Керамична преса за коса! - 6

  • 162 281
  • 743
# 150
Страхотно ,може да го грабна и аз днес.
Виж целия пост
# 151

И....отзиви?
Аз се колебая между нея и кератиновата  newsm78

В сайта на Ремингтън открих този коментар:
razlikata mejdu tazi i keratina e..Tazi e s po tesni i zaobleni plo4i za kadrici..po-silna e ot keratina,no s keratina e po 6tadq6ta..tazi izpravq po traino ot keratina..Moeto mnenie e ako ne dyrjite na kadrici da si kupite s Keratina..Imala sam gi i dvete..

Търся сравнение точно между тия два модела. В емаг силк е 111 лв, но ме съмнява да е същото качество, по- скоро тип Али експрес
Виж целия пост
# 152
Аз имам ремингтон от емаг и от Технополис, разлика в качеството не намирам, а разликата в цената беше голяма.
Виж целия пост
# 153
Аз имам ремингтон от емаг и от Технополис, разлика в качеството не намирам, а разликата в цената беше голяма.
+1 и аз
Виж целия пост
# 154
и аз имам преса на ремингтон от емаг http://www.emag.bg/presa-za-kosa-remington-shine-therapy-s8500-2 … 00w/pd/D71533BBM/ и е много добра
Виж целия пост
# 155
Имах тази преса.Купих я лятото.Въобще не бях доволна,за съжаление.Ужасно трудно и грозно ми изправяше бретона,въпреки хубавите термозащити които ползвах.Мъчих я 1 месец и я разкарах.
Виж целия пост
# 156
Имах тази преса.Купих я лятото.Въобще не бях доволна,за съжаление.Ужасно трудно и грозно ми изправяше бретона,въпреки хубавите термозащити които ползвах.Мъчих я 1 месец и я разкарах.

bubka:) Зависи от типа коса си мисля аз, защото преди да купя тази преса приятелката ми даде нейната купена от Англия (от която беше много доволна) да пробвам, но след няколко часа косата ми бухваше пак - като че ли не е изправена, а с тази поне държи до следващото миене.
Виж целия пост
# 157
aya_2012,наистина и това има значение  Peace Странното беше,че пресата не се плъзгаше по косата,а един вид задираше  newsm78 Пробвах още една преса на марката-същата работа.Явно просто не е била за моя тип коса  Confused
Виж целия пост
# 158
bubka:) каква коса имаш, моята е гъста и с дебел косъм, чуплива . Но иначе наистина улучих моята преса, много съм доволна от нея. Сега с каква преса си? след като я изправиш косата не се ли омазнява по бързо, че при мен го имам този проблем, може би защото не ползвам никакви термозащити
Виж целия пост
# 159
За пръв път чувам лоши отзиви за пресите на Ремингтън  newsm78
Виж целия пост
# 160
aya_2012,изправям само бретон.Косата ми е с фин,боядисан и чуплив косъм(леко къдрав).Ползвам термозащита-Алтерна кенди спрей(лосион),Керастаз цимент термик.Имам и други,но тези харесвам най-много.Не омазняват косата.Пресата ми в момента е Белисима.Доста хора не харесват марката,но аз съм доволна.
Виж целия пост
# 161
aya_2012,изправям само бретон.Косата ми е с фин,боядисан и чуплив косъм(леко къдрав).Ползвам термозащита-Алтерна кенди спрей(лосион),Керастаз цимент термик.Имам и други,но тези харесвам най-много.Не омазняват косата.Пресата ми в момента е Белисима.Доста хора не харесват марката,но аз съм доволна.

И на дъщеря ми е Белисима, но аз си мисля, че по- не е щадяща. Иначе изправя и къдри страхотно и тя  Close
Виж целия пост
# 162
За щастие моята Белисима е щадяща за косата ми.Нямам никакви поражения.Иначе през годините съм пробвала преси които само за седмица ми съсипваха бретона.Правеха го като опърлен Confused
Хубаво е когато човек намери точния,за себе си,уред  Peace
Виж целия пост
# 163
За щастие моята Белисима е щадяща за косата ми.Нямам никакви поражения.Иначе през годините съм пробвала преси които само за седмица ми съсипваха бретона.Правеха го като опърлен Confused
Хубаво е когато човек намери точния,за себе си,уред  Peace

Кой модел е твоята?
Виж целия пост
# 164
Тази е.Имам я от почти 2 години  Peace
http://www.bellissima.bg/?58,%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0% … 0-bellissima-b100
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия