АВГУСТовска мама коремче демонстрира, чуди се след месец как ще маневрира (6)

  • 42 192
  • 733
# 390
bubs69, покрай ситуацията с прабабата бих казала че си страхотен човек и ти се възхищавам на търпението. Изключително мило е да ходиш да виждаш жената редовно и не колкото за отбиване на номера. Жалко че се е получило "подадеш пръст, то захапе до лакътя"  Confused
Виж целия пост
# 391
Момичета, връщам се от преглед. Бебка е добре, дадоха ми направление за кръв и урина, плацентата още е ниско. Гинеколожката ме сюрпризира, че няма да се връщам повече на работа  Crazy Ще трябва да си намеря занимание...Малко се е вдигнала плацентата, но ще е добре още мъничко, за да е сигурно, че ще е възможно нормално раждане:)
Честити щъркелчета на всички ви!
Виж целия пост
# 392
lina-malina  добре дошла  Hug колко е хубаво ще ставаме все повече  Blush
Yana Pencheva,  diana.88 честити моми  stork-girl  
ох така се надявам и аз да имам розово щъркелче  Crazy утре съм на преглед и вече нямам грам търпение. Обикалям само у дома.  hahaha
Queen E имаш време още до раждането и да мислиш и мнения да мениш  Peace Предполагам е било страхотно чувството на изписването на племенницата.  
А за ревността и моя ревнуваше преди 2 месеца ,когато гушках на бебето на брата на ММ. Та не знам как ще се оправям,че няма и кой да ми помага. Успех с първия ден на ясла утре  Peace
За въпроса с възрастните роднини около децата добре , че съм далече  yes но за сметка на това един път в годината се пребирам за седмица,две и после цял месец никакъв контрол  Imp
И аз вече имам едни болки в кръста,а като знам че още ще кача и не мисли.
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 393
ДУ момичета,

честит момиченца на 2 те мами. Аз имам точно 6 дни до ФМ и ще знам и аз какво ангелче ще си имам.  По здравна каса колко изследвания на кръв и урина се полагат, знаете ли? До сега в началото са ми пускани, но ми се иска да си поискам и сега - във 2я триместър още едни изследвания.
Виж целия пост
# 394
Queen E от чисто любопитство - между кои болници се колебаеш за раждането  Blush
Ами, ние не сме май от един град, но колебая се между Авис Медика и Света Марина. Simple Smile

Знам че не сме  Simple Smile, но аз самата до скоро се чудех дали да не си се прибера в Плевен и да раждам в Света Марина. От 5 години само там си ходих на прегледи, там ми правиха конизацията и съответно сега серклажа през февруари. Исках да продължавам да ме следи моя си лекар до края и да ме изроди, но той каза че ще го направи само ако се позиционирам в Плевен до края иначе няма да ми го причини -  пътувания всеки месец по 1-2 пъти. Иначе съм много доволна от всичко там, и докато лежах двата пъти и по принцип от прегледите, лекаря ми, останалите служители. Всичко е на високо ниво и реагират доста адекватно, за обстановката и храната няма да коментирам  Peace . Да не говорим че и цената за раждане там е наполовина отколкото в частните клиники тук в София. Но се отказах, защото няма да имам удобства за бебка после - трябва да се пренесе всичко там - легла, бебешки аксесоари и тн, стана много сложно.
Повечето ми приятелки от Плевен са раждали в Авис медика и също са много доволни, но аз нямам лични впечатления от там.
Хубав ден  на всички мами   bouquet Аз след малко отивам на ЖК да видим малката принцеса как е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 395
ДУ момичета,

честит момиченца на 2 те мами. Аз имам точно 6 дни до ФМ и ще знам и аз какво ангелче ще си имам.  По здравна каса колко изследвания на кръв и урина се полагат, знаете ли? До сега в началото са ми пускани, но ми се иска да си поискам и сега - във 2я триместър още едни изследвания.
Ще ти пуснат, спокойно. На мен ми пуснаха първите като ме записаха за ЖК, и сега в 5 месец пак. Основно се гледа желязото, даже може да се даде кръв без да е на гладно Peace
Виж целия пост
# 396
ДУ момичета,

честит момиченца на 2 те мами. Аз имам точно 6 дни до ФМ и ще знам и аз какво ангелче ще си имам.  По здравна каса колко изследвания на кръв и урина се полагат, знаете ли? До сега в началото са ми пускани, но ми се иска да си поискам и сега - във 2я триместър още едни изследвания.
Ще ти пуснат, спокойно. На мен ми пуснаха първите като ме записаха за ЖК, и сега в 5 месец пак. Основно се гледа желязото, даже може да се даде кръв без да е на гладно Peace

Ако следите и кр.захар ,трябва да е на гладно Peace
да си знаеш   Wink
Виж целия пост
# 397
ДУ момичета,

честит момиченца на 2 те мами. Аз имам точно 6 дни до ФМ и ще знам и аз какво ангелче ще си имам.  По здравна каса колко изследвания на кръв и урина се полагат, знаете ли? До сега в началото са ми пускани, но ми се иска да си поискам и сега - във 2я триместър още едни изследвания.
Ще ти пуснат, спокойно. На мен ми пуснаха първите като ме записаха за ЖК, и сега в 5 месец пак. Основно се гледа желязото, даже може да се даде кръв без да е на гладно Peace

Ако следите и кр.захар ,трябва да е на гладно Peace
да си знаеш   Wink

Знам, но изрично ми каза, че не е задължително:)
Виж целия пост
# 398
Момичета минавам набързо само да ви поздравя за празника днес Благовещение да сте живи и здрави и вие и бебчетата в коремчетата preggo
Виж целия пост
# 399
Здравейте мамчета   Hug

Ух, ама нямате изчитане значи...

Честито на всички, разбрали на какви рожби ще се радват   bouquet

За количките- на много хубави модели сте се спрели.

Аисаnewsm59 (с малко закъснение)

Да ви се похваля, ще успеем да отидем другата седмица за рождения ми ден до Велинград. Много съм хепи  newsm44
Утре съм на ФМ, едва издържам вече  smile3508
Днес правих домашен течен шоколад, получи ми се много добре, като едно време когато майките ни правеха такъв.Мммм  Heart Eyes

За сега това е от мен, хубава вечер   bouquet
Виж целия пост
# 400
Лелееее, няколко дни не съм влизала и сте изписали има няма 10 страници ; )))))

Честито Благовещение! Живи и здрави!

galiass, ще ти пуснат сега за 5ти месец.
Моите ми ги взимаха в болницата, като бях, всичко е в норма без общ белтък... нисък бил. Казаха ми да ям извара, кашкавал и т.н.
Вчера бях на преглед бебето е добре,не спира да шава и да се върти. Докато сложиха апарата и се чу туп, туп и се завъртя  Simple Smile
А аз докато не бях качила нищо и сега хоп +2кг... много ми се виждат.

Сушилня е решил да слага и моя мъж, юни/юли гътаме банята и ще и мислел място там.

rali_stoyneva, ох много го този шоколад, уикендите, като правя палачинки и правя и шоколад.
Сега от няколко дни си мисля за една бисквитена торта с 2-3 крема, неделя ще имаме гости та си намерих повод да я направя ; ))))))

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 401
Здравейте! Да се включа и аз за днес, макар че нямам с какво да се хваля/оплаквам   bouquet
Пак съм се заровила в сайтове за пазаруване, че предстоят именници, рожденници и 2 новородени на близки приятелки чакам  Heart Eyes (с две думи си търся оправдания да харча пари  Laughing ), и покрай тях и моите деца да намажат  Whistling

Yana Pencheva, diana.88, честити розови щъркелчета!!!  Hug Hug
AleksandraN, благодаря за милите думи!  Hug Така съм научена, че винаги трябва да се поставям на мястото на човека срещу мен, на това се дължи търпението ми   bouquet
janin4eto_87, използвай да си почиваш повече!  Hug
Neat_W, rali_stoyneva, стискам палци за прегледите ви!  Hug Hug
galiass, търпение до ФМ.  Hug За изследванията за кръв и урина - от първата Б имам общо 4 (9г.с., 15г.с., 30г.с. и 37г.с.). Би трябвало всеки триместър да има по едно, при нужда - повече Simple Smile

Пералнята ме "вика" да простирам, така че ви пожелавам лека вечер!   bouquet
Виж целия пост
# 402
Момичетааа, много се радвам за хубавите новини😊 И аз днес купих едно комплекче от HM,за една малка госпожица на която съм на питка. С риск да ви досадя, да се оплача отново-големи притеснения.....че още не усещам бебето а и гърдите не ме болят от известно време, май няма да изтрая до 24....
Виж целия пост
# 403
Момичетааа, много се радвам за хубавите новини😊 И аз днес купих едно комплекче от HM,за една малка госпожица на която съм на питка. С риск да ви досадя, да се оплача отново-големи притеснения.....че още не усещам бебето а и гърдите не ме болят от известно време, май няма да изтрая до 24....
Мен гърдите не ме болят от първата седмица след като разбрах, че съм бременна. Не мисля, че това е критерий Peace Няма ли къде да отидеш на преглед -поне за едни тонове?
Виж целия пост
# 404
Оооо има, ама аз бях в събота на консултация, всичко беше наред, параноята ми е в повече, а и тогава бебе се беше скрило и свило, та и накрая се обърна с гръб.....явно оттам нещо не можах да се успокоя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия