добре си се прекръстила!Успех днес на пробиването на ушенцата!


То накрая никой няма да остане там. 
Честито столче, много е хубаво!
Чиполино са ми слабост на мен. 


Влюбена съм в моето Чиполино Пуки и не го заменям за нищо на света.

Ние излязохме преди обед, че го дават дъждовно след това и ето, вече се заоблачава.


Лятото и мен ме гледаха на криво разни лелки и бабета, докато кърмех Деа по градинките и пейките, хем с шал, уж по - дискретно.



ама си трайка,то бяха 3см де 
по 40 мин имаме закуски

благодаря Лаленце 
Имах предвид или, или. Преди време показаха кухнята в ресторанта на Шеф Манчев. Там нямаше фризер и държаха месото, а и не само, вакумирано в една хладилна стая. Другия вариант е в буркани. Едно време студентите в общежитията си носеха така провизии. 
Както и да е - дано да е удобна на Гери.
Оня ден се качваме в метрото, давам и билета да го подържи, след 20 секунди гледам- изяла го и то откъм баркода....Интересно дали ще мине за пред контрольори : дупчих, ама малката го изяде.... 
.
Но пък дано ви е на късмет и наистина Гери да я хареса.
Препоръчани теми