Намаления лято 2015

  • 149 451
  • 758
# 210
Поръчките от Get7 могат да се вземат след заявка от един магазин за домашни потреби в РУМ-а в Младост 2.
Ние поръчваме Лего и от http://www.bohobby.com/ . Имат магазин на пазара в Младост 1.
Виж целия пост
# 211
LEGO поръчвам от http://get7.eu/. Цените са много конкурентни, понякога са по-ниски от цената след намаление по магазините. Когато станеш редовен клиент, ти дават и допълнителна отстъпка. За Южни райони доставката е безплатна.

http://get7.eu/product.php?ProductID=1410 - това от хипо го взехме за 100; тук е 180.
Виж целия пост
# 212
LEGO поръчвам от http://get7.eu/. Цените са много конкурентни, понякога са по-ниски от цената след намаление по магазините. Когато станеш редовен клиент, ти дават и допълнителна отстъпка. За Южни райони доставката е безплатна.

http://get7.eu/product.php?ProductID=1410 - това от хипо го взехме за 100; тук е 180.
Може да сте улучили някое намаление. Стандартно (и в момента сравних някои артикули на Лего Френдс) в сайта са по-евтини, а там също правят намаления.
Виж целия пост
# 213
Вчера купихме това http://get7.eu/product.php?ProductID=2275 от Хиполенд за 43 лв. Тук е 40 лв. Явно зависи от модела дали цената ще е по- добра.  Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Да, много зависи от момента, от модела и т.н. от къде точно ще излезе най-изгодно. Аз за това и нагоре питах кое точно лего търси... ако търси ест конкретен модел изобщо.
Виж целия пост
# 215
-20 на велосипеди в Хиполенд

Проверявайте цените преди да купувате от Хиполенд. Аз така се излъгах, уж намалено от 190 на 110, а се оказа китайско, косто струва о/о 100. Най-лошото е, че не става и за каране.
Виж целия пост
# 216
на витрината в комсет в софия ринг мол имаше залепено листче, на което пишеше, че има намаление на лего или определени модели лего...., но не съм влизала и не знам точно какво е намалението
Виж целия пост
# 217
Пише до 31 май, не знам  дали е актуално за тази година всъщност, просто ми изкочи докато гледах за намаления в комсед
https://www.vivacom.bg/bg/vivaclub/oferti/partniorski-oferti/zar … v-magazini-komsed
Виж целия пост
# 218
Благодаря на всички за легото  bouquet
Виж целия пост
# 219
Някой спомня ли си кога са намаленията на колекция пролет-лято в Bata? Simple Smile
Ако може да се предполага, на зимните обувки и ботуши имаше около Коледа. Няма да е лошо,а ако за пролетните има тези дни.
Ами да се надяваме, че скоро ще има Simple Smile. Ще съм благодарна, ако някой има път натам тези дни, да каже дали има намаление на пролетно-лятната колекция  bouquet
Виж целия пост
# 220
Някой ако види стабилно намалени суитчъри за деца някъде ще съм благодарна да пише, изобщо нещо  такова - не много дебело, дълъг ръкав...(не чак тениска с дълъг ръкав) независимо дали  блузка, суитчър , тънък памучен пуловер... нещо което да намята сутрин/вечер в пролетно/летни дни върху тениската.

Изобщо кога се очакват да почнат някакви частични поне сезонни намаления.
Виж целия пост
# 221
В HM има намалени неща, но не знам дали има това, което търсиш
Виж целия пост
# 222
Там има намалени някакви единични неща и бройки и общо взето нищо, което да ми грабне вниманието, общо взето вчера минах на един доста основен пазар, но ще има да се докупува   това-онова, което ще мога да чакам вече по намаления... че това дете НИЩО не му ставаше тази година Simple Smile Направо ме разби Simple Smile
(забравих да пиша, че по принцип ме интересува 146 като размер, т.е.  бебешорските секции вече не важат)....

А OVS в ситито някой идея какво го правят, ще го затварят ли... последните 2 седмица като мина все е някаква разпродажба, не зареждат, момчешки неща...общо взето няма... като гледам са в някакъв момент на доизчерпване на количествата?
Виж целия пост
# 223
Някой ако види стабилно намалени суитчъри за деца някъде ще съм благодарна да пише, изобщо нещо  такова - не много дебело, дълъг ръкав...(не чак тениска с дълъг ръкав) независимо дали  блузка, суитчър , тънък памучен пуловер... нещо което да намята сутрин/вечер в пролетно/летни дни върху тениската.

Изобщо кога се очакват да почнат някакви частични поне сезонни намаления.
Мисля, че в wikiki има също...
Виж целия пост
# 224

Изобщо кога се очакват да почнат някакви частични поне сезонни намаления.

Benetton започват намаленията си около средата на юни.Zara започват след средата на юни.Това са ми спомени от предните години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия