Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 300
косачката от промоцията да си е купил някой и да сподели отзиви  Blush
Виж целия пост
# 301
Аз пък си харесах намалените червени пластмасови саксийки, но само за тях нямаше подложки в същия цвят. Видяхте ли в някой от магазините? Тоооочно такъв цвят ми трябва! Grinning
Виж целия пост
# 302
Не купувайте от боба им,пълен боклук.

http://prikachi.com/images/469/8070469H.jpg
Това да не е онзи жълтеникавия, пълен с камъчета и боклучета за чистене? Sick На всичкото отгоре и дребен и изискващ ужасно дълго варене /нашия така и не се свари напълно след не знам колко часа киснене+варене/?...........
...... Здравейте, преодолях "капризния" боб от миналата седмица, варейки го ок 2 и 1/2 часа в тенджера под налягане ..... но на бавен огън ....
И аз го купих, поблазнена от цената ...
Когато го варих за първи път, в обикновена тенджера - тц! не стана .... трудно се свари ....  Sad Cry едвам го изядохме ......


Сега съм се загледала към кърначетата, ще видим ....

И - не ми хареса сиренето на "Здравец" на промоция от витрината ..... още като го разрежеш и ... почват съмнения за добавяне на растителни мазнини ...... вкуса е като на сирене, ама съмнението остана .....



Виж целия пост
# 303
Момичета, това сирене на Пършевица каква цена е?
Виж целия пост
# 304
Момичета, това сирене на Пършевица каква цена е?

Не знам дали питаш за това, което аз показах. Опаковките са по 400 гр. и е 8 лв. Не е евтино, но пък е хубаво. Когато е на промоция е към 6 лева и нещо.
Виж целия пост
# 305
Да, за него. Благодаря.
Виж целия пост
# 306
Наистина, намалено е крема сиренето което на нормална цена е 0,89 лв, сега е 0,79 лв. Не съм го разпознала на снимката в брошурата и съм го объркала с крем сиренето в кутия. Embarassed Ще позаредя от него, че много го харесваме. Simple Smile
Видях и много симпатични зелени маслини с чушка и с бадем на 3,90 лв за кг. Хубави ли са и на вкус? Grinning
Иначе днес взех фъстъчено масло на Балчо /без мед и други добавки/, торбички за боклук, банички със сирене и спанак, мляко с кафе Фибела, мляко с ягода, вода, тоалетна хартия Перфекс неароматизирана /върнах ароматизираната с праскова- на нас ни идва прекалено силен ароматът/. Исках да взема и от ароматизаторите против молци /не съм сигурна, че точно така се водят/ от 1,49 лв, че имам нужда от повече бройки, но бяха останали само с аромат на лавандула и океан, а харесвам аромата с цветята. Дано утре заредят, че никак не ми се дават по 2,39 лв за бройка- ще фалирам... Laughing
Виж целия пост
# 307
Според вас ще заредят ли пак от ароматизарите против молци с аромат на цветя? Вечер като стигна до К. нито вчера, нито днес имаше. Вчера вечерта имаше лавандула и океан, а днес само океан..... Thinking Close
И къде стои кафето което е на промоция- разтворимото Maccoffee??? По рафтовете с промоции забелязах само други кафета, да не би изобщо да не са го сложили там и да се намира само на "нормалните" рафтове? Blush Не е любимото ми разтворимо кафе /предпочитам от Л./, но пък на тази цена си струва, пък и ми е по-горчиво и по-бавно го изразходвам... Laughing
Иначе днес- крема сирене, плодови млека с кафе и банан, кроасани от 25 ст от промоцията /много ги харесахме, а на тази цена са идеални/.
Виж целия пост
# 308
Следя темата, но не видях новата брошура. Попадна ми само хартиена с градински истории. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 309
Долче, дай ми снимка на тия ароматизатори против молци да видя дали няма тук при нас на Цариградско. На каква цена трябва да са?  newsm78 Утре мисля да ходя до К. и ще проверя.  Peace
Виж целия пост
# 310
Някакви отзиви за туристическите обувки?
Виж целия пост
# 311
Dr.Devil ароматизатор с два резервни пълнителя,за цената си е идеален.За тоалетна е.
Виж целия пост
# 312
косачката от промоцията да си е купил някой и да сподели отзиви  Blush
Отзиви? и аз чакам.
три години гаранция чух, че имали.
Виж целия пост
# 313
Днес доста успешни покупки-пиле ДЮК за 4.68 лв за кг, сьомгова пъстърва за8.39 за кг, извара Олимпус за 1.90 кг много е хубава- ананас, котешка храна , бишкоти 400г за 2.29  доволна съм.
Виж целия пост
# 314
Сьомговата пъстърва и изварата /тази намалена на 1,90 лв за кг, май е Олимпус/ са много хубави, взимаме редовно от тях.
Pupitka, на стр. 18 е в каталога ароматизаторът срещу молци- Букет, Лаванда и Океан, за 1,49 лв. бройката /намалени са с почти левче/. Точно до ароматизатора за тоалетни Др. Девил. Аз днес успях да се добера само до 1 опаковка с аромат на цветя, всичко останало беше Океан. Явно хората доста ги търсят, откакто ги открих други не купувам. Peace
Другите покупки днес- кроасан от промоцията с шампанско и ягоди за 0,25 ст /определено този с ванилия и шоколад ми хареса много повече, но се бяха разграбили/, прясно мляко, препарат за миене на стъкло Др. Фреш пълнител /за 0,70-0,80 стотинки- дано да го бива, че едва вкъщи забелязах ароматът на момина сълза/, няколко пакета оризовки, баничка и пица на излизане. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия