Цветна пролет тук настава, АВГУСТовско бебе все по-голямо става! (7)

  • 40 733
  • 742
# 390
Благодаря ви момичета!  Hug
Diana88 дано не си се контузила сериозно! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 391
Здравейте момичета! Не пиша, защото няма кой знае какво за казване от моя страна, освен че бебка е много, много активна. Не признава денем, не признава нощем- рита, бута, шава, в ребрата, в хълбока, по- ниско в корема.
краставичка, всичко ще е наред, колкото и плашещо да ти се вижда  Hug
Поздравления на всички за хубавите прегледи, които минавате! Мисля да насроча моя за следващата седмица, че да ми минат от главата първо ангажиментите, които ми се очертават.
Добре дошли и от мен на новите мами!   bouquet
Момичета, количките на които сте се спрели изглеждат прекрасно!  Sunglasses
Янче, честито дипломиране! Hug  bouquet
Nedialka_81, бързо възстановяване, че в това време вируси много лесно се хващат! на мен ми остана само хремата, надявам се скоро да ме остави Laughing
diana.88, много лошо, бързо оздравяване и на теб Simple Smile Искам да те питам, тъй като и на мен ми предстои с ММ да подпишем юли месец, какви точно изследвания и документи трябва да подготвим, за да не ни размотават напред и назад по институциите?

Хубава и спокойна вечер ви пожелаваме, момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 392
Благодаря ви момичета!
Наде,бързо да оздравяваш.
И аз онзи ден паднах в кухнята по дупе,хлъзнах се.Не бях падала с години,но с бебка сме добре.
Виж целия пост
# 393
Диана и Наде, оправяйте се бързо  Hug

Голям страх ми е и на мен да не падна, в събота се спънах на стълбите минавайки един подлез и доста се стреснах.

И аз съм в чуденка за това къде да раждам, ще ходя на отворени врати. Mila_33 , потекоха ми сълзи от вълнение като ти прочетох разказа за първата среща с бебчето.  newsm32
Виж целия пост
# 394
Ваня В, ние отидохме в частна клиникика и казахме,че сме за тест за брак,те знаят какво да правят. Излиза с около 10-20 лв по-скъпо,но не ходиш на 100 места,а иначе минаваш през 2-3 поликлиники и накрая при джипито-голямо разкарване. И да знаеш, че теста е валиден 1 месец.
аН~, къде ще ходиш на отворени врати? В петък знам,че има в Окръжна болница.
Виж целия пост
# 395
Привет!   bouquet
Бубс 69 и Куини къде се губите? Wink
Hug Hug Hug
Тук съм, тук съм, но все не стига пусто време да ви изчета, камо ли да пиша. Бяхме на гости на нашите с брат ми и снахата, че баща ми беше рожденник на 16-ти, на другия ден трябваше да ходим на разходка до Пловдив, но се отказах заради жегата и дългият път. Брат ми и снаха ми заминаха, а аз с малкия и с нашите отидох до Дупница в парк Рила - много беше приятно, може би защото беше делничен ден и беше спокойно. Малкия се наигра хубаво. Откакто сме се прибрали сме все навън, а като сме вкъщи подхванахме инициатива да стои малкия без памперс, за да се научи да си казва, когато му се пишка - засега крайно безуспешно  Confused Поне другото си го върши в гърнето отдавна  Heart Eyes
Сега, да се обърна към който съм запомнила... Ще ме извинявате ако ви е твърде отдавна поста, по който коментирам  Laughing
МечтичкаД, има много време до края, бебчо може още да се върти и да си сменя положението, не се настройвай от сега!  Peace
gazella53, от Петрич ли си или ТМ е от там? Този край ми е слабост! За покупките - добре сте се разбрали - като държи свекървата да пазарува, поне да го избереш ти Simple Smile Рецептата за киселини не е от мен, за съжаление, но се радвам, че си намерила лек!  Hug    bouquet
*Ani_J*, голяма драма ми беше на релаксацията след йога-упражненията, когато ходех с първата бременност. Тъкмо се отпускам и усещам как започвам да сънувам и се стряскам с мисълта, че ми предстои близо час пътуване, докато се прибера вкъщи.  Tired Това ме демотивира да ходя Sad
Queen E, отзиви от ФМ? Нещо се губиш? Дано всичко е наред!  Praynig  Hug
Ив*, честит взет изпит!  newsm18
miss_devil23, sashassb, добре ни дошли! Лека бременност!   bouquet    bouquet
краставичка, успех, дано всичко е наред с бебче!  Hug
Nedialka_81, успех с кръвното и бързо оздравяване! Да не би да имаш някакви пролетни алергии? Мен ме удари за една нощ, буквално, точно на Великден, хрема с кашлица, но правих активни промивки на носа и слава Богу вече се разминах или поне засега, но всичко съвпадна с цъфването на дръвчетата, така става всяка пролет  Cry Сега чакам кулминацията с мъхчетата от тополите...  newsm45
Yana Pencheva, честито! Много професионални успехи!   bouquet
diana.88, много кофти си паднала! Да се оправяш бързо Sad  Hug
Браво на всички за хубавите новини от прегледите! Честити потвърдени или сменени щъркелчета!
Сега по другите теми, които видях, че обсъждате...
Проходилка получихме за подарък, когато Никола беше на 8м, слагах го по мъничко в нея, не бих казала, че беше особено впечатлен. Скоро след това пропълзя и проходилката се превърна в катерушка. Проходи обаче 3 дни, след като му подариха уолкър - мисля, че е далеч по-полезна вещ. Иначе категорично съм ЗА прохождане бос! Шезлонгът и на мен ми беше много полезен, такъв с вибрация е, даже до ден днешен много се забавлява малкия на него, та или ще ползваме същия или ще купуваме същия, ако баткото не си го даде. Активна гимнастика нямаме, така и не успя никой да ме убеди, че това ще ми е полезно. Имаме бънджи, за сметка на това (от тези, които се закачат на касата на вратата). Е, поне успявах да мина с прахосмукачка веднъж на няколко дни, докато си подскача в него.   animal085
За захранването - започнах го в шезлонга на по-изправено гръбче малко преди да навърши 6 месеца. Като започна да хапва по повече от 2-3 лъжички, започнах да го слагам в стол за хранене. После успявах и да си изгладя, измия съдове, докато е "вързан" на стола.  Simple Smile
За подстригването - преди един-два месеца сънувах, че съм на фризьор и се подстригвам и се чувствах много виновна. Не съм суеверна по принцип, но разсъждавам така - "С Никола не се подстригах нито веднъж през бременността, сега не трябва да е  по-различно за сестра му." И докато се чудя, то времето си мина. Макар че онзи ден ММ ме подхвана, че ще ми стигне косата до кръста вече.  Whistling
За раждането, както съм казвала и преди - ще раждам в частна болница Вита в София живот и здраве, защото моята АГ изражда там, а аз без нея не отивам никъде! Иначе ако трябва да съм честна не ме впечатли с нищо обстановката и персонала там, може би само това, че бях в самостоятелна стая беше плюс, но делях банята със съседната стая (знам, че звучи капризно, на фона на обща баня и тоалетна за цял етаж, каквито сте описали, но като плащам 1,500лв, мисля че не е толкова капризно) и куп други негативи, но добре, че всичко се забравя с появата на бебчо. wave, не помня дали си споделяла, при кого си раждала във Вита?
Е, това е от мен.. Надявам се да не ви изпускам толкова много от тук нататък. Сега имам да простирам и после ще търся Сънчо ..  newsm46
Лека нощ!   bouquet
П.С. Днес влизам в 6-ти месец... Как си тече времето  Party
Виж целия пост
# 396
Здравейте и от мен! Чета ви редовно и се радвам за добри резултати от изследвания, за взети изпити-честито Yana! Стискам палци на краставичка, а на болните пожелавам бързо да оздравеят и се пазете от падане-много е неприятно! Аз съм на ЖК чак на 13-ти, а до тогава ми се струва много далеч Simple Smile
От кога започваме да ходим по 2- пъти в месеца? Тоновете са последния месец-нали така беше?
В София определено студа царува, но др седмица ще е над 20 градуса Wink
Бубс ту къде си ходила на йога? Ако някой има желание да идва с мен да ми пиши-аз ходя до Южния парк-вторник и петък е за бременни Simple Smile
Приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 397
Добро утро момичета!

Не съм писала от много време, но беше натоварено. Бъдещия батко вече е голям - стана на цели 5 години  Grinning  Изкарахме весело и естествено, отделеното време не стигна нито на децата, нито на родителите. Добре, че бяхме на място, където не гонят като изтекат 2-та часа, та изкарахме прекрасно и всички са доволни! Сега успокояваме емоциите   Laughing

Аз днес съм на преглед и ще си видя девойката  Heart Eyes Нямам търпение да дойде 12...

bubs69, хич не ме зарадва поста ти. Тайно се надявах нещата да са се оправили за отминалите 5 години, но явно е станало по-зле  Sad  Аз съм при Богословова, но още не сме говорили за раждането и не съм си задавала въпросите на нея. Ще изчакам да наближи времето и тогава, за да не дърпам дявола за опашката  Simple Smile

Бързо оздравяване на болните и пострадалите! Дават постоянно затопляне, то си му е и време де - дано и тези вируси изчезнат!  Peace 

Губят се много момичета - бързо да се отчета с по 1 изречение поне! Няма да ги изреждам, че наистина са много - те си знаят кои са  Laughing 
Виж целия пост
# 398
Добро утро, аз не съм писала скоро тук, но за сметка на това във фейс групата съм активна Grinning. Растем си с бебка Simple Smile Започнах да ставам много на често до 00 нощем и ми се разкъсва съня, отделно и тя към 3-4 като се активира и все ми се спи. След 10 дни съм на ЖК и нямам търпение да видя колко е пораснала.

Хубав и усмихнат ден от мен.   bouquet
Виж целия пост
# 399
diana.88 , на 29-ти в Хирургиите, а ти ако получиш информация  и мислиш да ходиш в окръжна свиркай, ако е след 11 ч. ще имам възможност да дойда .
Виж целия пост
# 400
аН~ сега на 24 от 12 часа. Аз ще ходя. Искат само предварително записване.
Виж целия пост
# 401
Момичета, добре сме, но лаптопът ми се прецака и се зарежда когато си иска... а напоследък хич и не иска, та затова не пиша. Не ми е удобно от таблета и телефона.
ФМ мина чудесно. Всичко е в норма, бебка ни махаше с ръчички, много е пораснала от предния преглед.... Уча сега за изпит, че поредния ми предстои в събота.
Във вторник пък съм на ЖК Simple Smile .
Не съм ве чела, но се надявам да сте добре всички. Дано скоро мога пак да се включвам активно, че ми липсва форумът  Blush
Виж целия пост
# 402
Добро утро/ден!   bouquet
Нещо се успахме днес  Tired
*Ani_J*, ходих в Арт Йога Студио Янтра, в кв. Изгрев се намира, на 10-тина минути пеш от Метростанция Жолио Кюри. Имаше и сутрешни и вечерни часове, но аз ходех след работа и много ме отпускаше Simple Smile Сега няма кой да ми гледа дребчо, иначе с удоволствие щях да се присъединя Simple Smile
wave, да ви е жив и здрав баткото, много да помага и да се грижи за сестричката си!   bouquet Сигурна съм, че ще вземем най-доброто решение за нас и за малките ни съкровища за раждането. Аз се надявам всичко да е наред и да мине като по учебник (както слава Богу беше с Никола), и така ще ми е все тая къде раждам Simple Smile
Queen E, успех на изпита! И ти на нас ни липсваш във форума!  Hug
Хайде, хубав ден от мен!   bouquet
П.С. Малкия седи до мен и ви гледа аватарите на последните 4, преди да пусна този пост ми "диктува": "пате", "кака", "мече", "кака"  Laughing
Виж целия пост
# 403
Здравейте!
Аз му ударих голям сън.Бях много уморена от пътя.Снощи в 22 часа се пребрахме.
Утре съм на ЖК нямам търпение.
Виж целия пост
# 404
Аз не мога да сваря  да ви чета , много сте бързи , пък и ходя на работа !
Не знам дали ,защото ми е второ или малко ми мина мерака  като разбрах пола на бебето , ама въобще не съм почнала да се интересувам от покупки !  Whistling
Смятам да ползвам всичко от баткото макар да са минали 8 год , все пак легло нямам и ще трябва да взема поне легло и матрак. Количката ми е Пег перего  , и въпреки че е на 8 год е  много запазена .Не ми беше много удобна ( че е с две отделни дръжки) , но при положение , че за нея съм дала маса пари и имам налична, не смятам да инвестирам в нова количка . Всичко останало имам , и дрехите пазя , поне за изписването един комплект мога да се прежаля Simple Smile.Такава ще му е съдбата на бебока - първите няколко години ще износва от батко си  , като не е имал "късмет "  да е момиче хахах  Joy
Онзи ден даже се вайках , че трябва  да мисля , за цялостно почистване на апартамента преди раждането ( така и така ремонт няма да правим , поне да изчистя ) и ми се прирева  Sad , не ми се занимава и това си е !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия