



започнах сериозно да подготвям и аз,че както има време,така и ден след ден си минават.Фотографа уреден,само за църквата искам,украсата се двуомях,ама сама ще си я подготвя.Семпло,изчистено понеже ще е +кръщене.Та едни букви birth day ,другото едноцветно.Искам бял тоалет на младежа след церемонията,а не намираммм.За момиченца що красоти има....Нашия пак се буди в 6ч,почнах гранулките за зъбарите,лекооо подобрение само.Събуду се,бай,лек ден.
След 2-3 години и аз мисля да е само деца и придружители, пък какво ще стане реално - ще видим.
Ще има готов надпис Happy birthday!, подходящи салфетки, балони и толкоз - за момента това стига - като започне да разбира и той от РД си - ще се старая повече, сега не виждам смисъл. По-скоро искам основната част от деня да си я изкараме двамата заедно, пък другите да се оправят с масите 

Най-малкото като се сетя, че трябва да намаля количеството вода, което пия и не се виждам. За малчо да не говорим - той е като пристрастен, особено вечер - а и сутрин, явно компенсира отсъствието ми през деня... Пробвах само с гушкане и отделяне на внимание, но не става за сега. Днес така ме захапа от кеф като се прибрах от работа, че чак ми раздели една бенка на ръката на две - потече кръв и се чудя да ходя ли на лекар, трябва ли да се притеснявам?!? Леко ме боли като пипна мястото да си кажа честно и малко ме е шубе... 
, каквато и да е била тортата, нетна или не, сигурна съм, че сте си хапнали сладко сладко. Как лети само времето - мигнеш, на една годинка станали, мигнеш още веднъж, в първи клас, и още веднъж - абитуриенти (от опит говоря
).
.
, по килима не може да се плъзга така. Качваме я на врата навън, голям кеф (е, оставаш малко без врат), днес я пробвах на конче, лазейки по пода.
newsm3


Моят татко също има рожден ден.
Черпя ви виртуално:Препоръчани теми