Надявам се да ти бъде приятно с нас. Споделяй и питай на воля, кой каквото знае - помага. 

За Созопол да кажа тази година сме там , преди 2 год пак бяхме там , храненето е на блок маса, храната като навсякъде където съм била по морските бази. Стаите са с хладилник и климатик. Затворено е мястото, близо до плажа , 2 басейна малък и голям. За мен е мн приятно местенце, близо до всичко. Ако мога да помогна с нещо друго- тук съм
Вили добре дошла, при нас
Поздравления за тези които вече имат карти, а тези които днес не са успели и утре е ден. Миналата година, един колега беше зает и след 2 дни отиде и си взе по-хубава карта от тези които бяха спали пред военния клуб. Хората вземат, после се прибират, оказва се, че не могат да ползват определената карта по една или друга причина и ги сменят, така че никой да не се отказва:) Успех


За Созопол да кажа тази година сме там , преди 2 год пак бяхме там , храненето е на блок маса, храната като навсякъде където съм била по морските бази. Стаите са с хладилник и климатик. Затворено е мястото, близо до плажа , 2 басейна малък и голям. За мен е мн приятно местенце, близо до всичко. Ако мога да помогна с нещо друго- тук съм
Вили добре дошла, при нас
Поздравления за тези които вече имат карти, а тези които днес не са успели и утре е ден. Миналата година, един колега беше зает и след 2 дни отиде и си взе по-хубава карта от тези които бяха спали пред военния клуб. Хората вземат, после се прибират, оказва се, че не могат да ползват определената карта по една или друга причина и ги сменят, така че никой да не се отказва:) Успех 
с най-хубавата база. Рибарица също е много добре - има къде да се обикаля и чудесна природа. Препоръчани теми