София, жк Младост - тема 24

  • 77 809
  • 738
# 540
Да попитам, ако можете да ми препоръчате дамски фитнеси в Младостите или околните квартали?  Simple Smile
Дамски фитнес има в Мл-1, София ТЦ Чергата, ж.к. Младост-1, ул. Д-р Ст. Чомаков 4А, ет. 3

Какъв е смисълът  на тои вид фитнеси-дамските? Не ходят мъже или нещо по-специално има?  newsm78
Виж целия пост
# 541
Да попитам, ако можете да ми препоръчате дамски фитнеси в Младостите или околните квартали?  Simple Smile
Виждала съм реклама на такъв на метростанцията на Младост1 в сградата на КФС, обаче нямам лични впечатления Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Да попитам, ако можете да ми препоръчате дамски фитнеси в Младостите или околните квартали?  Simple Smile
Виждала съм реклама на такъв на метростанцията на Младост1 в сградата на КФС, обаче нямам лични впечатления Simple Smile
вече не работи, помещението се дава под наем
Виж целия пост
# 543
Тъй като е юни вече и трябва да си сменя личния лекар дали има добър такъв (за възрастен) в детското отделение на бившата 27 полклиника, което е точно до метростанцията на Младост 1? Бяха ми препоръчали там д-р Павлова, но тя спря практика началото на януари или поне така ми каза, когато я посетих през декември.
Виж целия пост
# 544
Здравейте,
Някой знае ли къде може да се пълнят газови бутилки?!  Thinking
Затвориха ГазКом-а и сега нямам идея къде ще носим бутилките   Confused
Виж целия пост
# 545
Препоръчаха ми спортно занимание с име Insanity в Бг-залата като супер добре натоварващо, т.е. като за мен.  Mr. Green
Някой от вас ходил ли е?
Виж целия пост
# 546
Препоръчаха ми спортно занимание с име Insanity в Бг-залата като супер добре натоварващо, т.е. като а мен.  Mr. Green
Някой от вас ходил ли е?

Аз ще съм умряла след такова натоварване.
Отивай - после ще ни разкажеш. Обстановка там е много приятна.
Виж целия пост
# 547
Препоръчаха ми спортно занимание с име Insanity в Бг-залата като супер добре натоварващо, т.е. като за мен.  Mr. Green
Някой от вас ходил ли е?

С какво мога да ти бъда полезна?
Виж целия пост
# 548
Според теб наистина ли е много натоварващо и интересно ли е? Инструкторът мотивиращ ли е?  bouquet
Виж целия пост
# 549
Инструктурът е невероятен пич! Като човек е веднъж. Дали мотивира?! И още как!
Който окапе по време на тренировката, просто спира, няма кофти погледи, тъпи подмятания.
Едни и същи се събират, отворени са към нови попълнения, разбира се.
Дори спортен лагер на морето си организират.
А дали е натоварващо? О, да!
Виж целия пост
# 550
Момичета, препоръчайте ми фризьор за официална прическа в Младост 1
Виж целия пост
# 551
Момичета, препоръчайте ми фризьор за официална прическа в Младост 1
В битовия комбинат в младост 1 - Вени
Виж целия пост
# 552
Благодаря, Касита!
Виж целия пост
# 553
Момичета, препоръчайте ми фризьор за официална прическа в Младост 1
В битовия комбинат в младост 1 - Вени
Имаш ли представа какви са цените, имат ли сайт?
Виж целия пост
# 554
Някой беше коментирал стоматолози.Днес бях при д-р Бучкова /бл.302 отстрани на Кауфланд/.Работи с касата.Днес бях при нея - много съм доволна.Отношение и работа - 6 точки, цените са ок също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия