Керамична преса за коса! - 6

  • 162 273
  • 743
# 555
ще видя , но тази марка ми е непозната и не ми говори нищо като качество и т.н
Немска е, имам такава преса 😇
Виж целия пост
# 556
А момичета мнение за четката от Лили, изправящата? Никога не съм имала подобно нещо.
Виж целия пост
# 557
А момичета мнение за четката от Лили, изправящата? Никога не съм имала подобно нещо.
харесвам изправящите  четки.След дълго проучване ко си взема такава ще е на ikoo Simple Smile
Виж целия пост
# 558
https://www.technomarket.bg/presa-za-kosa/philips-hps930-00-09132191 

https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s9600-silk

http://www.selenaprofessional.com/selena-cosmetics.com/index.php … duct/view/163/942

Според Вас, коя от трите да избера. И с какво покритие е по добре да бъде- керамично или титаниево?


Виж целия пост
# 559
Бих си купила тази на Филипс.
Ако си с третирана или тънка коса,не си взимай с титаниево покритие,а задължително с керамично.И винаги ползвай термозащита Simple Smile
Титаниевите плочи изгарят краищата на косата,ако не внимавате и задържите и секунда повече пресата там,още повече когато пресата е професионална.
Виж целия пост
# 560
След като ми служи вярно седем години, реших да сменя моята rowenta и да си купя нова преса. Понеже в последната година доста изтормозих косата си със смяна на цвят, накрая тя се предаде и стана ужасно суха и изтощена. Подстригах се, накупих един куп скъпа  козметика и нова преса - Remington Keratin Therapy Pro S8590. Мисля, че в тази тема четох много препоръки за нея. С голямо старание и желание я изпробвах, след което я прибрах в кутията и я продадох в olx. Сега си купих https://www.enzo.bg/babyliss-pro/straighteners-ep-technology-50- … avjane-na-kosata/. Моята фризьорка изправя с такава. Сега ефектът е в пъти по-добър. Тя го отдава на йонизатора. Каквото и да е, косата видимо изглежда по-здрава и лъскава и при 170 градуса си изправя много добре. Ако имате суха коса, може да пробвате преса с йонизатор.
Виж целия пост
# 561
Много моля помогнете и на мен Simple Smile
Търся си нова преса . Косата ми е руса, бързо се накъсва...моля препоръчайте ми щадяща преса до 200 лв.
Ако може и мнение за  колорис к2.3
На corioliss не ги препоръчват много тези с аргана давали дефект, може да се насочите към C серията, моя приятелка си поръча C 3 модела, а пък да видим, много е хвален и има ревюта в youtube
   

Вашата приятелка от къде си е поръчала пресата- corioliss c3 ?
Виж целия пост
# 562
Някой да е ползвал преса на kiepe? http://www.selenaprofessional.com/selena-cosmetics.com/index.php … duct/view/163/942
Води се професионална,  но не намирам никакви мнения за нея. Спешно трябва да си избера преса, че моята изгоря 😯
Виж целия пост
# 563
Някой да е ползвал преса на kiepe? http://www.selenaprofessional.com/selena-cosmetics.com/index.php … duct/view/163/942
Води се професионална,  но не намирам никакви мнения за нея. Спешно трябва да си избера преса, че моята изгоря 😯

Аз имам другото kiepe -  fluo и съм много доволна. Толкова преси смених, но само тя ми изправя от първото минаване.
Виж целия пост
# 564
Някой да е ползвал преса на kiepe? http://www.selenaprofessional.com/selena-cosmetics.com/index.php … duct/view/163/942
Води се професионална,  но не намирам никакви мнения за нея. Спешно трябва да си избера преса, че моята изгоря 😯

Аз имам другото kiepe -  fluo и съм много доволна. Толкова преси смених, но само тя ми изправя от първото минаване.
Прочетох назад коментарите и започнах да се чудя заради титаниевото покритие.
А ми се иска да е щадяща и професионална, но май такава комбинация няма 😔 Заради хубавите отзиви за кератиновата на ремингтон обмислям нея като вариант. Някакви други предложения?
Виж целия пост
# 565
Щадяща професионална-трябва да е с керамично покритие,препоръчвам gammapiu Simple Smile
Ако избереш професионална с титаниево покритие,или избери Babyliss,или ако е друга марка,трябва да я ползваш на най-много 150 градуса,особено ако косата ти е тънка или третирана по някакъв начин.И внимавай при изправяне по краищата,защото с титаниевото покритие изгарят много лесно Simple Smile
Виж целия пост
# 566
Щадяща професионална-трябва да е с керамично покритие,препоръчвам gammapiu Simple Smile
Ако избереш професионална с титаниево покритие,или избери Babyliss,или ако е друга марка,трябва да я ползваш на най-много 150 градуса,особено ако косата ти е тънка или третирана по някакъв начин.И внимавай при изправяне по краищата,защото с титаниевото покритие изгарят много лесно Simple Smile

И аз се отказах от KIEPE точхо заради титаниевото покритие, а и ги видях на живо и изобщо не ми допаднаха.
За сега само филипс НР8372 https://www.philips.bg/c-p/HP8372_00/moistureprotect-straightener има всичко, което търся в една преса, но никога не съм ползвала преса на тази марка и проучвам мнения конкретно за тази преса. Иначе съм на кантар между тази на филипс и ремингтон кератин терапи https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s … otect-intelligent. Малко ме притеснява тази на ремингтон дали не омазнява косата и другото, което ме притеснява е че някои от мненията посочваха, че скубела косата.
Моля, ако има някой с лични впечатления от двете преси, да сподели!
Виж целия пост
# 567
Не знам защо,но аз лично никога не бих си купила Ремингтън,просто някак изобщо не ми вдъхват доверие,и аз съм чувала че скубят.Иначе изглеждат чудесни.За Филипс-конкретно тази,да,хубава е,може смело да си я вземеш,близка приятелка я има,прави косата права и жива.А тя е с изрусена коса,и изобщо не ѝ вреди.Въпреки всичко моите любимци си остават gammapiu Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Моята е ремингтон кератин терапи от 5 г я имам.Работи си още но кератина свърши и вече не ми я прави толкова гладка. Ще си взимам пак същата, доволна съм.
Виж целия пост
# 569
Моята е ремингтон кератин терапи от 5 г я имам.Работи си още но кератина свърши и вече не ми я прави толкова гладка. Ще си взимам пак същата, доволна съм.
А кой модел ще си вземете, по-новият ли S8598? Вашата скуби ли косата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия