Искам да кажа ... (31)_06.04-12.04

  • 49 731
  • 1 142
# 840
Изпуснах на Онна снимките! Ама това е защото се поразходих 3 часа със зълвето  Flutter
Вярно, че темата върви вяло, сигурно въртите дроб сърмите вече  Twisted Evil
Белинда наистина изчезна, също и Цвети26 и Одри  Sad и Миша...
Одри и Миша поне по ред пускат,ама Белинда тотално я хвана липсата  Sad Бела ,не си ни показвала Тото скоро ,сигурно още е пораснал  Simple Smile
Виж целия пост
# 841
Она, страхотен сладур е малкия. Страхотни очи  Heart Eyes

Мира, вие сами ли ядете всичко дето го готвиш. Ако това е вкъщи да сме станали по триста кила  Blush

пп: с най-добри чувства го казвам, страхотни неща им готвиш на домашните  Peace  
Виж целия пост
# 842
Изпуснах на Онна снимките! Ама това е защото се поразходих 3 часа със зълвето  Flutter
Вярно, че темата върви вяло, сигурно въртите дроб сърмите вече  Twisted Evil
Белинда наистина изчезна, също и Цвети26 и Одри  Sad и Миша...
Одри и Миша поне по ред пускат,ама Белинда тотално я хвана липсата  Sad Бела ,не си ни показвала Тото скоро ,сигурно още е пораснал  Simple Smile
Бая е пораснал  Laughing със 700гр за 15 дни  Mr. Green
Виж целия пост
# 843
И аз и децата харесваме точно такива торти - тънък блат ,мнооооого крем и плодове . Обикновено добавям кисело мляко към заквасена сметана за да е по -лек . Малко бита течна за да е пухкав.  / Правя едни незнайни смеси - като последният ми чийзкейк / но много го харесаха бил точно като оригиналният -  а то какво ли нямаше в него Grinning -извара ,заквасена сметана ,няколко вида крем сирена и млечен крем за мазане./.
   Пресни малини откъде намирате / в Била или Кауфланд например /!?
Дъщеря ми иска чийзкейк да нейният рожден ден / той е след 12дена , моят 4 дена преди него. / .
  Миналият рожден ден беше торта купол с рула и много плодове.  Бързо и лесно стана .
Виж целия пост
# 844
Изпуснах на Онна снимките! Ама това е защото се поразходих 3 часа със зълвето  Flutter
Вярно, че темата върви вяло, сигурно въртите дроб сърмите вече  Twisted Evil
Белинда наистина изчезна, също и Цвети26 и Одри  Sad и Миша...
Одри и Миша поне по ред пускат,ама Белинда тотално я хвана липсата  Sad Бела ,не си ни показвала Тото скоро ,сигурно още е пораснал  Simple Smile
Бая е пораснал  Laughing със 700гр за 15 дни  Mr. Green
Ехее,браво на момчето  Hug
Виж целия пост
# 845
Ехааа, Бела, браво на Тото, добре го дава!

Сложихме козунака да втасва. Мъжо го меси, защото аз не мога. Направихме страшен хаос, да видим какво ще излезе.
Виж целия пост
# 846
Ей ме на и мен тук. Снощи с толкоз зор се надугнах да ги изпека тея сладки, мнооого вкусни станаха, масленки с бадемово брашно ями ями и сега гледам мъжото нападнал кутията  ooooh! ooooh! Толкоз пък не може до утре да изчака еййй чудо значи  Tired
Виж целия пост
# 847
Ето ме и мен. Simple Smile

Времето навън е много приятно! Направо не ми се прибираше. Нямам търпение утре да боядисам и нашите яйца. С памук ще ги правя. Стават много хубави. Трябва само козунак да купя. Който не може да меси, купува готов.
Виж целия пост
# 848
Цвети ,аз като мога да меся сега не искам да видя козунак Grinning
 
Виж целия пост
# 849
Аз забравих да се похваля...купих боя за яйцата най-накрая! Взех перлена и някаква със стъкълца ли бяха или с кристалчета не помня... Едно време правехме с кус-кус яйца и ставаха много хубави, ама годините за заличили техниката в паметта ми  Mr. Green
Виж целия пост
# 850
Сега чувам за техника с кус кус ? Как става това ?
 Намерих го  Joy http://krokotak.com/2010/03/kak-da-si-napravim-golemi-tsvetni-ma … ista-ot-makaroni/
Виж целия пост
# 851
Моя мъж замина за днес за Италия. От 10 дена отлага и точно днес замина. Синът отиде на гости на приятели на язовир Сопот. Ние с малката въртим козунаци, а аз съм в събота, неделя и понеделник на работа.
Опекох 3 козуначета, безумно вкусни и също толкова грозни. Тавата явно беше голяма и станаха едни разляти. Сега меся нови.
Сещам се за първия ми опит в месенето на козунаци. Бях на 21-22 години, студентка и с 2 приятелки ще месим козунак. Едната изрови готварска книга на баба си, със стария правопис. Избрахме си рецепта. Помня, че беше с 10 яйца, литър мляко и 300 гр. масло. И брашно колкото поеме пишеше. Видя ни се малко и решихме да удвоим дозата. Май пое към 5 кила брашно. Точно тогава четях една книга на Стивън Кинг за едно сиво желе което поглъща хората, и бях сигурна, че тестото ще ни изяде. Тестото беше като живо. Напълнихме де що има тави и тенджери, и се предадохме и взехме от съседката бебешко корито. Имам чувството, че опекохме козунаци и кифлички за целия университет.
Виж целия пост
# 852
rummi_pl, ааа, чак толкова не готвя аз....може би така изглежда само. Simple Smile
От време на време ме осенява някаква муза и приготвям разни неща...като цяло обаче си ме мързи.
Вчера направих една доза козунаци, утре ще направя още една....и това ще е. Реално са си 3големи козунака по 500гр. някъде.

Жармен, аз ще използвам замразени малини от Лидл. Купувала съм и ягоди, невероятни са на вкус...много по-добри от пресните, които в момента са на пазара.
Виж целия пост
# 853
Сега чувам за техника с кус кус ? Как става това ?
 Намерих го  Joy http://krokotak.com/2010/03/kak-da-si-napravim-golemi-tsvetni-ma … ista-ot-makaroni/
Тоя сайт е велик  Joy
Виж целия пост
# 854
Не ме бива много в кухнята. Готвя, но такива засукани манджи не правя. Козунак няма да правя,курабии също. Вчера мъжа ми е взел козунак на някаква хасковска фирма. Много ми хареса, днес взехме пак, че вчерашния свърши.
Времето при нас е хубаво, бяхме на последен пазар за бебето и после до морето да пием кафе Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия