Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 195
Относно айсберга - имам едни забравен в хладилника от близо 2 месеца и му няма нищо Grinning
 Съмнителен ми е доста - то зеле да беше щеше да мухляса поне Grinning
Хм,  зависи и от хладилника. Ние имаме 2- в новият продуктите остават свежи много по-дълго, необичайно даже, бих казала.  Grinning Освен това, забелязала съм, че айсберга е ок няколко дни и извън хладилник, но в мига в който се отвори фолиото и започва да изсъхва. Wink Нещо вълшебно има май във фолиото с което опаковат. hahaha Колкото до "забравянето" в хладилника- и на нас се случва, най-често когато някой продукт е по-назад в хладилника или се случва така, че не съм много у дома и ям навън. Като се върна хапвам друго и така "забравям" за по-нататък някои продукти... Blush
Разтворимото кафе MacCoffee горчиво ли е /имам предвид по-горчиво от Нес кафе примерно/? newsm78 Взех един пакет намалено, та се чудя дали ако има още намалени да взема още един-два. Няма да го отварям тези дни, но предполагам някой от вас го е опитал вече. Grinning
Виж целия пост
# 196
Привет! Някой знае ли дали  в Кауфланд продават  овес на зърна, наподобяващи житото. Не търся инстантните пресовани овесени ядки, а търся овес на зърна. 
Хубава седмица, дами!
Виж целия пост
# 197

Хм,  зависи и от хладилника. Ние имаме 2- в новият продуктите остават свежи много по-дълго, необичайно даже, бих казала.  Grinning Освен това, забелязала съм, че айсберга е ок няколко дни и извън хладилник, но в мига в който се отвори фолиото и започва да изсъхва. Wink Нещо вълшебно има май във фолиото с което опаковат.

Зависи и от фолиото, и от хладилника  Peace
Новият ни е но фрост, наистина много по- добре ги запазва, но само ако са във фолио, или поне в торбичка. Иначе изсъхват. Въобще фолиото ни е под ръка винаги.
Виж целия пост
# 198
здравейте ,вчера си взех пилешки пържоли от бут . намалени от 9.00лв. кг. на 2.99лв.кг.
Виж целия пост
# 199
raja_nikol ,
Скрит текст:
и нашият е но фрост. Имам предвид фолиото с което си е опакован айсберга в магазина. Иначе наруши ли се целостта му, или в плътно затварящи се кутии, или с прозрачно фолио от ролка.
Днес може да намина за малко тоалетна Перфекс. Grinning Само не занм защо спряха да зареждат от опаковките по 24 броя....много ми бяха удобни и изгодни. newsm78
Виж целия пост
# 200
здравейте ,вчера си взех пилешки пържоли от бут . намалени от 9.00лв. кг. на 2.99лв.кг.

Shocked и колко мислиш са читави Rolling Eyes Плюс това пър. бут никога не е била на такава цена!Нормалната и  е околоо 7лв.Филето е по-скъпо.
Виж целия пост
# 201
raja_nikol ,
Скрит текст:
и нашият е но фрост. Имам предвид фолиото с което си е опакован айсберга в магазина. Иначе наруши ли се целостта му, или в плътно затварящи се кутии, или с прозрачно фолио от ролка.
Днес може да намина за малко тоалетна Перфекс. Grinning Само не занм защо спряха да зареждат от опаковките по 24 броя....много ми бяха удобни и изгодни. newsm78

В Т-маркет в момента има промоция на 24бр. "Емека" за 8,99
Виж целия пост
# 202
здравейте ,вчера си взех пилешки пържоли от бут . намалени от 9.00лв. кг. на 2.99лв.кг.

Shocked и колко мислиш са читави Rolling Eyes Плюс това пър. бут никога не е била на такава цена!Нормалната и  е околоо 7лв.Филето е по-скъпо.

След 20.30 ч намаляват цените на някои неща, особено ако са мариновани или са останали 4-5 бройки. Моето попадение от снощи беше пил.гърди за 2.59 кг(мариновани и веднага на тигана ги хвърлих) и телешки шол за 3.99 кг(малко парчр беше останало...около 300 гр).....а отидох само за хляб и мляко, че цял ден се каних Simple Smile
Виж целия пост
# 203
здравейте ,вчера си взех пилешки пържоли от бут . намалени от 9.00лв. кг. на 2.99лв.кг.

Shocked и колко мислиш са читави Rolling Eyes Плюс това пър. бут никога не е била на такава цена!Нормалната и  е околоо 7лв.Филето е по-скъпо.
Много си бяха читави  Laughing, защото още снощи изпекохме на скара и бяха ок. Бяха по две в тарелка . не мариновани. И 7лв. да е кг. 2.99 за кг. си е екстра.
Виж целия пост
# 204
Мистик, не са развалени стоките, и аз съм взимала. Не съм попадала досега на вмирисано, дори и на лъхащо месо.  Peace
Виж целия пост
# 205
И при нас имаше евтини картофи тази вечер,но за мен не ставаха за ядене. Купих ягоди на 89ст, връзка моркови на 49ст, червени чушки на 99ст/кг, домати на 1,49 Нямаше нищо друго интересно.
Агнес,доматите вкусни ли са?Бе все им се чудя...  newsm78 Преди седмици съм купувала домати от Кауфланд и все бяха изкуствени,гадни.И не смея.Даже днес,вечерта бях в 20:30.Доматите бяха намалени,но не купих.Но взех Къдрава маруля на 0.39.Още праз лук,магданоз,гъби,зеле...Всички бяха паднали на стотинки.И защото ми трябваха и домати търчах като луда до Л**л. ooooh! И за едните домати олекнах с още куп неща.Но едното е адски вкусно:пудинг с карамел...Вкусотия... Heart Eyes Е,това е за който обича пудинг,пък и карамел де.  Flutter
Виж целия пост
# 206
Днес взех 2 салати копф за по 0,79 лв, сусамов тахан на 4 лв и нещо /суров, имаше поне още 3 вида- с печен сусам, пълнозърнест, с ленено семе/, мини кроасани с карамел, мляко Фибела с кафе. Не ми се носеше тоалетна хартия днес. Mr. Green Детските бански не успях да ги видя... newsm78
Виж целия пост
# 207
А имаше ли аква-обувки?
Сусамовият тахан в цяла седмица ли е на промо или в момента са го били намалили, че ние пак нямаме брошура.  Tired
Виж целия пост
# 208
За какво може да се ползва този тахан? Защото аз си купих преди време, ей така, от любопитство, но си стои в хладилника и чака. Embarassed
Тая седмица нямам ходене в К, но ви чета.  bouquet
Виж целия пост
# 209
Аз го обърквам с мед и си го мажа на пълнозърнеста филийка. Това ми е любимата закуска, много засища, но и е мноооооооого калорична.
Иначе сега като си купя съм решила да направя хумус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия