Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~116

  • 28 753
  • 740
# 60
И в нова темичка сме...

Мамче, безкрайни благодарности  за синята лазурна  обич......
Виж целия пост
# 61
ХАТИДЖЕ ШОКИРОВАЛА СМЕЛОСТЬЮ.

Вчера Хатидже Шендиль (Элиф из сериала "День, когда была написана моя судьба") и Бурак Сагъяшар (лекарь Педро из "Великолепного Века") была замечены в ТЦ "Zorlu".
 
Несмотря на то, что Хатидже была абсолютна без макияжа на лице, она не отказалась попозировать для журналистов.
того, как влюблённая пара сделала покупки, они поужинали вместе в одном из кафе.

Информация и перевод: Инесса Маликова






Голяма дискусия има при мамашите - Хубава ли е Хатидже без грим.....

Ами да  Peace Според мен е чудесна  Peace

Нека и Кютюка Бегюм да прояви подобна смелост...да се покаже без грим пред журналистите...да я заснемат и тогава да сравним двете.....

Много се извинявам, но патента за грима на Хатидже е мой.
По-миналата година, когато започнахме д Дила ханъм надълго и нашироко писах   за гримовете на артистките и специално, за грима на Хатидже. Писах , че е  подгласничка на  Мис Европа и  се е изучила как да се гримира - интересно, нетрапчиво, едва забележимо, много нежно и много дискретно.
Какви ли не суперлативи написах.

Така, че  рускините ряпа да ядат пред нас.
Ние сме на друга планета и пред тях и пред другите зрителки на турските сериали.

Много се извинявам, но това е истината.

Ние топлата вода сме открили преди 3 години.


Виж целия пост
# 62



Виж целия пост
# 63
Диди  Hug Сиси  Hug трябва да подкрепим Елиф и Кахраман в борбата им с вятърните вещици, опс грешка мелници  Peace

Нова снимка от 22 епизод



Кахраман, моля те чоджум, кажи че обичаш Елиф - истинската майка на твоя син  Praynig Praynig Praynig Praynig

Озета започна - приятно гледане  Hug
Виж целия пост
# 64
Момичета  Hug
Озета почна по-рано  Peace
 Желая ви приятно гледане и безпроблемен нет  Peace
Виж целия пост
# 65
Ели  Hug може би ще има повече реклами, затова започна по-рано....



Кахраман и Топрак...може би ще има скок във времето....
Виж целия пост
# 66
Здравейте! Hug

Благодаря за новата синя темичка! newsm51

Да видим какво са ни подготвили тази вечер в епизода на Съдбата... ooooh! Още повече ще забатачат историята и кога ще има лъч светлина не се знае... Rolling Eyes

Приятно гледане! Hug
Виж целия пост
# 67
В "Карадай" сценаристките понякога пишат в туитъра си някоя подсказка. Тук защо не правят това?
Виж целия пост
# 68
Приятно гледане на всички! Hug Hug Hug

И по-малко да се ядосваме! Joy

 Popcorn Popcorn Popcorn

Виж целия пост
# 69
Илда  Hug Галя  Hug Злати  Hug
Започна епизода  Peace Желая на всички да се въоръжим с търпение и да бъдем спокойни...Ще дойдат хубави дни за Елиф и Кахраман - а за Дафка - чак компа ми забива, когато се появи на екрана.... Grinning

Приятно гледане и безпроблемен нет  Hug
Виж целия пост
# 70
Може ли да стане Дафка и Ибрахим да се залюбят? Той май е чест гост при г-жа Невал.
Виж целия пост
# 71
Здравейте момичета... Hug
Дано след епизода да не сме всичките с високо кръвно.... ooooh!
Виж целия пост
# 72


Мамашите тук ще обсъждат епизода http://vk.com/ozcandnz?fixed=1

Може ли да стане Дафка и Ибрахим да се залюбят? Той май е чест гост при г-жа Невал.

Очаквам го  Peace
Виж целия пост
# 73
Започна   Peace

Гости  Hug дано
Виж целия пост
# 74
Керем

ВСЕ СДЕЛАЮ РАДИ ТЕБЯ СЛОВО ДАЮ

НИ ТЕБЕ НИ РЕБЕНКУ НИКТО НИЧЕГО НЕ СДЕЛАЕТ

Ти ще бъдеш много красива булка....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия