ИМАМ СИ РОКЛЯ
, не че всичко мина по мед и масло, но важен е крайния резултат, имам си най красивата рокля
Да спомен и аз за бала си преди 11 год ( кога минаха толкова - леле ) За ужас на мама, две седмици преди бала още нямах тоалет, тогава имах други важни неща като кандидат-студентски изпити. 10 дни преди бала си харесах плат, за 5-6 дни едно момиче ми уши едно симпатично сетче с панталон и бюстие и така, смея да се похваля, че за разлика от момичетата в класа ни се забавлявах истински и танцувах много, докато те вадеха обръчи и късаха скъпарските си рокли. Не съжалявам, беше страхотно , а и ме приеха да уча точно каквото и където исках
. Два дни не съм се появявала, а ми се струва цяла вечност. 
и понеже искам да ви обърна внимание на всичките, ще видя дали ще успея.
СТЕФИ, грабвай количката и на разходка с малечко. ЛУННО ЦВЕТЕ, ти пък стягай тоалета и празнувай с младежите. 
Обещавам ти най - подробно да разкажа за абитуриентският бал, но утре. 
Как е твоя юнак?

Желая ви щастие и рози и нови пози
. Това ще го пожелая на наборките от КГБ-то 

Това с ретинирания мъдрец е кофти. Надявам се, че колегата няма намерение да лекува кореново този зъб, а е сложил Арсен, за да не те боли. Ще трябва да го извади. В Плевен имам познат колега хирург. Ако имаш нужда от помощ викай SOS. Настройвай се психически за вадене. Пиши как се развиват " бойните действия". Късмет




Ще бъдеш най-красивата булка!



Препоръчани теми