Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~116

  • 28 753
  • 740
# 690
Ани, инженер съм по образование, но по стечение на обстоятелствата се занимавам и със счетоводните неща... Четох мамашите малко и се посмях като теб- те си предизвикват коментариите  публикувайки определени снимки като тази например
Как же ты так посмела
Стать мне как воздух нужной? 😍

той, с кем безумно счастлив❤

 newsm10 Ето я и снимката...



А аз се забавлявах нощес с коментарите под тези снимки....


Ты тот, с кем нас когда-то будет трое.

тук
Виж целия пост
# 691
Ани, инженер съм по образование, но по стечение на обстоятелствата се занимавам и със счетоводните неща... Четох мамашите малко и се посмях като теб- те си предизвикват коментариите  публикувайки определени снимки като тази например
Как же ты так посмела
Стать мне как воздух нужной? 😍

той, с кем безумно счастлив❤

 newsm10 Ето я и снимката...





А аз се забавлявах нощес с коментарите под тези снимки....


Ты тот, с кем нас когда-то будет трое.

тук


Да тази е- нещо не ми се получи с копирането на снимката... newsm12 newsm12 newsm12
Виж целия пост
# 692
Добро късно утро! Laughing Hug

Ани,Кралице, благодаря за коментарите ви от снощи за Парчетата! Hug Hug

Цвети HugАни HugЕли HugДиде HugДеси Hug

В първата статия пише за разправията в конака(дома),за арестуването на Максут и за яхтата(текне е лодка или яхта)!Нещо има и за Назлъ! Peace Във втората е почти същото! Peace

Ето и рейтинга!Покачил се е от миналата седмица! Peace

http://www.ranini.tv/reyting

TOTAL
 1 PARAMPARCA STAR TV 20:41 23:36 10.12 23.38
2 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:32 00:17 8.44 20.29
3 KARADAYI ATV 20:42 23:25 7.03 16.02


AB
 1 PARAMPARCA STAR TV 20:41 23:36 9.19 21.26
2 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:32 00:17 8.85 21.38
3 KARADAYI ATV 20:42 23:25 7.05 16.09


20+ABC1
 1 PARAMPARCA STAR TV 20:41 23:36 10.67 23.56
2 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:32 00:17 9.09 20.80
3 KARADAYI ATV 20:42 23:25 7.48 16.36


Приятен ден ви желая! Hug Hug Hug




Виж целия пост
# 693
Добро утро момичета
рейтинга се увеличава, но моят интерес намалява
прочетох ви и разбирам ,че пак нищо интересно
посоката в която вървят , интриги ,въртене на децата,
инат на всички да осъзнаят грешките си
най-вече тези двете Дилара и Джанан , не мога да повярвам учени ,зрели ,богати жени на нивото на Кериман в постъпките си да се докопат до своята лична победа , не благодаря това не ми се гледа.
Виж целия пост
# 694
Момичета има изненада 3 фрагман на Съдбата : http://www.startv.com.tr/dizi/kaderimin-yazildigi-gun/foto-galeri/sayfa/1

и нови снимки
   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 695
Момичета има изненада 3 фрагман на Съдбата : http://www.startv.com.tr/dizi/kaderimin-yazildigi-gun/foto-galeri/sayfa/1

и нови снимки
   Hug Hug Hug
Супер Ках ще отиде на откриването на Кухнята на Елиф и там ще стане заварката май с целувката .
Ама няма никой Йорукханов там та може и да не е откриването , а просто една нормална вечер с клиенти и Ел на работа.
Виж целия пост
# 696
Но все още е с пръстена. В Турция уж водещ е мъжа, а тук като опровержение- еманципацията. Командите на Къймет бяха слушани.
Виж целия пост
# 697
 Не мога да повярвам , че тая седмица ни пуснаха 3 фрагмана  Thinking явно всички възлагат големи надежди за рейтинга със сдобряването на Елиф и Кахраман  Peace
Дойде време и за нас да отдъхнем  Peace
Виж целия пост
# 698
Злати благодаря за рейтинга и разясненията относно публикациите  Hug

Ролите на двете дъщери на Якуп са много ограничени като екранно време и значимост на образите - особено на малката дъщеря, която ми е като капризна малка богаташка.....А ролята на мрънкалото е по-съществена......Да видим довечера как и кога Назлъ ще проведе разговора с Кахраман...В озета пише, че Назлъ не искала сестра й да е нещастна....Но на мен повече ми се струва, че Назлъ ще го направи от личен интерес...

Нерви  Hug не се води по нашите коментари. Може би ти ще видиш нещо различно. Вече съм споделяла, че аз малко се разочаровах от най-рейтинговия сериал.....Явно, че очакванията ми са били много по, по, най....и затова се получава леко разочарование. Но сигурно не съм права, след като толкова народ гледа сериала и го харесва. Рейтинга го показва, ако не е манипулиран разбира се....
Това което съм писала като факти от епизода е взаимствано от мамашите, не е мое мнение. Но може нещо да не съм разбрала правилно.....
Относно Дилара и Джандан - все още не са ме ядосали. Образите деградират, но за Дилара е относително нормално, като се има предвид, че тя отмъщава.....За Джандан - мисля, че адвокатите не само в сериалите, а и в реала винаги служат на клиентите - за тях е въпрос на престиж да победят противниковата страна. Още повече, че двамата адвокати са бивши съпрузи. Евентуалната победа на Дилара, би било победа на Джандан над бившия си съпруг....

Виж целия пост
# 699
Размазах се като бутер на препечена филия.... Hug Hug Hug Hug И нашата хубавица още с пръстена на Керем  newsm09 smile3506







Диди благодаря за фрагмана  Hug

Нерви  Hug Ели  Hug Галя  Hug за коментарите  Peace
Виж целия пост
# 700
Добър ден момичета  bouquet
Днес деня ми е слънчев,въпреки облачното време лъча светлина в Съдбата ми оправя настроението Wink
Серията ще бъде интересна усещам ,че както в началните епизоди ще я гледам на турски,на руски и на български Laughing
Прекрасен ден на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 701
Сценариста сигурно ще опере пешкира, ако  сериала не си върне рейтинга....З фрагмана, допълнителни снимки....от 17, снимките вече са 44.... #Crazy #Crazy #Crazy Но дали ще си върнат загубените позиции ще видим.
Няма да слагам всички снимки - можете да ги видите ТУК







Виж целия пост
# 702
Нати и аз съм като теб  Peace









Елиф да ги приказва на Султан, че Кахраман вече не я интересува...





Виж целия пост
# 703

Нерви  Hug не се води по нашите коментари. Може би ти ще видиш нещо различно. Вече съм споделяла, че аз малко се разочаровах от най-рейтинговия сериал.....Явно, че очакванията ми са били много по, по, най....и затова се получава леко разочарование. Но сигурно не съм права, след като толкова народ гледа сериала и го харесва. Рейтинга го показва, ако не е манипулиран разбира се....
Това което съм писала като факти от епизода е взаимствано от мамашите, не е мое мнение. Но може нещо да не съм разбрала правилно.....
Относно Дилара и Джандан - все още не са ме ядосали. Образите деградират, но за Дилара е относително нормално, като се има предвид, че тя отмъщава.....За Джандан - мисля, че адвокатите не само в сериалите, а и в реала винаги служат на клиентите - за тях е въпрос на престиж да победят противниковата страна. Още повече, че двамата адвокати са бивши съпрузи. Евентуалната победа на Дилара, би било победа на Джандан над бившия си съпруг....


Ани моето мнение вече взе да се припокрива с твоето за парчетата
относно Джандан , тя не е само адвокатката защитаваща интересите на клиентката, а си точно една интригантка , коята се рови къде ли не и подкукоросва Дилара в действията си без даже да провери за какво става въпрос ,
със снимката и братовчед и постъпи адски непрофесионално , а махленско
със подкупването на адвоката на Гюлсерен пак постъпи много гадно,грозно и непрофесионално.
Виж целия пост
# 704
Нерви

Цитат
Ани моето мнение вече взе да се припокрива с твоето за парчетата

Това би трябвало да ме радва, но не е така.....За мен това ще бъдат загубени два сезона като фенка на Еркан. Ето ти в момента на излъчването разказваше какво се случва, мамашите превеждат епизодите преди излъчването на следващия. Това е повече от достатъчно. Но я няма тръпката. Няма го нетърпението да чакам следващия епизод, да мисля цяла седмица какво ще се случи...Знам как съм се чувствала когато съм гледала Дила ханъм. Правила съм снимки на цели епизоди, колажи....Сега нямам такива желания. Това не е моя филм  за съжаление... ooooh! ooooh! ooooh!ooooh!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия