Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 68

  • 37 115
  • 736
# 195
Дойде Фея и ни разшути на бързо  Joy
Но все пак мисля че е добре да обсъждаме и това , по - мотивиращо е .
Виж целия пост
# 196
Аз съм, че как иначе.  Mr. Green Аз вече досадях, на всички снимки на планина съм с един и същи сив клин, ама аз съм си така - като ми хареса някоя дреха за спорт и не пускам. Голямо беснеене в сняг, но май тази съб/нед ще е лошо времето.  Rolling Eyes

Днес не съм тренирала, но пък утре ще сме с ММ в залата.  Heart Eyes  Да го видя какви ще ги свърши.

Мерките и според мен са свръх индивидуални и не показват много, но пък е забавно човек да се помери, а Любче, ти както все се описваш, съм 100% сигурна, че като качиш снимка ще има да ахкаме и да ти се радваме!   bouquet

Все ми се струва, че храната ми е много като за човек, който иска да чисти корем.  Thinking
Закуска - препечена филийка пълнозърнест хляб с кашкавал + кафе с малко кафява захар;
Обяд - моцарела, чери доматчета, 1/2 краставица, парченце пилешка пържола;
Снак - около 100 гр. бадеми и ягоди;
Вечеря - чери доматчета, 3 резена пилешко филе, моцарела

Хич ме няма със смятането на калории, ама не е добре положението май.  newsm78
Виж целия пост
# 197
Фея, благодаря!  Hug

Върнах се от размазващ бокс, не можех да си кажа името, а децата ме налазиха да си играя с тях. Душата ми излезе от зверско кардио. Сега пия чай и се опитвам да се нормализирам.
Изядох 3 варени картофа без сол- опит някакъв за въглехидратна ротация. Да видим.
Виж целия пост
# 198
Изчаках и аз да минат мерките и теглилките, че от толкова цифри нищо не запомних какво имах да казвам. Само ми се върти, че стремежът е към 50 кг и нещо за 50 см бедро. Crazy Споделям мнението на Фея и Дилянка.

А и имам чувството, че оня ден се водеше разговор, започнат от Фрея, как всъщност въглехидратите не са лоши и всеки си похапва уж каквото му е вкусно и в достатъчни количества, и бам на следващия ден чета за менюта с доматЧЕТА и салатки и по две яйчица и се оказва, че е прекалено много. newsm78 Май Люба наистина трябва да започне да замерва наред с хлябове.

Дези, добре завърнала се!

Симпа, ти пак вкара думата гранола в играта. Wink

Днес ще правя нещо на Джилиан, за да контрирам мускулната треска на задно бедро, пак от нея. Но първо ще поспя.

А къде е ТиЛи?
Виж целия пост
# 199
Гугъл, за мен храната ти е малко. Peace
Виж целия пост
# 200
Отчитам вечерна тренировка с W10 за последен път плюс моделската. Да пита пак - тази моделска по един кръг ли я правите или? Laughing
Виж целия пост
# 201
Бобче, с тия 100 г ядки.. Зависи колко й е моцарелата, кашкавала... дай грамаж Grinning според мен ги е докарала до 1100-1200. Може би.

Егати как ни сецнахте меренето на.... да. Ми само мъжете ли пък  Joy

Непокорна, не ти ли стигна? Ако се направи, както трябва, няма да повторите  #Crazy
Виж целия пост
# 202
Абе, стига ми, не се оплаквам! Mr. Green Ама да си сверя часовника! Joy
Виж целия пост
# 203
Ден 29, 90ДП, ниво 2
Бях забравила колко са готини 10/10 тренировките  Crazy Някои от упражненията вече правя от ниво 3, но все още не всички.

Вчера ми донесоха пухкав козунак  Twisted Evil не му устоях. Вчера добре, но днес се носи друг козунак, че и с мармалад и стафиди както го обичам. И аз пак не устоях, донатъпках се преди малко, корема ми ще гръмне... Поне да го бях организирала - днес ще се тъпча, отбелязано! Такива случайни изкушения най ме дразнят.

Имам дни, в които нищо не ми се яде, обикновено веднага след започване на МЦ. Мога да изкарам два, три дни с минимално количество храна. Но имам и такива, съответно преди МЦ, в които мога да изям света и пак съм гладна. Не знам дали е самовнушение, по-скоро навик, организма е привикнал на интервалите от време и си очаква голямото тъпкане, следвано от разпускане.

Да се гонят определени мерки и килограми е странно. Дори с цел отслабване. Как ще разбереш с -10кг примерно как ще изглеждаш? Това е толкова нелепо... А и мускули и мазнини, всеки в тази тема вярвам е наясно, че се различават много. Мускулите са много по-тежки. Тренираш редовно, храниш се качествено и осъзнато, живееш си живота и се гледаш в огледалото. Лека полека постигаш желаната визия. Бас ловя, че хората, които са започнали да се харесват в огледалото, са забравили и за кантари и за шивашки метъри. Цаката му е търпение и постоянство.
Виж целия пост
# 204
Интересни теми сте подхванали, но честно казано съм много изморена и само се отчитам и бягам към леглото
За днес - видеото от седмица 3 от Рипт ин 30 на Джилиан + йогата на Лесли ден 2 (повече ми допадна от  ден 1)

Дези радвам се, че си отново тук  Hug
Виж целия пост
# 205
Оу, тамън навреме си ида като обсъждате въглехидратите и ... след филия с мармалад  Mr. Green 

Спининг за днес  Peace
Виж целия пост
# 206
Бобче, с тия 100 г ядки.. Зависи колко й е моцарелата, кашкавала... дай грамаж Grinning според мен ги е докарала до 1100-1200. Може би.

Егати как ни сецнахте меренето на.... да. Ми само мъжете ли пък  Joy

Непокорна, не ти ли стигна? Ако се направи, както трябва, няма да повторите  #Crazy

Мери, ами с тренировките, които прави, плЮс това, 4е е младо активно моми4е- много са малко 1200 кал.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 207
Привет на всички!
За пръв път пиша, но ви следя от началото на годината- огромна мотивация сте и намирам много полезна информация при вас.  Blush
Сега малко инфо за мен: на почти 30 години съм, имам син на почти 10. Години, не месеца  Mr. Green Никога нищо не съм тренирала, като изключим последната половин година, когато ходех на плуване веднъж седмично, но прекратих поради липса на време. От януари месец започнах с тренировки вкъщи, по половин час + половин час на кростренажор. Това е резултатът от почти 3 месеца всекидневни тренировки и (почти) здравословно хранене  Blush Продължавам докато не харесам това, което виждам в огледалото. За справка: висока съм 165, стартирах от завидните 78,8 кг, към момента съм 64. Общо съм свалила 12 см от бюста, 11 см от талията, 9 от ханша, по 6 от всяко бедро и по 3 от ръцете и прасците. Няма да казвам какви са ми мерките в момента за да не предизвикам пристъпи на истеричен смях, имам още доста за махане, но и това, което постигнах досега не е малко  Mr. Green Краят на юни ще бъда кума и се надявам да изглеждам прилично  Flutter
Скрит текст:
Хубава и спокойна вечер  и до скоро писане  Hug
Виж целия пост
# 208
Добре дошла,two_and_a_half, браво за мотивацията и успеха!
Виж целия пост
# 209
Браво two and a half, много мотивиращи снимки! Разликата е огромна, изглеждаш страхотно, не се отказвай  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия