Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 502
  • 767
# 420
Днес в нашия Кауфланд Славейков чаках 10 минути да си вземем свинско филе от витрината. Никой не ни обслужи. Потърсих внимание, но никой не ме отрази. В крайна сметка тръгнахме и на касата нали винаги питат дали всичко е било наред  Laughing моя приятел явно издразнен от случката каза, че не е било и касиерката извика една жена, явно управител на някакъв сектор. Споделихме за ситуацията, тя се извини и ни предложи да напишем писмено оплакване. Не писахме нищо  Laughing не ми се занимава, като въпросното филе ще си го купя от друг магазин, където ще ме обслужат.
Стана ми интересно обаче, нали имат практика ако си чакал повече от 5 минути да ти дават ваучер от 1 лев за покупка, никой не ни го предложи.  Laughing

Това важи ако си чакал на каса.
Виж целия пост
# 421
Ясно, грешно съм запомнила  Laughing
Виж целия пост
# 422
Днес в нашия Кауфланд Славейков чаках 10 минути да си вземем свинско филе от витрината. Никой не ни обслужи. Потърсих внимание, но никой не ме отрази. В крайна сметка тръгнахме и на касата нали винаги питат дали всичко е било наред  Laughing моя приятел явно издразнен от случката каза, че не е било и касиерката извика една жена, явно управител на някакъв сектор. Споделихме за ситуацията, тя се извини и ни предложи да напишем писмено оплакване. Не писахме нищо  Laughing не ми се занимава, като въпросното филе ще си го купя от друг магазин, където ще ме обслужат.
Стана ми интересно обаче, нали имат практика ако си чакал повече от 5 минути да ти дават ваучер от 1 лев за покупка, никой не ни го предложи.  Laughing

Това важи ако си чакал на каса.

Напротив, важи, ако не всички везни са били заети. Не казваш на опашка ли чака, служителите заети ли са били? Ваучерът се дава на информация  Peace
Виж целия пост
# 423
Два пъти вече ми дават такъв ваучер и за връщане на негодни продукти - един път овесени ядки с гъгрици, един път макарони пак с буболечки. Явно в нашия магазин не могат да се преборят с тях.
Не си харча ваучерите, събирам си ги Laughing
Виж целия пост
# 424
Не съм чакала на опашка, просто никой не ме отрази! Стоях си пред свинското филе, там където има везна и би трябвало някой да те обслужи. Покрай мен също се наредиха хора и те да чакат. Опитах се да привлека внимание с "Извинете, ще може ли?", но никой не ми обърна такова. През това време 2 жени обслужваха на прясното место и 2 на кашкавал, сирене, маслини, кренвирши и останалите неща. Както и да е, те загубиха клиент, аз пък не ядох филе снощи.. ми много важно  Mr. Green
Виж целия пост
# 425
Не си била достатъчно нахална  Joy Но евала за търпението де,10 минути да чакам на щанда..няма как да стане  Crossing Arms
П.П Да не са ти се сторили 10,пък да са били 2-3  Wink Hug
Виж целия пост
# 426
Веднъж чаках на витрините да ме обслужат и да си купя от насипната извара- чаках доста минути вече /повече от 5/, персоналът хем беше зает, хем обслужваше хора които дойдоха след мен. По едно време се засилиха една госпожа с едно момиче /отдалече ги видях, че се приближават/ и тъкмо се канеха безцеремонно да ме прередят- е, то много лесно така! Twisted Evil Минах пред тях и отговорих на възмутените им погледи с още по-възмутен Laughing и ако ми бяха казали нещо щях да им кажа, че не е бил техния ред, макар и очевидно да знаеха това. Та и на мен ми се е случвало да не ме отразят понякога, понякога чакам, друг път не; обаче това с пререждането не мога да го преглътна, не и след 2,3,4 човека. Mr. Green
Виж целия пост
# 427
Топлите витрини на всички магазини са направени так, че няма как персонала да запомни кой е следващия клиент. Не се ядосвам, ако някой ме пререди или се наложи да почакам.
Виж целия пост
# 428
днес в 13.00 в люлинския кауфланд - отивам за сирене на витрината - преди мен една баба ме информира че си чака вече 15 минутки, защото 'момченцето си подрежда витринката в момента' - аз заставам пред въпросното момченце и директно, но любезно, моля да бъдем обслужени /при положение, че сме пред носа му/. Той много ясно ме чу, но ми тегли тотален игнор, при което аз му пратих една замаскирана любезност и продължих.
Другото, което ме учуди днес: мити картофи - 1.30кг, лук жълт/едвам подбрах 4 малки читави главички/ -0.90кг . През седмицата бяха ДОСТА по-евтини....
Виж целия пост
# 429
Топлите витрини на всички магазини са направени так, че няма как персонала да запомни кой е следващия клиент. Не се ядосвам, ако някой ме пререди или се наложи да почакам.
Не се ядосвам или сърдя на персонала, че не е запомнил кой е на ред. Нямам и нищо против да почакам, ако имам време, не се изнервям. Не ми харесва обаче когато клиенти дойдат след мен и много ясно са видели, че има някой преди тях и все пак се правят на две и половина и се опитват да пререждат. В този случай нервите ми издържат 2,3,4 човека.....ама после реагирам! Twisted Evil
Между другото, сиренето Родопея което взех онзи ден намалено на 5,99 лв.кг от 11,99 лв е много хубаво! Peace Жалко, че не взех и другата опаковка. Blush
Виж целия пост
# 430
На мен какво ми се случи на витрината за сирене рано сутрин.Искам да си взема,сирене и една млада и много любезна жена чака пред мен,заставам зад нея.Пред нас към щанда се насочва някаква бабка около 50-55г с мъжа си и понеже вижда,че няма кой да ни обслужи извика момчето от маслините,само че вместо да ни изчака,че ние бяхме преди нея,най нагло си посочи сиренцето,което си беше харесала.Изводът е ясен,понеже тя е извикала момчето,значи трябва да бъде обслужена първа.
Виж целия пост
# 431
Бабка на 50 години?  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 432
Абе и аз това си помислих докато чета.  Joy
Виж целия пост
# 433
Може на години да не е бабка,но манталитета й е такъв.Да поясня вечно пенсионерите бързат за някъде,все гледат да те прередят на касите,като им скръцна със зъби,че съм преди тях се правят на обидени.Ред бих дала на бременна,майка с детето или възрастни хора,които трудно се предвижват с бастун например.
Виж целия пост
# 434
Ами и аз като бях на 12-13г и чуех, че някого са взели в казармата войник, все си мислех: "Ааа, тоя е много стар вече!" Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия