Самотен баща

  • 10 201
  • 47
# 45
Ама ти голямо откритие направи!!!
Получаваш целувка по радиото.
Де тая тема... не съм я открила... няма да питам за помощи  Wink
Виж целия пост
# 46
Звярче, погледни по-нагоре, в същия подфорум - за привилегиите. Wink

Може и други да има, но тъй като не ме вълнуват помощите, не съм търсила.
Виж целия пост
# 47
За привилегиите... и ипотеките ... четете ЗЗД Laughing
Тоз народ тояга ли му трябва, що ли...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия