София, жк Младост - тема 24

  • 77 809
  • 738
# 585
благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Някой да ползва услугите на логопед в Младост от който е доволен?

http://www.logoped-bg.com/

Много съм доволна от този логопед. В Оксиния ми загубиха 1 година и нищо не  се подобри при детето.
Виж целия пост
# 587
Благодаря. Пак остава питането дали е фирма, защото ми трябва фактура за извършената услуга.
Виж целия пост
# 588
Благодаря. Пак остава питането дали е фирма, защото ми трябва фактура за извършената услуга.


Обадете се и попитайте. Жената е много позитивна личност.
Виж целия пост
# 589
Когато търсех логопед за заекването ЛЛ ми препоръча този логопед. Звъннах, обясних какъв е проблема, отоговори ми се, че с такива деца не се занимава и затвори.
Виж целия пост
# 590
Препоръчайте ми добро място из Младостите за поставяне на обеци. За дъщеря ми става въпрос ( на 6 год. и половина е). Със сигурност е обсъждано в по-старите теми, но търсачката не ми върна никаква информация.
Виж целия пост
# 591
Препоръчайте ми добро място из Младостите за поставяне на обеци. За дъщеря ми става въпрос ( на 6 год. и половина е). Със сигурност е обсъждано в по-старите теми, но търсачката не ми върна никаква информация.

Ваня в блок 342 (зад общината, блока на спирката, между супермаркет Цана и ключаря), има добро отношение към децата, лесно ги предразполага, и за разлика от други, за нея съм сигурна, че си стерилизира инструментите.
Виж целия пост
# 592
Здравейте. Ще ви помоля да ми препоръчате детски кът на открито или заведение с площадка на открито за празнуване на рожден ден на 4 год. дете в Младост 1 или района. От скоро живея тук и не съм запозната още със заведенията Simple Smile Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 593
Здравейте. Ще ви помоля да ми препоръчате детски кът на открито или заведение с площадка на открито за празнуване на рожден ден на 4 год. дете в Младост 1 или района. От скоро живея тук и не съм запозната още със заведенията Simple Smile Благодаря предварително!
 

не е в Младост,но е много близо-ресторант-градина Йоли в Дървеница.
Виж целия пост
# 594
Благодаря Simple Smile Очаквам още предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 595
И аз съм чувала много добри отзиви за Йоли и детския им кът. На мен, за съжаление, подобно заведение ми трябваше на Коледа, а те не работеха тогава, така че нямах възможност да ги пробвам, но по телефона бяха много мили.
Виж целия пост
# 596
Ваня в блок 342 (зад общината, блока на спирката, между супермаркет Цана и ключаря), има добро отношение към децата, лесно ги предразполага, и за разлика от други, за нея съм сигурна, че си стерилизира инструментите.

Благодаря за препоръката!  bouquet
Виж целия пост
# 597
Днес отваря сладкарница Теа в Младост 2, до бл.218. Жалко, че е лошо времето  Rolling Eyes
https://www.facebook.com/TeaMladost?fref=ts
Виж целия пост
# 598
Къде точно се намира? На картата ми се видя, че е някъде около РУМ-а! Много ми харесват техните торти....  Особено козуначената и Павлова....  Heart Eyes

Обаче нещо много странно ми направи впечатление! В сладкарницата на РУМ-а предлагат техни торти -3.90лв парчето! В ТЕА-та същите торти са 5.50лв парчето....
Виж целия пост
# 599
Ами и аз там някъде виждам, че трябва да е, преди РУМ-а, ако идваш от Младост 3. Нямам представа защо са им различни цените, да не би грамажът да е по-малък ?  Rolling Eyes


Аз много им харесвам чийз кейка  Heart Eyes Абе всичко е им е хубаво, не правят компромис с продуктите, които използват, доколкото знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия