виж целия пост
# 486
Вече не съжалявам, че си купихме бойлер.  Mr. Green
Виж целия пост
# 487
Вече не съжалявам, че си купихме бойлер.  Mr. Green
 

И аз така за Делиманото,взехме го и след 3 дни пуснаха топлата вода,моя мъж се дразни,че напразно сме го купили,но ето,че пак ще се ползва.
Виж целия пост
# 488
до колкото схващам от написаното се отнася САМО за Младост1 бл.39 или аз се бъркам?
Виж целия пост
# 489
Там ще е един месец LaughingДругите части половин.ще ходим на море тогава. Joy
Виж целия пост
# 490
Пфу, умря ми надеждата.
Виж целия пост
# 491
Аз виждам само бл.39. Това означава ли, че на другите ще им се размине?
Виж целия пост
# 492
Прочети пак. Към тец изток са всички младости.
Виж целия пост
# 493
Аз виждам само бл.39. Това означава ли, че на другите ще им се размине?
в т.1 ги пише Младост от 1 до 4. са 15-30.08, а бл.39 е 2-31.08

Някой може ли да ми каже касата на цирк Балкански с какво работно време е?
Виж целия пост
# 494
И ние от както сме си купили бойлер не сме съжалили въобще още повече че тази година сме с малко дете. Дори и за един ден да ми спрат топлата вода ми е много с това дете и бойлера ми е необходим. Преди 3 години го взехме и всяка година сме го ползвали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия