


Заспа като бебе в 9:30ч,надявам се утре поне да спи там на обяд.Г-жите ги познавам,те бяха на баткото,и проблем се надявам да нямам,но едната каза,че Маги е голям инат,тропала и с крак-хахах.Нищо ново не ми казва,познавам си стоката,дори разчитам там на малко превъзпитание.И така.Веселбата започва
Ма ще свикне, къде ще ходи...Михаил спря тотално да спи на обяд. И той е инато като майка си


Нещо г-жите още не са в час,до вчера дето се казва водеха "големите" от подготвителна група,ама сега са с 3 годишни,казах и аз днес на едната г-жа,тя вика-"ми настройваме се още".Да се настроят,че ще почна да настройвам аз. Като цяло се надявам,че бързо ще се адаптира,има и познати дечица,с които всеки ден играе пред блока. Не мислех,че ще ми е толкова притеснено,при все че вече съм минала по тоя път,но онзи ден като я взех почти припаднала от глад ми се скъса сърцето,буквално я носех на ръце,една прежълтяла и само стенкаше,че я боли корема.
Препоръчани теми