







.

страхотни мерки има мъж 





Да е жива и здрава! Разбира се няма да стане веднага, но друго е да знаеш предстои.
Толкова за яденето.
И дали ще има как да се вземе материал за изследване. Абе не знам какво да мисля. Много сме притеснени всички, най-вече защото прибързахме и защото педиатърката на мен ми каза едно, а на свекървата - друго. Минава ми през главата, че може и свекървата да я е накарала да ни го каже това (те са много близки и върли противнички на отглеждането на бебе, заедно с котка). Но нека се изяснят нещата и тогава ще търся откъде е тръгнало всичко и кой е виновен. Милата ми Таби (така се казва котката) утре има рожден ден и става на 2, а няма да е при нас.
Хубавото е, че вече съвсем е свикнала на село и се разбира добре с другите котки. Нека е щастлива, след като ние не можахме да я направим такава и й причинихме това... 
Та вече снимам.

Горкото детенце! Аз ако бях на твое място, щях да съм пукнала досега... Дано да е минало вече всичко. И в крайна сметка от какво беше това, разбра ли се?
Но само ще мечтая.
Дано никога повече не се случва!!!

Скоро да се похвалиш, че се нанасяте във вашия дом. 


Голям зор ви казвам. Чувствам се като след 2 месеца каторга.... ММ милия уж ваканция, милейди се скъсА да реве...как не пренощува пред входната врата не знам.....
Как да е
Първи зъб на 9м и 20 дена
. Как не си полудяла не зная. 
.Препоръчани теми