Перилни препарати и омекотители - 30

  • 78 188
  • 727
# 45
Някой питаше за кърпички. Днес ги гледах каталозите на МЕТРО. В каталога пролетно почистване Хайтман 15+5 за 4,38 лв.

Аз питах! Peace
Благодаря за информацията!  Hug
В Кауфланд са на много по-изгодна цена - 2,49 лв. 20 бр.
Виж целия пост
# 46
Гес, в Sano Advance има ли оптични избелители освен активния кислород,
 че много, ама направо искрящо бели ми се виждат дрехите, които току-що извадих от пералнята...

Имах памучна, кухненска кърпа с петна не знам от какво
и е чудно изпрана на програма от 2:29 минути и 40 градуса...
Виж целия пост
# 47
О,да,юбилейна тема,честито!

Аз заредих един ариел пак - whites+colors от ДМ за 7.59  Crazy

малката лисичка До кога е промоцията там?
Виж целия пост
# 48
О,да,юбилейна тема,честито!

Аз заредих един ариел пак - whites+colors от ДМ за 7.59  Crazy

малката лисичка До кога е промоцията там?
До 25-ти март  Peace

Има и Тема на 4.95  Peace
Виж целия пост
# 49
Няма да намалят ОМО-то май и в най-скоро време ще си купя да пробвам Бинго 2 в 1. Остана ми ОМО за 4-5 пранета. Sad
И аз по същата причина съм решила да пробвам Бингото. Днес даже го помирисах от кутията и много ми хареса. Яд ме е, че не взех миналата седмица, когато беше на промоция в Кауфланд.
Виж целия пост
# 50
О,да,юбилейна тема,честито!

Аз заредих един ариел пак - whites+colors от ДМ за 7.59  Crazy

малката лисичка До кога е промоцията там?
До 25-ти март  Peace

Има и Тема на 4.95  Peace



Мерси, още днес ще мина  Hug
Виж целия пост
# 51
*DiDora*  Hug
Виж целия пост
# 52
Аз си взех миналата седмица Бинго за бяло. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 53
В Била от утре ще има Ариел 40 пранета за 13,69 лв.
Това къде го видя?
Виж целия пост
# 54
В Била от утре ще има Ариел 40 пранета за 13,69 лв.
Това къде го видя?
В брошурата го има  Peace
Виж целия пост
# 55
Гес, в Sano Advance има ли оптични избелители освен активния кислород,
Има.
Виж целия пост
# 56
Благодаря за темата   bouquet
Тази седмица Персил е на промоционална цена в Кауфланд, взех прах за цветно, че мегаперлите са ми на привършване.
Виж целия пост
# 57
В Била от утре ще има Ариел 40 пранета за 13,69 лв.
Това къде го видя?
В брошурата го има  Peace
Уфф, наречете ме кьорава, ама аз виждам само Ариел за 19,49  newsm78 Може ли да ми изпратите линка на ЛС
Виж целия пост
# 58
В Била от утре ще има Ариел 40 пранета за 13,69 лв.
Това къде го видя?
В брошурата го има  Peace
Уфф, наречете ме кьорава, ама аз виждам само Ариел за 19,49  newsm78 Може ли да ми изпратите линка на ЛС

В новата брошура е сигурно, но не я виждам качена е нета.
Виж целия пост
# 59
Да,няма я още брошурата в нета.Имам я само на хартия.Снимката е на Color&Style и не пише различни видове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия