Колонхелп - ползвал ли е някой?

  • 40 686
  • 43
# 15
Здравейте Simple Smile Аз съм нова във форума Simple Smile Имам същия въпрос - някой да е ползвал продукта и какво мислите за него? Много ми трябва нещо подобно, правих диетата на Дюкан и силно си навредих на бъбреците (по моя вина най-вероятно, не обвинявам диетата) и стомаха включително. Така като гледам пише, че е точно за това. И като гледам съдържанието ми се струва доста естествено, не мисля че ще ме раздразни допълнително. Ако не получа отзиви от Вас Simple Smile ...мисля все пак да го пробвам и ще ви държа в течение, де Simple Smile ...аз по аптеките не намирам друго подобно за червата, освен тези пробиотици, които по кабинетите предписват за щяло и нещяло, за да успеят да си вземат бонусите от фармацевтичните фирми в края на месеца....Надявам се ттова новота да ми свърши работа. МОля Ви ако някой знае нещо да пише Simple Smile
Виж целия пост
# 16
И аз имам подобен проблем, но на пазара има и други подобни продукти на по добра цена, при това са на пазара от много години.
Виж целия пост
# 17
Здравейте,реших да споделя моя кратък засега опит с Colonhelp. На 1 април си го купих от аптека в Пловдив и както пишеше на опаковката приех само една доза за целия ден с кисело мляко. На втория ден закусих с него и си взех за обяд в работата.Бях си смесила млякото с така наречените трици ,а на обяд отваряйки го забелязах,че сместа се е превърнала в набъбнало желе. Мевдувременно апетитът ми определено намалява. Приемайки го 20-30 минути преди ядене и изпивайки  две чаши вода след всеки прием ,когато дойде време за обяд мога да кажа че съм почти сита и се наяждам доста по-бързо. Междувременно  през целия ден не изпитвам чувство за глад.На 1 април бях 80,5 килограма днес се притеглих и съм 79 килограма. Надявам се и занапред резултатите да са задоволителни и да мога да споделя с вас Grinning
Виж целия пост
# 18
Здравейте, не мисля, че цената на продукта е адекватна! За кимион, магданоз, кориандър и риган, които са основните съставки на продукта, не бих дала толкова. Моя позната си го купи и изобщо не е доволна. Разбира се, когато мислиш, че ще ти помогне, така и ще стане!
Виж целия пост
# 19
От известно време постоянно ми се навира рекламата на този продукт във фейсбук. Честно казано намирам начина им на рекламиране за дразнещ. Имам предвид, че малко в повече го превъзнасят и едва ли не колко е чудодеен.
Влязох тук да видя дали има някакви отзиви за него. Аз засега мисля да се въздържа да го пробвам, не ми се харчат излишно пари.
Виж целия пост
# 20
Бухтичка аз съм на същото мнение.
Прекалена реклама, а парите не са малко...
Виж целия пост
# 21
Аз все пак реших да го пробвам и често да ви кажа съм много доволна Simple Smile Засега не съм отслабнала много - само 2 килограма, а го вземам вече вече 5та седмица. Забелязвам, че ходя редовно по голяма нужда, и някак си се чувствам и по-лека като че ли, в смисъл че не съм подута или подпухнала.  Другото, което ми харесва е, че не е химия, не съм под постоянен стрес че е си навредя на здравето. За мен това е много важно. Перди вземах Карбоблока, но ми правеше киселини и беше много неприятно общо взето. Та, това исках да кажа, на мен ми действат тези фибри и съм доволна. Пишете и вие, ако някой го е пробвал, да си разменим идеи за рецепти Simple Smile
Виж целия пост
# 22
Катя, а откъде научихте за продукта?
И имате ли мн кг за сваляне?
Виж целия пост
# 23
Ами научих от позната фармацевтка. С нея заедно му четохме съдържанието и гледахме в нейните учебници по ботаника за действието им Simple Smile Simple Smile общо взето всичко което го има вътре са стари и познати билки, просто те ги предлагат в една опаковка и удобна зза приемане форма. Но, няма значение, аз съм си много доволна. Започнах 76 кг...тази сутрин се претеглих и съм 73, искам да стигна поне до 68 до края на режима. Мисля, че е постижимо. Ще зазпочна и гимастика от тази седмица и е ви пиша за резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Ами научих от позната фармацевтка. С нея заедно му четохме съдържанието и гледахме в нейните учебници по ботаника за действието им Simple Smile Simple Smile общо взето всичко което го има вътре са стари и познати билки, просто те ги предлагат в една опаковка и удобна зза приемане форма. Но, няма значение, аз съм си много доволна. Започнах 76 кг...тази сутрин се претеглих и съм 73, искам да стигна поне до 68 до края на режима. Мисля, че е постижимо. Ще зазпочна и гимастика от тази седмица и е ви пиша за резултати Simple Smile

Катя,а на Вас подтиска ли Ви апетита  или действа само на перисталтиката?
Виж целия пост
# 25
Какво означава "режима" ? Има хран. режим с него или? Защото ако налага някакви ограничения, е нормално да се отслабне при повече кг.
Виж целия пост
# 26
естествено,че трябва режим някъкъв да се спазва.Не може да ядем пасти и да чакаме да слабеем, като пием билки. И аз си мечтая за вълшебна пръчка ама ЙОК
Виж целия пост
# 27
Понеже видях листовката, не се пази хранителен режим. Обаче около приема на добавката трябва да изпиеш около 500мл вода и ако я приемаш по3 пъти дневно - ето 1,5л вода за ден, че и повече стават, ако ожадняваш. Спокойно казвам, че с 2-2.5л вода на ден, ще ходите редовно до WC и без колонхелп и ще се чувствате по-добре, особено ако до преди това не сте приемали много вода. Казвам го и от личен опит. Peace
Виж целия пост
# 28
Здравейте,
знам че не е във връзка с темата, но ме интересува някой от Вас пробвал ли е Липозан или Thermacuts? Доста изчетох във форумите, но все още не съм сигурна. Ако имате някаква информация да я споделите. Благодаря
Виж целия пост
# 29
Днес го почнах,ще пиша какви са резултатите, моля споделяйте и Вие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия