Искам да кажа ... (31)_06.04-12.04

  • 49 724
  • 1 142
# 360
Благодаря ти, Даун!   bouquet
Виж целия пост
# 361
Бела, теб още те дрънкат хормоните. Чакай малко и след 6 месеца ще искаш още едно бебе да гушкаш.
Виж целия пост
# 362
Ванини, радвам се, че си добре.
Уф, уморена съм и ще изтреса нещо - на Бела бременността премина в шеги и зкачки, но за теоята не смееме така да се закачаме.
Аз те мисля, а и повечето също, поне аз така мисля. Споделяй как си.

Подкрепям!  Hug
Виж целия пост
# 363
Аз работейки с деца, оцених предимствата да работиш с възрастни. Simple Smile
Всъщност като цяло проблема не беше толкова в децата....а в колектива.

Обувките си ги намерих при свекървата ,точно там където смятах, че съм ги оставила. Мъжа ми естествено само е погледнал, не е видял кутията....и заяви "няма ги".
Виж целия пост
# 364
Бела, теб още те дрънкат хормоните. Чакай малко и след 6 месеца ще искаш още едно бебе да гушкаш.
Да, но този път го връчвам на баща му и абдикирам в Тимбукту  Mr. Green
Виж целия пост
# 365
Акаша , аз не запомням такива неща просто . Не им отдавам такова дълбоко значение.
  Честит Рожден Ден на Билка и на бащата на Тино !!!
 
Виж целия пост
# 366
Чек, още ли ти трябва инфо от Сиела?
Виж целия пост
# 367
Честит юбилей на Нинкиния татко! Да е жив и здрав дълги години, да й пази гърба!

Честит рожден ден на Билка! Мир и любов й пожелавам!

Тонка, страхотно ме кефи чувството ти за хумор и достойният за уважение начин, по който се справи с матрачната сага. От сърце ти пожелавам мек матрак!

Искам да кажа, че си купих бели яйца и съм много доволна. (А любимият ми си купи ъглошлайф и също е много доволен.) "Колко му трябва на човека - къшей хляб, глътка уиски, яхта..."

Купих си и един фенел (фенхел, резене, финокио) и довечера ще си направя салатка от него, много го харесвам.
Виж целия пост
# 368
От де взе яЙцата  Shocked Shocked
Виж целия пост
# 369
Докладвам: има във Фантастико - по-изгодни са - 10 бр. за 2.49. Има и в Лидл, по-скъпички 6 бр. за 1.99. И двата магазина са в Овча купел. Във Фантастико бяха почти маскирани на най-горния рафт, трябва специално да ги търсиш, даже извиках служител да ми ги свали, че не ги стигах.
И на двете места яйцата са едни и същи - производство на "Ангелов", размер М.
Виж целия пост
# 370
Eйй! Ъглошлайф! От днес ли ги пускаха в Лидл? Моят мъж ми беше поръчал да му купя. Дано да има и утре
Виж целия пост
# 371
Благодаря за поздравите.  Simple Smile

Билка, честит рожден ден! Жива и здрава бъди!

Изчезвам аз, до скоро деца  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 372
Досега само ви изчитах. Сега мога и да пиша, че после пак подхващам шетането.
Честит празник на всички, които днес празнуват!
Болните да оздравяват!
Пожелавам ви лек следобед и спокойна вечер. Тук е слънчево и топло, да отметна плануваното и после - само по разходки  Grinning.
Виж целия пост
# 373
Дайте за нещо по-петъчно, стига с форумните дразги Wink
Идва ми да махна това червено цвете от косата ти.
Виж целия пост
# 374
Звезден прах,ако искаш ще питам една приятелка къде в Бс,освен в Лидъл има.
Кога дават Кошмари в кухнята? Този епизод ще са в Бургас и искам да ги гледам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия